Честита дъщеря мила Венециас

  • 4 014
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 256
         Честито момиченце на Венециас,честито ново детенце на форума! Grinning Grinning Grinning

# 31
  • Мнения: 624
Честито и от мен  bouquet

# 32
  • Мнения: 120
Честита принцеса и от мен!  newsm07
Много ми липсват постингите на Венециас, дано по-скоро се появи и сподели радостта си с нас!
Очакваме с нетърпение! ....

# 33
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Да,Веницианс е добре и както личеше от гласът и е много щастлива! Heart EyesМного се радвам за нея,запознахме се през декември когато идвах с децата на коледният базар в НДК,хубавите впечатления от постингите и се потвърдиха в личният ми разговор с нея!Убедена съм,че ще е много добра майка за своето безценно детенце  bouquet те просто и двете са щастливки,че са се намерили  smile3541

# 34
  • космополитно
  • Мнения: 941
ThinkingВенециас...къде си да кажеш нещо по въпроса!?
Няма меее/Ето н(м)ее!    surpriseuu Както си контактуваме с Дъщеря-Моя!
Бях и все още съм в интернет изолация! В най-важните за мен събития!
Сърдечно Благодаря за всички поздрави и мили думи! Знаете, че всичко е енергия и когато е позитивна  е по- могъща при доставянето й до адресанта!
С изумление виждам, че съм имала и говорители!?... И като си помисля, че изпитах ревност, че няма АЗ да съм тази, която да "взривя" тук моята най-съкровена информация! Какъв егоизьм! newsm77
Макар, че ме притеснихте с Вашата искрена и спонтанна емоционалност... Хубаво е! ... Хубаво е, когато радостта и щастието са многократно умножени!

БЛАГОДАРЯ ВИ!  newsm51 lovekiss

# 35
  • Мнения: 3 715
Страшно много се радвам всеки път, когато видя твой пост, хайде, връщай се по-бързо!

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Мила ми Венецианс,ти докато ми говореше ,че искаш да поднесеш новината,незнаеше ли ,че тука вече беше съобщено,че си имаш дъщеричка?Аз си мислех,че си наясно!Все пак- ние по принцип нищо незнаем,а ти нищо конкретно неказа  Thinking как се казва съкровището ти,на колко е годинки,как се адаптира.... newsm56

Общи условия

Активация на акаунт