За ваксината Pentaxim

  • 1 641
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 978
Мили момичета по препоръка на педиатъра ни се спрях на ваксина Pentaxim, за съжаление в много аптеки не се наемат да я доставят тъй като от края на миналата година нямало внос. Въпросът ми е следният някой знае ли кои са вносителите и бих искала да помоля за техни координати. Иска ми се да разбера нещо по-конкретно от тях тъй като края на месецда сме на ваксинация. предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 225
Дистрибутори са Търговска лига

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
Купих и трите от аптеката на Търговска лига. Миналия месец взех последната 3та поред ваксина и доколкото разбрах имат още много. Възползвах се от куриера им, ето ти и телефоните:
2 962 54 51
2 962 54 52
2 962 54 53
2 962 54 54
поискай да те свържат с аптеката.

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Много, много благодаря  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 8 931
Много, много благодаря  bouquet
ТЛ днес внасят ваксината, предполагам до няколко дни ще я има в аптеките.

# 5
  • Мнения: 2 159
Много, много благодаря  bouquet
ТЛ днес внасят ваксината, предполагам до няколко дни ще я има в аптеките.
и на мен днес така ми казаха

# 6
  • Мнения: 487
А каква е цената им в аптеките?

# 7
Доколкото разбрах от 2007 година НЗОК поема петвалентната ваксина и ще бъде безплатна. Знам, че търга все още не е започнал и по този повод не се знае на кой производител ще е, но питайте все пак педитата си дали знаят нещо по въпроса и дали има смисъл вие да си ги купувате, ако НЗОК трябва да ги подсигури.

# 8
  • Мнения: 366
 На мен ми ги доставиха в къщи мисля, че беше ф-ма "Фармател" поръчката направи моя приятелка , но още пазя фактурата :
Продавач: Образцова аптека
Тел: 960 3751
Адрес: Г.М. Димитров
Пробвай ама нещо чух , че януари ще имат доставка, по- добре си вземи всичките като ги намериш и си ги съхранявай у дома, аз така направих
Успех

# 9
  • София
  • Мнения: 1 230
На мен ми ги доставиха в къщи мисля, че беше ф-ма "Фармател" поръчката направи моя приятелка , но още пазя фактурата :
Продавач: Образцова аптека
Тел: 960 3751
Адрес: Г.М. Димитров
Това е аптеката на Търговска лига

# 10
  • Мнения: 2 159
здравейте, някой да има информация, скоро ще я пускат ли ваксината?

# 11
  • Мнения: 103
Във всяка една аптека,може да се поръча стига да има внос.Очаква се към 5-7февруари,така,че не разчитайте само на Търговска лига.

# 12
  • Мнения: 581
По принцип трябват три дози Пентаксим нали?

Ако намеря и купя как да я съхранявам?

# 13
  • Мнения: 2 159
аз съм си взела всичките дози и ги държа в хладилника

Общи условия

Активация на акаунт