Носихте ли ластичен колан след раждането?

  • 1 811
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не.

# 31
  • Мнения: 1 059
носих около месец

# 32
  • Мнения: 514
Още в болницата си сложих колан и продължавам да го нося. Корем почти нямам, не знам дали е от колана, нося го защото ми е удобен.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не съм носила.Корема ми се прибра чак когато отслабнах.

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 3 804
Незнам дали е от колана, но корема ми много бързо се прибра, но го сложих веднага след раждането Simple Smile
Същото направих и аз.Веднага след раждането го сложих и след две седмици нямаше и следа от увисналия корем.

# 36
  • Мнения: 27 524
Не.
И не мисля, че помагат особено. Всичко е въпрос на структура, кожа и мускули. Не съм имала изобщо увиснал корем.

# 37
  • Мнения: 1 028
Не съм,докато се наканя да си купя,а днес,а утре и се залисах покрай бебка..и айдее така минах без него.

# 38
  • Мнения: 3 695
Не съм носила и добре, че не бях си купила предварително, защото коремът ми се прибра в деня на раждането.  Flutter

# 39
  • Мнения: 2 897
Не съм носила колан.Коремът ми се прибра много бързо.

# 40
  • Мнения: 2 381
Не съм носила.Корема ми се прибра доста бързо.
Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 3 064
Не. Коремът ми се прибра даже и без коремни преси. Грижите по бебето и къщата май са достатъчни Mr. Green

Зависи и от структурата, от мускулатурата преди и по време на бременността. Нямам нещо вяра на вълшебни пръчки. И аз мисля, че функцията на тези колани е не да приберат, а да скрият отпуснатия корем. Като по този начин даже му пречат да се прибере естествено.

Общи условия

Активация на акаунт