Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
 Hug Здравейте милички, толкова да ми липсвахте  Hug
Браво за чудната темичка и дано наистина няма разплакани очи, е може, ама от радост ей  Naughty Praynig Peace Hug Дай боже всички да плачете от радост тия дни.
Голди как е кръста? Мъжо жив ли е?  Mr. Green Ама ти защо го обиждаш на инженер, той и моя инженер, ама ние в офиса се обиждаме на проектанти и архитекти  hahaha инженерите си ги коткаме - нали си ги обичаме Mr. Green  Heart Eyes
Мариетка честит ти пораснал мъж с малко закъснение  Embarassed, да ти е жив и здрав, да бъде най-послушния батко  Mr. Green  Heart Eyes
Весс дано баба ти се оправи по-скоро и на главата ти се стоварят  EFP радости Praynig
Марина няма да се предаваш и бързо да се оправяте  Hug Praynig
Veniti я горе главата  Naughty  bouquet
Слънчогледче ама защо тъжно ще ти става бе момиче, всички ще се радвате ще видите, обещавам  Hug
Успех момичета и както е казала Берина - без разплакани очи  Heart Eyes Hug

# 16
  • Мнения: 533
Veniti, къде го видя този спад, бе моме, а Wink
Е, как къде  Wink от 37,2 на 37, днес пак е 37   newsm78 (като за първи месец мерене,може нещо да съм се объркала)

# 17
  • Мнения: 2 270
Здравейте, момичета!
berina - заглавието на темичката е чудесно, дано бъде много късметлийско!  bouquet
_Vess_ - стискам палци за баба ти, дано всичко мине добре и се оправи скоро! Hug
Хубава седмица!

# 18
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Здравейте, момичета! Пак съм тука. Покрай моите организации със сватбата ще се побъркам, ама сестра ми каза че до края на Април ще се гърмя около сто пъти! #Crazy Снощи видях, че сте поклюкарствали за моята сватба Blush
berina, браво за заглавието на темичката  bouquet
Vess_ кафенцето е супер - имим нужда от двойна доза!
MarinaMarina, дано се оправите много бързо, че този  грип е ужасен тази година/като всяка/.
Адаш, тази ракийка от сутринта...., ама ако помага няма лошо! newsm10
Момичета, пожелавам ви усмихната и успешна седмичка с много  EFP

# 19
  • Мнения: 780
10                                                            11                                            12                                               
91.rosist                                           101.dona mam4e                        111.Stre4ko                   
92.Wynche                                        102.АНДРЕАНА (myki)                 112.Tiff
93.donsyy                                         103.Меглена (Meghan)               113.GERA
94.Джувка                                        104.reni 7705                              114.Jujka
95.Letisiq                                          106.eli_dm                                   115.Клара
96.hana1                                          107.Яна                                      116.bin
97.Stephanie                                    108. БУБОН-2                              117.Крокодил
98.wwesie,                                        109.Crying Game                         118.Marianads
99.Аngela                                         110.елхичка                                119.dess76
100.New Valia


    13                                               14                                    15
120.munka77                              131.Валката                  141.kali
121.Stefito_17                             132.konstans                 142.babylove
122.Meqita                                  133.rose_madder           143.mackomacko
123.Desi_85                                134.dunaika                   144.nadiq
124.Iliana                                    135.Tiarra                      145.ellia_1
125.mimsat                                  136.mimiksim                 146. anna_m
126.Valenta70                             137.miriq                        147.St.Anger
127.marisasav                             138.mariabutti                148.mari_eta
128.sandcastle                            139.mileta                      149._MEGI_
129.Enti                                       140.Hellche                    150.tumbalina
130.Херелина                             


