електрически стерилизатор

  • 3 377
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
момичета, кажете ми какви ел стерилизатори има в БГ.
май изборът е доста ограничен, сещам се за АВЕНТ, ЧИКО, НУК и БЕБЕКОНФОРТ.
Има ли и други и къде? а имате ли впечатления от тях...

# 1
  • Мнения: 2 529
Май само тези са  Rolling Eyes Аз също се колебая за такъв от гледна точка на това да избегна микровълните (макар че със сина ми ползвах такъв за микровълнова ), но цената им е много по-висока  Shocked

# 2
# 3
  • Мнения: 3 457
аз съм с чико за МВ Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря за линка. и аз се рових в бг сайта на  Tigex но нямаше стерилизатори Crossing Arms а ползвал ли го е някой? притеснява ме че стерилизацията е доста дълга - 20 мин Shocked на фона на авентските 9 мин.
аз видях днес на филипс в техномаркет европа но на много висока цена-над 200 лв беше - комбиниран уред- стерилизатор и нагревател за храна и за размръзване. не съм сигурна дали имаше за зеленчуци на пара.
а в БГ някой виждал ли е стерилизатора на Тефал? -защото има беефони на тефал но стерилизатор не съм виждала ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 412
http://www.tefal.bg/tefal/Catalogue/BG%20Catalogue%20Tefal%202005.pdf
нещо подобно е на този на филипс, но не знам цена
ако нямаш нагревател според мен си струва да се сдобиеш с такъв уред, защото хубавите нагреватели са от 70-80 лв. нагоре
и аз в момента съм на етап чудене newsm12, имам още малко време smile3503

# 6
  • Мнения: 2 498
Гласувам с 2 ръце за електрическия на Чико Peace...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 768
http://www.tefal.bg/tefal/Catalogue/BG%20Catalogue%20Tefal%202005.pdf
нещо подобно е на този на филипс, но не знам цена
ако нямаш нагревател според мен си струва да се сдобиеш с такъв уред, защото хубавите нагреватели са от 70-80 лв. нагоре
и аз в момента съм на етап чудене newsm12, имам още малко време smile3503
не видях стерилизатор а само нагревател, но ние си имаме вече такъв. а знаеш ли кой е вносител на тефал и евентуално координатите за да попитам директно?

# 8
  • Мнения: 207
Моят е на авент,купих го преди почти 4 години.Миналата година го ползва една приятелка,много съм доволна.Струваше около 160лева,но си оправда парите.Понеже не съм кърмила изобщо,това беше много важно за мен.Лесно се почиства,а колко ме улесни нямам думи.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 768
Гласувам с 2 ръце за електрическия на Чико Peace...
Валя, а колко струва електрическия на чико?

# 10
  • Мнения: 2 498
Ето го http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_72&products_id=590 ....моят е от този за 3 шишета ....

# 11
  • Мнения: 2 467
Не избързвай с покупката. Ако кърмиш, няма да ти трябва. Ако кърмиш по-дълго пък хич  Naughty
Аз си взех, но почти не го ползвах (основно топях  Embarassed играчки и мерителни лъжички в него).

# 12
  • София
  • Мнения: 2 768
Не избързвай с покупката. Ако кърмиш, няма да ти трябва. Ако кърмиш по-дълго пък хич  Naughty
Аз си взех, но почти не го ползвах (основно топях  Embarassed играчки и мерителни лъжички в него).
благодаря за съвета но предполагам че ще ми трябва. въпреки че дъщеря ми беше изцяло на кърма до 6 м и я кърмих до 1г и 5 м. използвах доста стерилизатора защото бях донор в банката за кърма  Embarassed и непрекъснато стерилизирах помпата. предполагам че случаят ще бъде същият и сега Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 107
аз имам на Philips, много съм доволна събира 6 шишета, може да затопля мляко или бурканче с храна, също така  има приставка за задушаване на зеленчуци. Купих си го преди десет месеца от Технополис за 49лв, защото няма гаранция. Незнам дали още го продават.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 768
аз имам на Philips, много съм доволна събира 6 шишета, може да затопля мляко или бурканче с храна, също така  има приставка за задушаване на зеленчуци. Купих си го преди десет месеца от Технополис за 49лв, защото няма гаранция. Незнам дали още го продават.
извадила си късмет, аз видях такова на филипс но явно с гаранция в техномаркет европа за над 200 лв. а ти в кое технополис си го купила? аз имам една приятелка която работи там и тя твърди че не продават стерилизатори Sad

Общи условия

Активация на акаунт