В кой онлайн магазин има непромокаем чаршаф?

  • 3 172
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 639
Срещали ли сте някъде из онлай магазините непремокаем чаршаф?
Търся да купя, за да предпазя маткара на кошарата .

# 1
  • София
  • Мнения: 117
За онлайн магазин-незнам.Но моят "напикалник"го купих от м-н "Калогера" в Бургас за 12лв.-1.4/70.От едната страна е като хавлия, а от другата като гумиран, има ластички за захващане от 4-те страни.

# 2
  • Мнения: 2 125
В аптеките продават чаршафи - тип парчета, които са найлонови от едната страна, а от другата-лицевата страна са като памперс. Просто са за еднократна употреба.
Аз ползвам такива и съм доволна. Като го напишка - го хвърлям. Мисля, че в пакет са по 10 бр.

# 3
  • Мнения: 1 639
stellina, колко са големи тези парчета ? ДАли стават за въртящо се дете ?
Иначе еднократни е добре като идея, но каква им е цената ?

# 4
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Провери в ПАКОСТНИК ( имат онлайн търговия). Аз от магазина им съм взимала страхотен "напикалник", немски, дишащ за 19 лв. Предполагам още го имат като артикул.

Относно "аптечните" мисля, че няма да ти свършат работа, защото мисля, че спарват. Те са малко тип "ежедневна дамска превръзка" и определено много се набръчкват. Иначе има различни размери, а цените на най малките - пример 50х50 см или 90х60 см са от около 50 стотинки  Blush.Определено те съветвам да си вземеш голям чаршаф, защото той е с ластик и се прихваща чудесно към всякакъв тип дюшечета и матраци. Направен е от "дишаща" материя и никога не е спарил детето. Пере се и при 90 градуса!

УСПЕХ!

# 5
  • Мнения: 2 125
stellina, колко са големи тези парчета ? ДАли стават за въртящо се дете ?
Иначе еднократни е добре като идея, но каква им е цената ?


Ако разстелеш върху детски матрак, ще го покрие - размера е 80/180, но аз го слагам напречно на леглото и чаршафчето покрива достатъчно място и като го подпъхнеш добре под матрака, става супер. Досега с тези чаршафчета не сме имали издънки. Цената (майка ми работи в аптека и тя ми ги донесе) каза, че може и поединично и цената е около 0,45-0,50 ст.
Аз ги ползвам само за следобеден сън, защото тогава сме без памперс. Вечер е на редовен чаршаф и с пампа на дупето.

# 6
  • Мнения: X
Нашия протектор го взехме от ШТЪРКЕЛ- испански е, перящ е и струва около 20лв.

# 7
  • Мнения: 1 639
Провери в ПАКОСТНИК ( имат онлайн търговия).

Нямат , проверих.  Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 142
моя го купих от пинокио (София). струваше 22лв. от вътрешния край е с гума, а отгоре като хавлиен плат и е доста ефикасен.

# 9
  • Мнения: 743
Нашият го взехме от sweet dreams на Стамболийски - също от горе е хавлиен, а от долу гумиран, захваща се с ластик за матрака и има различни размери, според големината на леглото, но за съжаление не помня цената newsm78

# 10
  • Мнения: 1 639
Не съм от София, затова търся  онлайн магазин  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт