За уроки и предпазване от уроки

  • 13 043
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Здравейте мами.
Искам да Ви попитам вярвате ли, че има хора, които могат да Урочасват децата Ви и как ги предпазвате от тях?
Аз по принцип не съм суеверна, но всички около мен ме съветват да сложа синьо мънисто в стаята, където спи бебка, метла зад вратата и какви ли още не. Вие какво правите по този повод?

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Аз не съм суеверна и не вярвам на такива неща. преди малко като погледнах видях, че на леглото на сина ми има вързан червен конец. Явно баба му го е вързала тайничко Simple Smile.
Според мен за такива неща трудно могат да се дадат съвети, просто прави това, което усещаш,че е правилно и добро за детето. Все пак колкото и да съм против тези неща ги намирам за безвредни.

# 2
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ами няма лошо да му вържеш на детенце червен конец със мънисто на бебчето и моето бебе има нищо,че и аз не вярвам кой знае колко на такива неща Peace

# 3
  • Мнения: 314
и аз уж не съм суеверна,но синьо оченце съм сложила в количката.вярвам,обаче,че има хора с лоша енергия.гледам да не се вманиачавам,но не мога да кажа,че не вярвам въобще.

# 4
  • Мнения: 1 272
Ако ще се чувстваш по-добре, слагай сини очи, червен конец или метли. Аз не вярвам в такива "свръхестествени" сили.

# 5
  • Мнения: 1 382
Връзвахме червен конец профилактично, по скоро заради свеки и другите бабурляци из входа, но все падаше и спряхме Simple Smile

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
червен конец на ръчичката  Peace

# 7
  • Мнения: 8 505
Нужда от предпазване има този,който вярва уроки.Аз не вярвам.

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 10:35 от reflex

# 8
  • София
  • Мнения: 2 160
Аз също не вярвам в уроки, но когато Хриси беше не 2-3 месеца когато излизахме на разходка минавахме през едни цигански къщи. Циганките винаги я заглеждаха, и после тя по цяла вечер ревеше Незнам дали не е било от възраста или аз си втълпявам newsm78). Тогава майка ми ми каза ,че сигурно са я урочасали и тогава и вързах червен конец на ръката, и на количката закачих синио мънисто. Ами ,  май оттогава не е имала такива безпричинни ревове Praynig Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 107
и аз съм за червения конец, с мънистото внимавай да не го глътне бебчето

# 10
  • Мнения: 231
Аз също не съм суеверна, но вързах на моята беба червена гривна. Когато ни изписаха от болницата и свекито доиде в къщи върза синя панделка на креватчето, но сега като мине погачата съм решила да я махна Laughing, защтото не вярвам в такива неще, а тя като вярва да си връзва сини панделки на нейния креват.

# 11
  • Мнения: 46 490
Не вярвам в уроки, но не това е важното в случая Laughing искам само да ти кажа, че всякакви конци, мъниста и подобни предмети нямат място около и в/у детето, много лесно се поглъщат и са опасни, ако решиш да се водиш по акъла на някой, то ги слагай далеч от бебето, количката и леглото му!

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Здравейте мами.
Искам да Ви попитам вярвате ли, че има хора, които могат да Урочасват децата Ви и как ги предпазвате от тях?

Не, абсолютно не вярвам в това.
Така ги предпазвам.

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Таткото ни е много суеверен,така че си имаме червено конче със синьо оче. PeaceНе ми пречи щом това го успокоява. Peace
 

# 14
  • Мнения: 5 026
Вързала съм червен конец на ръчичката на бебо и това е!

Общи условия

Активация на акаунт