Моля ви, помогнете! Парите за Цвети са почти събрани!

  • 8 193
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
О, Боже! Как здраво и право дете ,изведнъж постъпва в болница с тежка диагноза! Защо?!

Разгледах снимчиците на Цвети....Ами те са като на всички нас с нашите деца- Море ....,полянка, басейн, Рожден ден с тортата и засмяната ,щастлива мама с нея....
Направо блокирам от такива новини! Cry

Мъка, мъка....
Ще преведа някаква сума.Дано повече хора да разберат и нейния случай.Парите не са чак толкова много ,както при Даринка....
Дано детенцето се оправи! Praynig
Дано да се оправи детенцето newsm17

# 46
  • Мнения: 137
МИлото дете...и аз
ще помогна с каквото мога  Praynig

# 47
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От вчера мисля само за малката Цвети.
В офиса вече има сложена кутия за събиране на парички.
С вас сме.  Hug

# 48
  • Мнения: 2 491
Днес разбрах за Цвети и отивам да преведа пари.
Много ми е мъчно и се моля всичко да се оправи Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 153
Бог да е с Цвети и нейното семейство! Моля се всичко да мине благополучно и детенцето да оздравее напълно! Господ да я пази, нея и семейството й.

С най-искрени пожелания за здраве и успех!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 228
Пресни новини: в рамките на нашата си фирма сме събрали досега към 65 000 лв., т.е. малко повече от половината сума (това е без индивидуалните преводи, които доста от колегите са правили директно в сметката).
Още не сме получавали извлечения от сметката, понеже е била активна само един ден. До края на деня ще има новини и оттам, както и официална точна сума на страничката на Цвети.

# 51
  • Мнения: 15 619
Това е добра новина.  bouquet

# 52
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Пресни новини: в рамките на нашата си фирма сме събрали досега към 65 000 лв., т.е. малко повече от половината сума (това е без индивидуалните преводи, които доста от колегите са правили директно в сметката).
Още не сме получавали извлечения от сметката, понеже е била активна само един ден. До края на деня ще има новини и оттам, както и официална точна сума на страничката на Цвети.

Страхотна новина и браво на всички вас от SAP!!!  bouquet Съвсем скоро ще се съберат всичките пари, сигурна съм!!!

# 53
  • София
  • Мнения: 900
rally БРАВО И ПОКЛОН !!!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
rally, страхотни сте! Снощи прочетох и цяла нощ само това ми е в ума, чакам с нетърпение да свърша работа днес и да ида да приведа пари. Много се тревожех обаче, че бавно ще съберат средствата, защото няма голяма гласност. Сега се чувствам много по-добре след като знам, че сте близо до сумата.

# 55
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Момичета, сигурна съм, че ще успеем да помогнем на Цвети! И няма да покажем, че сме сила за първи път!  Heart EyesВсеки месец кой по колкото може и успехът ще е налице. Аз след малко отивам до банката. Съветвам ви да направите същото и вие.

И искам да пожелая на семейството на Цвети да има вяра в Господ и в нашата сила. Hug

# 56
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Чудесна новина, rally.
Парите от нашата фирма ще бъдат внесени по сметката на 05/02

# 57
  • София
  • Мнения: 1 228
Семейството на Цвети няма интернет вкъщи от вчера по обяд (повреда в мрежата на доставчика им). Надяват се да отстранят проблема възможно най - скоро, все пак, таткото ме помоли да кажа, че може и да не успее да обнови страничката довечера, т.е. превод и информация за сумите ...
Затова пиша новините тук:

По сметката в лева има преведени 12 353.60  лв.
По другите сметки няма нищо, предполагам заради необходимото за международни преводи време.
Това в добавка към събраното от нас.
Мисля, че за два дни време, си е невероятен успех ...
Благодарим на всички   bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 900
Успеха е наистина невероятен и това е ваша заслуга!
Дано родителите са поели малка глътка въздух и се успокоят!!!

rally, имаш ли информация за мобилните оператори, дали ще стартира кампания чрез съобщения?
Много мои близки нямат голяма възможност и биха се смутили да превеждат по 2-3 лева, но чрез смс ще е страхотно!

# 59
  • Мнения: 6 992
ако не възразявате можем да "разширим" кампанията като пуснем банери и на не толкова популярни, фирмени или лични интернет страници.
аз съм сложила вече банер в моята страница и ми е много тъпо, че май само с това мога да помогна  Cry

Общи условия

Активация на акаунт