Ето как да спасим компютъра си от малките палави пръстчета!

  • 10 119
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аааа, а защо на мен не ми става работата. Кликвам на линка, който е дала Надето и прозореца се самозатваря. #Cussing outНякоя добра душа би ли ми пратила файла на мейла или на кю-то, ако е по-голям Praynig

# 31
Аааа, а защо на мен не ми става работата. Кликвам на линка, който е дала Надето и прозореца се самозатваря. #Cussing outНякоя добра душа би ли ми пратила файла на мейла или на кю-то, ако е по-голям Praynig
hahaha Sick A сега, стана ли, м?  Sunglasses

# 32
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Старт бутона вече не го ползвам. Пускам компютъра от клавиатурата. Но да не пипа клавитатурата е много трудно. Затова единственото решение беше да си има собствена клавиатура и мишка Simple Smile. Обаче сега нещо се заглейда в монитора и не знам как ще стане работата Simple Smile. По цял ден разнася мишка и клавиатура по стаите Simple Smile. Разбира се стари Simple Smile.

# 33
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Много благодаря.....! newsm53 newsm10 smile3525

# 34
#Cussing out Няма спасение, ей! Малкото чудо като изпробва всички видове копченца по машината най-накрая се добра и до бутоните на кутията за рестарт и вкл./изкл.  #Cussing out Системата и на действие е следната: Прави нещо и изчаква да види нашата реакция, ако такава липсва зачерква този вариант и пробва чисто нов. Действието се повтаря докато налучка право в десетката и с радост чуе как тате и мама пелтечат след неуспешен вратарски плонж до машината с цел предотвратяване изключване/рестартиране на няколко часов труд...  #Cussing out Някакви други идеи освен преграждане и окупиране на машината с подръчни материали?  newsm78

# 35
  • Мнения: 773
Доста го местих бюрото докато му намеря недостъпно място за малкия хакер. Сега съм с гръб към прозореца (малко кофти, ама това беше единствения начин ) от ляво ми е стената, а от дясно съм сложила един шкаф около метър висок и го застопорявам между бюрото и парното в противен случай нищо, че шкафа е от старите и хич не е лек го мести. на този шкаф съм сложила старата клавиатура и мишка да си щтрака и да се кефи. А зад бюрото, защото естествено е кухо отзад съм сложила една голяма плоскост , за да не дърпа кабелите на компа. Като ни дойде някой за първи път на гости направо се оцъкля, Shocked като види барикадите, които съм направила.

# 36
  • Мнения: 784
Идейките са доста добри! И на нас ни влязоха в работа!

# 37
  • Мнения: 884
Prometheus, не знам къде живееш,но ако можеш да си поръчаш този гейт май ще ти свърши работа!Идеален е за отделяне на пс-то!
http://www.jojomamanbebe.co.uk/detailfash.php?type=FASH&code … mp;category=IGM71

# 38
  • Мнения: 402
Аз съм намерила решение с включването и изключването, заключвам си компютъра с ключалка в шкаф на бюрото, просто на отделението за компютъра сложихме вратичка с ключалка, пускам го и го заключвам, а ключа на скришно.
Само това е решението, друго няма.

# 39
Благодаря за съвета с преградните стени...все пак  Tired
Мисля, че на някой видове компютърни кутии има прозорче/вратичка с ключалка които подсигуряват, така да се каже - хардуерно, сигурноста на най-уязвимите копченца на машината. Това, ще да е най-удачния вариант.
  Thinking

# 40
  • космополитно
  • Мнения: 941
Попадайки на темата Ви с интерес си изтеглих програмата и самата аз бях очарована и заинтригувана, но... май си качих на баир лозе!? Дъщеря ми (2г.8м.) беше приела, че компютъра е мястото, на което работи мама и което децата НЕ пипат! А сега!... Праща ме да "седна там" и пищи при опит да приключа работата й с рибки и цветя.

Лично на мен ми допадна варианта с втори акаунт,но... Преди време си направих акаунт(аз станах администратор) и при създаването му се появи въпрос: "Искате ли да засекретите всички папки и файлове?" Отговорих утвърдително и така си засекретих компютъра, че в гост акаунта вксички програми излизат неизползваеми със съобщиението, че " няма разрешен достъп до тях". Ще бъда признателна ако някой има знанието как да се върна в изходната  НЕзасекретена  позиция?

# 41
  • София
  • Мнения: 5 079
ооо ще го пробвам, задължително...   bouquet

# 42
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
zapis Hug

# 43
  • Мнения: 884
Ние имаме това:
http://www.download.com/Toddler-Keys/3000-2132_4-10451159.html
заключва клавиатура,бутона за изключване и сд-драйвъра. Златно е!
Може да се ползва или парола или с мишката се отключват чрез икона. Хубавото е ,че може да заключите само това ,което не искате да пипат.

# 44
  • космополитно
  • Мнения: 941
Мили мами, напатили се от любознателни палави пръстчета става ми тъжно -смешно: Не съм разбрана!
Във Вашата тема - зов за спасение от малки техничари аз се опитах да намеря съвет за спасение от собствените си не особено компетентни интервенции   newsm45 newsm12, а Вие ме аплодирате!?
ооо ще го пробвам, задължително...   bouquet
Е, понякога така се случва в живота - ставаш полезен чрез травматичния си опит по механизма:"проба/грешка - знание"...
Признателна съм Ви за споделените идеи! Те ме карат да се чувствам по-добре във все още сравнително чужд за мен компютърен свят!

Общи условия

Активация на акаунт