    16
151.Beni4
152.mysty
153.tweety_f
154.viki4ka
155.trex





1000-155=845



честита ви нова седмичка момичета дано ни е на късмет и ни донесе много положителни тестчета че да запълваме списъка Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Берина, много хубаво заглавие   bouquet
Вес, дано баба ти се оправи и то бързо Praynig
Марина, а дано и твоето хлапе бързо да се оправя  Hug
STELLA_B много е рано да се гърмиш още, чакай да останат една-две седмици, та тогава да видиш  #Crazy но всички се забравя на самия ден.
Veniti то това не спад бе момиче! Нали знаеш няма лелка има надежда!
6u6on4eto, вие как сте? Я разкажи нещо!
Приятна седмица на всички!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Венити, съгласна съм със Силвърчето, това изобщо не е спад Naughty

# 22
  • Мнения: 533
Goldie i silver81,  успокойхте ме малко  Hug
Явно вчера просто не ми е било ден  #Cussing out, днес гледам по-оптимистично  Wink

# 23
Здравейте мили дами.Усмихнат ден ви пожелавам и много успешна седмица.В темичката "Дали съм бременна..." пуснах едно въпросче.Сега ще ви попитам и тук, защото вече ще се побъркам.
На 13.01 имах леко зацапване, от което помислих че и този път нищо не е станало.Обаче след това, нищо ...Снощи пак имах много много бледа розово кафеникава точица ...И все още не ми е дошъл МЦ.Не знам какво да мисля.Гърдите продължават да си ме болят.Миналата седмица имах болки и в кръста и в яйцниците, сега престанаха.Само леко придърпване усещам.Страх ме е да си направя тест, за да не се разочаровам отново...В очакване съм което ме побърква...Моля ви....дайте ми съвет, не знам какво става.Никога не съм имала проблемен цикъл.  А сега и ми се гади....много искам да се получило този път.Затова искам от мнение   bouquet
Благодаря ви от сърце
 Praynig

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, Мила и добре дошла! Кога трябваше да ти дойде? Кой ден от цикъла ти е днес? Няма нищо страшно в теста- направи един, а за по-сигурно си пусни кръвен. Ако има бременност /дай Боже Praynig/, зацапването може да се дължи на нисък прогестерон и да се наложи лекар да ти изпише Дуфастон или Утрогестан; най-добре, обаче, първо кръвен тест Peace и ако е положителен - на доктор!

# 25
  • Мнения: 1 425
Добро утро и от мен,радвам се че ви е харесала темичката.Дано наистина да е на късмет за всички. Praynig
Весс мила надявам се всичко да е наред с баба ти. Praynig
Марина Марина лекувайте се, че този грип веднага дава усложнения.При мен мина с бронхит и беше АД.Дано се оправите бързо.  bouquet

# 26
  • Мнения: 989
Goldie, благодаря ти   bouquet
Питах, защото още не съм много наясно със собствения си организъм, тъй като меря отскоро, а и не знам какво се случва, когато се приема дуфастон.
STELLA_B, абе да ти кажа помага, ама тука колежките ми се скараха, че я плюя и само съм я хабяла  #Crazy А за сватбата - тези вълнения са част от преживяването. Наслади им се, защото после ще ти липсват  Simple Smile Казвам го от позицията на скоро организирала сватба  Laughing
Veniti, съгласна съм с момичетата  newsm10
 

# 27
  • Мнения: 1 183
Scarlet_, виждам че си от Варна, я кажи при кой доктор ходиш?

# 28
  • Мнения: 136
Здравейте, чаровници! Hug
berina, страхотна тема!!! Дано да е/си на късмет да има повече похвалили се тази седмица!
Стискам палци на всички притесняващи се, чакащи и нечакащи! Praynig
Аз съм от нечакащите. Трябва да ми дойде на 19ти януари и вече ме почна кръст и корем newsm78 Praynig
Желая ви прекрасен ден, много усмивки и слънчево настроение!!!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета,  smile3525

berina, темата е супер, дано да е на късмет на всички!
vess, стискам палци баба ти да се оправи, понякога възрастните хора са такива инати...
МаринаМарина, няма как, пази се, гледай да не се задълбочат нещата, че лошо. Пожелавам ти и на теб бързо оздравяване.   bouquet
STELLA_B, да знаеш и това си е част от емоцията, после ще помниш само хубавите неща.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт