Миома

  • 11 757
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: nikol78
Цитат на: topi
.......Моята беше от най-гадните - интрамурална т.е. в стената и към кухината на матката, 5 см. ......


И аз имам такава, но не ми казват нищо за операция. При заради това, че притиска тръбите ли ти я махнаха? А ако не нараства налага ли се операция?



Да, казаха ми че е много малка е вероятността да се забременее с това разположение. Ходих при трима - д-р Иван Димитров, Доц. Доганов и Д-р Димчо Георгиев. И тримата бяха категорични за операцията.
Ти сигурно редовно ходиш на лекар и следиш дали се променя възела. Само специалист може да каже дали е необходима операция. Дано при теб всичко да е наред. Желая ти много здраве и успех!

# 16
  • Мнения: 46 508
Цитат на: topi
Да, казаха ми че е много малка е вероятността да се забременее с това разположение. Ходих при трима - д-р Иван Димитров, Доц. Доганов и Д-р Димчо Георгиев. И тримата бяха категорични за операцията.
Ти сигурно редовно ходиш на лекар и следиш дали се променя възела. Само специалист може да каже дали е необходима операция. Дано при теб всичко да е наред. Желая ти много здраве и успех!


Аз забременях без да знам, че имам миома, а се оказаха три - най-голямата 7 см. След раждането стана 5 см. Не съм имала никакви проблеми, интрамурално е, но явно не притиска нищо. Аз не искам да ме оперират, защото се притеснявам от усложняване на нещата, най-вече се страхувам да не ми махнат матката Sad  А и лекарите не споменават нищо за операция:thinking:
Успех и на теб!

# 17
  • Мнения: 1 269
Мдаааааааааа,ще се оперирам!Сега се връщам от преглед!Няма да ми закачат матката,ще махнат възела ,а има и още 2 малки възела! Rolling Eyes В началото на март живот и здраве!
Страх ме е!Ама щом трябва! Embarassed А и притиска пикочния мехур.
Щом искам още деца операцията явно е за добро! Thinking

# 18
  • Мнения: 46 508
pazzza, стискам палци да мине леко Praynig
Възстановявай се бързо и започвайте с бебеправенето Grinning

# 19
  • Мнения: 1 269
Благодаря ти Никол78!Надявам се всичко да е благополучно!
Здраве на теб и семейството ти! newsm76
Страхотно бебче си имаш! Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт