Към мами, ползвали Giodani G4 и Чиполино Пуки: коя за избера?

  • 4 976
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
при пукито се върти самият кош,но когато детето е с лицена пред не може хубаво да се сложи чувалчето

# 16
Ще ме извините но Чиполино не може изобщо да се сравнява с Джордани. Изобщо Чиполино серията си е от рода "евтино и некачествено". newsm78

# 17
  • Мнения: 4 428
В една тема се коментираше Кенгуруто Ексес и там беше написано, че летния кош за жалост НЯМА легнало положение

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В една тема се коментираше Кенгуруто Ексес и там беше написано, че летния кош за жалост НЯМА легнало положение

Тук в 1-вия постинг пише, че има: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109959.20

# 19
  • Мнения: 301
Нашата е същата PeaceСупер доволна съм!!!
Лека е,маневрена,с голям кош за багаж,дъждобрана ни върши страхотна работа-слагам й го дори когато духа,не само като вали PeaceНие също сме без асансьор-на 4 етаж при това и няма проблем сама си качвам количката вътре с бебка Peace(51кг.съм и не ми тежи Laughing)
Смело купувай Hugняма да съжаляваш Peaceзаслужава си количката Sunglasses

п.п.само отделно си купи чанта или раничка(аз съм закачила раницата на Нивеа-събира всичко необходимо-памперси,кърпички,дрешки,играчки,шишета-ВСИчКО,и за лятото 
едно чадърче допълнително(аз взех оранжево да са в тон с количката Peace)

# 20
  • Мнения: 182
Габриелка-Рафаелка, а от колко време я ползвате в бебо? Бебо побира ли се вътре - има мами, на чиито бебето им отеснява към 5-6 месец? При вас така ли беше? Колелата здрави ли са? 

# 21
  • Мнения: 301
Габриелка-Рафаелка, а от колко време я ползвате в бебо? Бебо побира ли се вътре - има мами, на чиито бебето им отеснява към 5-6 месец? При вас така ли беше? Колелата здрави ли са? 
Значи отговарям подред-купихме я някъде през пролетта април месец и оттогава я ползваме-няма мърдане,стабилна е Peace
лятото от сутрин до вечер-тук в София по парковете-бебка вътре е яла,спала,играла,скачала и още какво ли не Mr. Green
"водихме" я(количката)на село по калдъръмените-криви улички Mr. Greenдори на планина в Рила-така че е "проходима"навсякъде Hug
2-и въпрос-Да, бебка се побира вътре все още,дори вчера бяхме с количката на разходка и тя заспа вътре-съвсем малко й стърчат
 крачетата-почти незабележимо Winkтака че има още да се возиме и разхождаме с количката Hug
Между другото това за "отесняването"много не ми е ясно и не мога да го разбера,тъй като бебка  е на 1г и половина почти и все още си ползваме количката,а и сега зимата като ни се наложи да излеземе с количката и бебка е облечена дебело или с дебело яке или палтенце и изобщо не й е тясна количката Peace
Така че незнам-строго индивидуално е май че......
и по последният въпрос за колелата-по нагоре съм ти написала количката къде ли не е ходила,по най-различни пътища,пътечки горски(в Борисовата градина-гористата част)по всички Софийски паркове,отделно по провинцията и горските пътечки из Рила-общо взето много стабилна количка,без забележки Sunglasses Peace
Като неин шофьор от около 10-ина месеца бая път сме изминали Whistling
Е ми това е относно въпросите Hugако имаш още-ПИТАЙ Winkще се радвам да ти отговоря Heart Eyes

# 22
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Не съм чела другите мнения но си избери Джордани. Миналата година поръчвах точно такава количка на клиентка и си вози детето съвсем спокойно, супер лека и маневрена е. Чиполино е тяхното копие за качеството не мога да говоря с такава сигурност въпреки че и тази марка я продавам. newsm78

# 23
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Джордани е номер 1 за мен. Габриелка-Рафаелка ти е описала всичко с подробности. Аз я ползвам вече 11месеца - няма грешка. А лятото махам гюрука и съм взела чадърче - още по-лека е. Моята е синьо със сиво - много приятно съчетание. Всичко пера в пералнята и пак е като нова от магазина.

Общи условия

Активация на акаунт