Трета седмична тема от 2007 година! 15-21.01

  • 4 407
  • 171
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
Добро утро,

Балалайка, от това кафенце със сметаната ми се напълни устата Hug...ахххх...чак преz монитора ми zамириса Crazy.

Вечерница, страшна е малката...направо да я схрускаш  bouquet.

Звеzди как е тумбака?  bouquet

Ивалекс, къде се иzгуби? Hug

Радвам се, че не само при мен форума е правил проблеми...чувствах се много прецакана Crossing Arms.

# 46
  • Мнения: 253
Ехо, здравйте!
Слънчеви поздрави и от нас!
Много ми беше такова едно, смотано като форума се влачеше по сто часа  ooooh!
Радвам се че има подобрение и пак съм на линия....  Hug Попрочетох малко, ама имам да наваксвам новинки от всички крайща на света - отивам да ви чета!
При нас - Алекс тръгна на градина след 6 седмична ваканция, и много се радва да си види приятелите. От днес дори започва и учебната година а той нали е в по голям "клас" и е станал много важен.
От понеделник и Сия е "ученичка". Решихме да я пуснем на половин ден забавачка, да прекарва малко време с деца. Засега се справя доста добре, дори не плаче сутрин като я оставям. Е само 3 дни са минали, но аз още вчера се бях подготвила тя да недоволства. Иначе на обед майка я прибира и се отгеждат с баба си вкъщи. Мисля така да я караме 1-2 месеца и после по цял ден да я оставим.  newsm78

Хайде лек ден ви пожелавам и работещ форум  Hug

# 47
  • Мнения: 5 475
Добро утро и от мен!  Hug

Пийвам си от следобедното кафенце на Балалайка!  Wink Heart Eyes

И се въоражавам с търпение...чакам водопроводчика да ни монтира душ кабината и естествено по италиански ...никакъв го няма...вече с час закъснява... #Cussing out

Лек ден на всички,ще надничам тук...така,че ако има желаещи за раздумка - тук съм!  Wink Hug

# 48
  • Мнения: 382
Здравейте хубавици! И ние си имаме сняг  HugМарти като видя,че има сняг си взе шейната в паузата да се пързалят.Направо няма да успея да го накарам да се прибере в къщи днес ooooh!
Кате,страхотни сладури са ти децата.(Абе аз така и не разбрах мъжа ти германец ли е?Звезди,да ти кажа и аз се чудя какво може да се научи за 20мин.веднъж в седмицата,но...Тук смятят,че всеки трябва да се занимава с това което иска и понеже са много кандидатите нямало как да им се отделя повече време.Луда работа.Ако не е баща му да си се занимава с него в къщи изобщо няма смисъл да ходи там
Калида,къде се загуби? Rolling Eyes
Приятен и много весел ден Ви желая момичета

# 49
  • Мнения: 7 914
Момичета добро утро и от мен  Hug

Отивам да си правя обичайното какао и  следва четене и писане Crazy

# 50
  • Мнения: 5 475
 Урааа! Монтажа най-после приключи!  Peace Сега да се надяваме,че няма пак да има теч.. Rolling Eyes

  Заминавам навън,че от 3 дни вися у дома ,заради майсторите...отгоре на всичко и времето се скапа.. Sick
  Лек ден и до после   bouquet

# 51
  • Мнения: 354
Здравейте,как сте днес
Днес времето тук е отврат и ще останем без разходка
Лек ден на всички и до после  bouquet

# 52
  • Мнения: 7 914
Вечерница
 какви красоти си правила   chef... кога ти е оставало времне за тях? Thinking Браво на теб   bouquet

mimkata, и днес май сте на колелото, че дори и е по-топло от вчера! Hug

chumbi и аз съм казала само да родя и ще ходя на басейн, че иначе лоша работаааа  ooooh!...ама тукашния басейн през седмицата е отворен само след 19ч #Cussing out  а аз дотога съм си изхабила всички сили за спорт  Crossing Arms ooooh! Та ще видим какво ще измисля  Thinking


amei
къде е отчета?  Hug Hug

PetyaL
я ни направи една снимка на снега Crazy
че май само с нея ще си останем Crazy


Балалайка мерси за кафето и чая  Hug Hug Hug аз все не мога да се ореантирам при вас колко е часа  Blush

Кoкo бенд
като я прочетеш, ни посъветвай дали да ходим да я четем и ние Crazy голям мързел, а? Blush

surfline
шава, мърда рита -  ама вече два дни нямам киселини така че браво на него Heart Eyes Hug
 А как е малката ти принцеса? Hug

Slavy
тамън днес щях да питам къде пак се изгуби Hug Браво на Сия , че толкова лесно свиква да стои в детска градина:hug:


Giorgia
явно чакането си е заслужавало! приятна раходка, Гери   bouquet

vnr
наистина много странно  #Crazy ... то това ми прилича нещо от рода отбиване на номер май Thinking

dunda
без разходка, ама поне форума работи  Hug

Калида, къде изчезна пак? newsm78



# 53
  • Мнения: 1 017


Привет мили сладурки  Hug

От толкова дълго не ми работи форума, чЕ сигурно си мислите, чЕ ви забравих  Rolling Eyes Ама не  Hug Heart Eyes Hug

Ако имам възможност днес Ще изчЕта кой, какво и как  Flutter
При нас ниЩо оново, освен чЕ порастнахме с една година, чАкам Гого да си дойде в неделя и да правим партита  Party
Започнах и с педиатрията... ooooh! направо не ми се мисли. сънувам я тази работа вече...

ИзпраЩам ви мнооооооооого   bouquet и  Hug

Балалайчице, това до кафето пак ли е кафе? НА мен на чАйче ми приличА, та си взимам от него  Flutter КАк е малкия чАровник мамин?

# 54
  • Мнения: 7 914
mama B,
честит ти рожденик ГОГО, да е здрав и много усмихнат

# 55
  • Мнения: 1 017


Иииииииииииии, как си спомни  Hug Hug Hug

И картичката ти, Звездичке, точно днес, на самия ден я получихме   bouquet Heart Eyes  bouquet
Оставих я на Гого като се върне да и се радва  Hug

Днес ми е ден за ремонт, нали Гого празнува в България, ама другата седмица Ще спретваме купон  Party

Почерпете се от мен, мили момичета  Hug  bouquet Hug за Гого  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2 195
Mama B , 4estit ti rojdenik!  bouquet   bouquet   bouquet Mnogo da te radva i da raste jiv i zdrav!
Zvezdi , nqma6e kolelo dnes - bqh na u4ili6te  Rolling Eyes I kato se pribirah pak me navalq edno hubavo  ooooh! Da si 4uvala utre dali 6te ima burq ? 4e pak sum na u4ili6te...Minaliq 4etvurtuk zaradi burqta na uspeh da stigna , ama tozi ve4e ne moga da otsustvam  Rolling Eyes
Da vi se pohvalq testa sno6ti mina super - vsu6tnost bqha 3 , test za inteligentnost , 4etene i pisane , ah da i intervu.Sega 4akam pismo do kraq na meseca - dali 6te ima svobodni mesta....4e to pulno s polqci  ooooh!  na celi grupi4ki bqha v4era...

# 57
  • Мнения: 1 526
Здравейте, мацки!
Мамо В, ми те нашите козлета са наборчета  Hug! Да ти е жив и здрав сладуркото Гого! От все сърце му пожелавам весело и щастливо детство Heart Eyes!
А тя нашата Звездичка Е специална, добра и голямо сърце  Heart Eyes! И нас ни изненада и зарадва с чудесна картичка и много мили пожелания! Благодаря ти много Звезди за което  Hug  Heart Eyes  Hug!!!!!!!!!!!
Благодаря и на всички ви, които се разписаха в темата за р.д.то на Меди! Показах й картинките и тя много се зарадва  Hug Hug! Особенно на Барби тортата от набабатихвърчилото!

Аз пък точно на рожденият ден се разболях жестоко! 3 дни не съм ставала от леглото! Температура ~40`С, не помня почти нищо, нито съм яла, пила изобщо блекаут пълен....
Сега съм по- добре, но се чувствам толкова слаба и без сили, все едно ме е газил товарен влак...

Колкото до сватбата- беше супер! Залата беше толкова красива, осветлението- хиляди свещи и навсякъде цветя... нещо разкошно! За съжаление нямам снимки- наблегнах на танците и не сетих да снимам, но обещаха да ми дадат снимки тези дни.

Кате, Мирел е толкова красива и горда балеринка. Приказна е!!!! А твоя концерт кога е?

Поздрави на всички ви!!!!!

# 58
  • Мнения: 1 610
Добър вечер
Да се намеся с едно Наздраве...ееех две теми изчетох от любопитство дали се видя пола на бебока на Деси....

# 59
  • Мнения: 7 914
Ех, момичета, не ме засрамвайте де  Blush  Heart Eyes

mama B
и питаш още? Hug Heart Eyes Hug радвам се , че е дошла точно днес  Hug

mimkata,
 не съм чула за буря...ама ако има да започне дано от обяд (сутринта имам излизане), че да мога да се наспя ( че нали съседите строят...) Crazy Така, че ако има буря да пишеш... че при нас идва по-късно да съм готова  Crazy
Браво за теста -  ама аз в теб не се съмнявам да знаеш  Hug

rien

търпение... -  понеже не зависи от мен !!! Rolling Eyes ако зависи от мен ще трабя на ляво и дясно... ама не се притеснявай аз ще го напиша някъде на видно място...само да се разбере Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт