Миже ли Нестле Джуниър преди годинка?

  • 519
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Ами чудя се какво да правя с млякото.Ние сме на девет месеца и половина почти, но пие мляко само сутрин - по 230 мл.Вечер по никакъв начин не иска да пие мляко, пробвах как ли не вече.Добавям по малко в овесените ядки, просото, грис, слетобедните кремчета, но не повече от лъжичка защото не иска да го яде.Та се чудя дали да не сменя млякото? Ние сме на Фризовом и до преди месец го пиеше без проблем.Мислих си за Нестле Джуниър, но дали не сме малки за него? Или пък Фризо 3? Не знам , вие какво бихте правили на мое място? newsm78

# 1
  • Мнения: 832
Не, не може  Naughty
При толкова голям избор на млека, защо пък точно това избра. На него изрично е написано, че е за след 1 година. Избери друго, има толкова много млека.

# 2
  • Мнения: 3 360
Не е случайно ,че има възрастово ограничение!Мисля че указанията трябва да се спазват Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
И според мен не може  Peace Нестле Джуниър не е адаптирано мляко, а пълноценно за деца над 1 година  Peace

# 4
  • Мнения: 240
И аз си мисля, че още ни е рано за Нестлето , но реших все пак да попитам.Благодаря ви за отговорите.

# 5
  • Мнения: 1 881
Ако искаш да смениш млякото, смени марката, а не възрастовата граница. Ако държиш да е на Нестле,защо не пробваш с NAN 2, той е точно за вашата възраст. Моето дете мина успешно през NAN 1, NAN 2 и след годинката до момента - Нестле Джуниър.
Иначе може да пробваш и други - HIP 2, Милумил, Аптамил, Хумана /но пак гледай за каква възраст са/.

# 6
  • Мнения: 2 019
Ако искаш да смениш млякото, смени марката, а не възрастовата граница. Ако държиш да е на Нестле,защо не пробваш с NAN 2, той е точно за вашата възраст. Моето дете мина успешно през NAN 1, NAN 2 и след годинката до момента - Нестле Джуниър.
Иначе може да пробваш и други - HIP 2, Милумил, Аптамил, Хумана /но пак гледай за каква възраст са/.
Peace

# 7
  • Мнения: 5 362
Не, не може  Naughty
При толкова голям избор на млека, защо пък точно това избра. На него изрично е написано, че е за след 1 година. Избери друго, има толкова много млека.
Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Защо Фризовом до толкова късна възраст?
Рано е за Нестле Джуниър. Това е отказ от АМ най-вероятно, не е проблем марката. Може да даваш двойка или тройка, добави вътре някаква каша. Пробвай с Милумил евентуално.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ние сме на Фризо 2, то е от 6 до 12 месеца, защо не пробваш него? Фризо 3 е за над 12 месеца. Жасмина пие мляко само вечер 240 мл.

Общи условия

Активация на акаунт