Моля ви дайте си мнението за количките CANGAROO и МОНИ

  • 34 273
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ninochka мисля, че повечето стават и за малки бебета, аз сега ще раждам и съм се ориентирала към тях. Тоест скоро ще раждам

# 16
  • Мнения: 240
Нямала съм кенгуро, но за сметка на това имах Мони- модел Александра.Това е най - отвратителната количка която съм виждала.Никога не бих я купила , но ни я подариха.Ужасно е тежка и неудобна.Заема страшно много място, в сгънато положение едва влиза в багажник на комби.Никак не е маневрена, а да не говорим , че през някои врати дори не преминава. Много бързо се разскърца и дръжката и беше пред счупване.Ползвах я много малко време , но мога да кажа , че се изтормозих с нея.Сега съм с Чиполино Пуки и съм много доволна от нея.Смъквам си я сама по стъпалата и то заедно с бебо - много е лека и маневрена.Този модел е едно към едно с Модела Даяна на Кенгуро.Просто когато си я купувах нямаше кенгуро.Разликата в цената на 2-те е 20 лв, но пък чиполино дават една година гаранция.Много съм доволна от нея и няма никакви проблеми до сега.Пожелавам ти успех в избора, но каквато и да избереш гледай да е лека и маневрене.

# 17
  • Мнения: 815
аз имам Мони- лятна количка - модел pretty - супер изглежда, но след месец ползване и едно падане върху нея и се счупи

# 18
  • Мнения: 101
И аз от скоро ползвам на Cangaroo модела Victoria,за сега съм доволна и се надявям да е издръжлива.

# 19
  • Мнения: 114
а има ли някой модел който да е с легнало положение за мъъъничко бебе и после да става на няколко степени седнало?

 Аз ползвам моята откакто се е родил дребния - т.е. стават и за новородени ,има и  още 3 степени на повдигане на гръбчето .Не съм сигурна до колко кг. са ,обаче моят син в момента е 13 кг. и го" понася" много  добре . За "Кенгуру-Круизър" става въпрос .... Wink
 

# 20
  • Мнения: 941
аз имам Cangaroo Daysi изключително съм доволна от нея, много удобна и здрава, малко е тежка но си заслужава, относно мони мисля че не си струват сравнението с Cangaroo, различен клас колички са, имах мони лятна, адски неудобна и я продадох, ползвах си пак Cangaroo и на малката и е удобно в нея, ползвам я откакто се е родила малката,

# 21
От 6 месеца ползвам Cangaroo Viktoria и още не мога да се накефя на добрия си избор. Лека и много маневрена. Не ми харесва обаче, че всяко трето бебе е с такава. Добре поне, че се редуват различни цветове.

# 22
  • Мнения: 1 881
С кенгуру Круизуър съм, много съм доволна вече почти 2 години я тествам на всякакви терени Mr. Green

# 23
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
Ползвам Кенгуро Ексклузив и съм много доволна!!!

# 24
  • Мнения: 191
Ние сме с  Мони, модел Никита. За сега съм много доволна.

# 25
  • Мнения: 678
Аз използвам кангаро ексес с два коша-зимен и летен и съм страшно доволна.Модела позволява да се използва  и столче за кола на същата фирма

# 26
  • София
  • Мнения: 4 587
А какво производство са тези колички? newsm78

# 27
# 28
  • Мнения: 3 457
според мен са тежки колички

# 29
  • Мнения: 1 455
Кангаро Круизър-триколка,Супер е! И двете си деца отгледах с нея,единствено като недостатък са тежки.Някой по-горе пита за производство-Тайвански са. Ето това е модела: http://mal4o.com/images/CruiserBLue.jpg
Поправих се,мерси!  bouquet

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 15:16 от gery gerry

Общи условия

Активация на акаунт