Отговори
# 30
  • Мнения: 989
silver81, писах ти на лични

# 31
  • Мнения: 434
Момичета стискайте ми палци днес...  Praynig

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 11:46 от trex

# 32
  • Мнения: 1 792
добро утро на всички.аз минавам само да се запиша и да ви пожелая успешна седмица и положителни тестчета  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 425
Трекс мила стискам палци и с пръстите на краката дори.Пиши обезателно после какво е станало.Не се притеснявай за нищо, всичко ще е наред ще видиш. Praynig Hug

# 34
  • Мнения: 9 092
Мила, спокойно можеш да си направиш тест днес, имаш 2 дни закъснение и би трябвало да покаже. Успех!

# 35
  • Мнения: 851
Mila_ss: Това зацапване може и да е от имплантирането на яйцеклеткато, което става 7-10 ден от овуто, но може и по-късно. Ако ти е закъсняло достатъчно по-добре отиди направо на лекар. Пожелавам ти да е станало и скоро да се похвалиш

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Трекс, стискам! Peace
Дребо, изчисти си малко съобщения, защото кутията ти е пълна и не мога да ти изпратя ЛС Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 851
Trex: Стискаме палци и успех мила Peace

# 38
  • Мнения: 989
trex, стискам палците  newsm10 и дано всичко е наред

# 39
  • София
  • Мнения: 964
Збравейте дами и от мен. Аз съм нова и в темата и в бебеправенето. Аз не чакам на 17.
Желая на всички ви една прекрасна седмица изпълнена с много приятни емоции.
Имам и едно въпросче - от няколко дни сутрин БТ ми е 37.1, но през деня вдигам и телесна температура между 37-37.2. Дали това може да е признак на бременност. При предишната ми бременност /завършила с аборт заради ренгенова снимка/ вдигах ТТ до 37.4.
Още веднъж много усмивки и  EFP

# 40
  • Мнения: 118
Привет, отново момичета!
Благодаря ви за пожеланията, дано бърго да отмине този грип че е ужасен -тепература 38.0-38.5 със зверска кашлица.ПАЗЕТЕ СЕ!!!Аз съм добре, засега де. Сега се прибирам от работа и ще се гледаме с "хлапето" демек това е мъжа ми:35: Joy .Но макар и на 28 години вече, от които повече от 8 сме заедно вече, той за мен е моето момче;-) Wink.Добре че аз съм "шеф"  и мога да се прибера по-рано и да се лекуваме, защтото него едвам го свърта в леглото все за работа мисли #Crazy - мъжка му работа
trex, с теб сме и всичко ще е наред  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 14:53 от MarinaMarina

# 41
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Здравейте отново! Момичета, много благодаря за топлите думи и "успокоението"! Знам, че е рано още да се нервирам и датата е много далеч, но..... #Crazy
Хайде бе, няма ли кой да се похвали днеска? Пак ли като предната седмица? И пак много пусто! Давайте, искам дъжд от EFP и  smile3504

# 42
  • В събота
  • Мнения: 201
Здравейте, ето ме и мен в седмичната.
Всичките си оплаквания ги излях в една друга тема, но така или иначе взех вече да се притеснявам. Вижте ми графиката - вече два дена закъснение, а нямам две чертички.... И доколкото усещам няма и намерение да ми идва скоро - винаги разбирам поне ден предварително. Ако и утре сутринта нямам положителен тест дали да не си направя кръвен? Колко дена след закъснението би показало? Така ми се иска тази седмица да се запиша........... Cry На всичкото отгоре и аз съм под пара около организацията на сватбата ни (на 24 март - далечко е, ама нали сами си правим всичко), а и нали знаете как е - роднините вече подпитват за кръщене. Направо ми иде да ревна. А пък в сряда трябва да тръгвам в командировка за 3 дена. Въобще - луда седмица.
Е, пожелавам ви успешна седмица, момичета, и повече хубави новини  newsm10

# 43
  • Мнения: 3 372
Здравейте и то мен  bouquet
Записвам се за темата, за да ви чета. Изпуснах и последния влак преди почването на противозачатъчните.....разболях се от гнойна ангина и съм пак на антибиотици Sick Ще трябва да изчакам и лечението с противозачатъчните и чак тогава пак да почваме бебеправенето Cry няма начин. Пожелавам успех на всички и много положителни тестчета Hug

# 44
  • Мнения: 780
ЦЦЦЦцццц ,моооого пусто е тука верно Thinking я вземете да се активизирате малко че да на дърпам уши накрая Mr. Green няма начин да няма някой за тестване ама се крие Crossing Arms нищо пак ще го хвана Crazy
Petiofski ха дано на 19 да се похвалиш с две чертички стискам палци мила Mr. Green и те дебна да знаеш колкото и да се криеш няма да успееш ме надхитри Twisted Evil
mu6morok благодарим ти много дано си ни на късмет и на вас само хубави емоции през новата седмичка Hug
anita7 добре дошла и дано на 17 да се похвалиш Praynig Hug
trex дано всичко е наред чакаме да кажеш как е минало  Praynig Hug
Tikvichka що не си направиш един кръвен тест  Hug
Goldie съде сиииииииииииииииииииииии Crossing Arms никаква пак не се явяваш днес  Mr. Green
milenna21 до кога ще се лекувате може двете да си чакаме заедно Hug

хайде момичета дано наистина тая седмица да ви е на късмет
аз съм много кофти настроене днеска само къръшки работи ми се случва вчера си срязах много звесрки ръката ама минава надявам се вече днеска се събъдих с главоболие присвит корем болки НАВСЯКЪДЕ и куп друг тоалетни неприатности #Cussing out Sick а за капак оная лудата лелинка като не я чакаш цъква без време не каненан а като я чакаш никва не идва и всички планове объркава #2gunfire #2gunfire
това от мен дано към утре да съм по добре че днес ми е едно такова много кривооооо Outta Joint Confused

чакам нови попълнения за списъка Mr. Green Praynig
 Hug  bouquet  bouquet  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт