Стискайте палци ...

  • 3 100
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 288
.. от днес съпругата ми влезе в Шейново .. за утре сутринта е планирано секциото ..  Praynig дай Боже всичко да мине нормално и за бебоци ... и за мамата .. Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 1 419
Стискаме палци fingerscrossed

А ти ни дръж в течение   Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 550
E как няма да мине - всико ще е о.к. Peace стискам и си мисля какво му е било и на моя мъж .... ееех
Като гледам лентичката вие почти до края сте ги добутали, така че няма нищо притеснително.
Айде лека (за теб сигурно няма да е много лека де Grinning) и утре да се похвалиш преди да си се напил от радост  Hug

# 3
  • Мнения: 2 757
Стискаме палци. Ама защо не изчакат да си тръгне раждането - гледам има още 20 дена до термин - може и да успее да влезе в 9ти месец

# 4
  • Мнения: 1 744
Желая леко раждане утре! Всичко да мине добре и да се похвалиш! newsm10

# 5
  • Мнения: 228
леко раждане на майчето бързо възтановяване и най вече здрави и големи бебоци и много да ви радват и слушкат  Hug Peace

# 6
  • Мнения: 2 022
Успех и леко раждане! Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 446
Леко раждане и здрави бебчета baby_neutral baby_neutral
 Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 544
Успех , леко раждане и здравички и прекрасни бебчета ви пожелавам  Peace

# 9
  • Мнения: 990
Стискам палци всичко да мине добре и скоро да се приберат у дома  Praynig

# 10
  • Мнения: 1 895
Успех! Чакаме новини Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Успех.Стискаме палци

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        Успех! Стискаме палци всичко да мине като по вода! Живи и здрави да се похвалите. Peace

# 13
  • Мнения: 288
  bigdance2 иииииииааааааааааааааааааахххххуууууууууууууууууууууу ... вече съм ТАТИИИИ ... на двама юнака  newsm05 ..
.. тази сутрин с планово секцио при Д-р Елена Василева /Шейново/ съпругата ми роди .. единия юнак е 3.000 кг. и 49 см. .. а другия 3.100 кг. и 50см. .. все още не съм ги видял мишковци .. днес след 16.00 ч. ще ми ги покажат .. ще пусна и снимки ..
... НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ..   ura
 Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk

# 14
  • Мнения: 1 895
Ето това се казва новина!!!  bouquetЧеститоооооо! На теб и на майката-героиня!

Пожелавам ви днешният ден да е само началото на поредица от щастливи събития с тези големи юнаци (като им гледам килограмите мама е наистина героиня Laughing)Още веднъж честито и да се грижите добре за момчетата,че след години те да ви върнат жеста подобаващо
cheers

# 15
  • София
  • Мнения: 6 550
Eй бе РадоМит - те отгледани тез юнаци  бе ! Да са ви живи и здрави !!! чакаме снимки и после мамата да се включи пре нас - естествено  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 013
Наздраве!
Да са ви честити юнаците - наистина са юнаци - отгледани бебета Heart Eyes Heart Eyes
Много да ви радват, да са здрави, умни и умерено послушни!

Някой от двамата да не си е дошъл с името на Антоновден?

# 17
  • Мнения: 1 544
Супер ,да са ви живи и здрави момченцата и само радост да ви носят   bouquet
Давай снимки да ги видиме сладурите  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 744
Честити юнаци! Да са ви живи и здрави! На мамчето бързо възстановяване и чакаме подробности и снимки! Tada Tada

# 19
  • Мнения: 256
                        bouquetСтрахотна новина,наистина страхотна  bouquet

Тъкмо да се присъединя към стискането на палците,а вече преминавам направо към поздравленията   bouquet  bouquet
Много добре сте ги отгледали тези юнаци Mr. Green-ако има някаква рецепта моля да я споделиш  Mr. Green
На теб наздраве,а на мама бързо възстановяване Hug

# 20
  • Мнения: 2 757
Честито ти татенце двойна радост и двойни грижи. Намерихте ли помощник за мамата? Надявам се не си и ти като нашия проекто тати на близнаци, който не разбира за каква помощ му говоря като се родят децата. Щели сме сами да се оправим, което автоматично означава аз сама, защото човека не може да спре да ходи на работа  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 255
Честитооо!!!!
Много здраве и щастливи мигове с малките юнаци
Бързо възстановяване на мама   bouquet

# 22
  • Мнения: 311
super!браво на вас! честити бебоци да са ви живи и здрави и бързо въстановяване на майчето!

# 23
  • Мнения: 1 419
Хехе, да са ви честити юнаците - добре отгледанки са си   bouquet.

Чакаме повече подробности за бебоците и щастливата мама като се прибре у дома да се включва с вести и тя  Hug. Сега й пожелавам бързо възстановяване, а бебоците да растат здрави, усмихнати и обичани  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 163
Браво на майката-героиня! smile3501 Да са ви живи и здрави и да си ги отгледате с много любов!

# 25
  • София
  • Мнения: 137
Честита двойна радост в къщи и от нас!  stork-boy stork-boy
Да са ви живи и здрави юнаците, а и мама и тате също, за да им се радват  thumbsup
Браво на таткото - все така да е грижовен и всеотдаен  newsm63

# 26
  • Мнения: 288
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
.. благодаря ви за хубавите пожелания и думи .. за подкрепата и съветите ...
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
.. а сега  bowuu .. ДАМИ и ГОСПОДА .. да Ви представя ... Добромир и Станимир
.. и обещаните снимки > http://www.snimka.bg/album.php?album_id=96537

# 27
  • Мнения: 2 013
Много сте готини всички - пожелавам ви много щастливи мигове заедно оттук до края на света!
Младежите, струва ми се, доста си приличат, еднояйчни ли са?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 022
Честита двойна радост и от нас!!!

Много да сте много здрави и щастливи. Страхотни са всички - и дечковците и мама   bouquet

Поздрави  Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 580
            Честита двойна радост и от нашата банда!
            Да растат здрави, умни и щастливи палавници! И вие да сте живи и здрави да им се радвате!
             И браво на мама, дето е отгледала такива големи юнаци!  bouquet smile3525

# 30
  • Мнения: 219
Честито на щастливите родители. Всички да сте живи и здрави, много обич и издръжливост. Бързо възстановяване на мама.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 224
  Честито и от мен  Simple Smile Много се радвам за младежите. Съвсем пораснали бебета са се родили Simple Smile А и да се похваля че Ваня вече се е качвала на главата на някой от тях  Wink
   От сега нататък само хубави и приятни мигове с малките красавци. Много поздрави и на мамата героиня   bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 74
Браво , Браво!  bouquet  bouquet  bouquet
Страхотни сте, дай Боже всекиму такава радост!  Praynig Децата са най-ценното богатство на света! Напълнихте ми очите Heart Eyes , да знаете! От тук нататък , само веселие  вкъщи и много да ви слушкат бебчовците!
И скорошно въстановяване на мама Стефка! И после да пише от време на време при нас, за да обменяме опит с нея! Peace Peace Peace

# 33
  • Мнения: 7 803
4еститоооо  Hug много здраве и късмет

# 34
  • Мнения: 1 544
ЕЕЕЕ страхотни сладури са  Heart Eyes да са ви живи и здрави   bouquet

# 35
  • varna
  • Мнения: 1 012
честито   bouquet
да сте живи и здрави всички да се гледате newsm10

# 36
  • Мнения: 7 640
Честитоооо!
Те направо първокласници, бре!
И майчето е свежарка Grinning, а като видях тия чаршафчета с таралежите, много мило ми стана.
Спомени, спомени Heart Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 3 414
Да са ви живи и здрави юнаците,много да ви радват и слушат!

# 38
  • Мнения: 38
 Здравейте мили мами,
ето ме и мен, мамата на бебоците , за които стискахте палци.
Искам искрено да ви благодаря за подкрепата и поздравленията.
Ние сме си вече вкъщи, което много ни радва Grinning Grinning Grinning
Опитваме се да си изградим някакъв режим с бебоците и мисля че успяваме...дано
Иначе си имаме страхотен татко , който ни обгрижва и подкрепя докато мама се възстановява от секциото и който много ще ни липсва като тръгне на работа от другата  седмица, но сме сигурни че той винаги ще намира време за нас. Wink
Вече си имаме и хубави снимчици от вкъщи , .....които ви представяме
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=99010&view=1&photo=1

# 39
  • Мнения: 38
Aila,
оказа се, че Ваня е седяла на главата на Станимир. Simple Smile Wink
Е......мама се надява , че занапред жените няма да му се качват на главата  Sunglasses

# 40
  • София
  • Мнения: 12 224
  Много се радвам, че си писала и ти, изглеждаш страхотно и ти и малките Simple Smile Пожелавам ти бързо възстановяване от секциото, а Станимир вече явно знае как да се справя с жените и повече няма да ги оставя да се качват на главата му  Simple Smile (Мисля че никой друг не схваща за какво си говорим  Wink)
   Кърмите ли се?
   Малките много добре си държат главичките вече и са много сладки, забравила съм вече колко са дребнички, не че ние и сега сме много големи  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 757
Здравейте мили мами,
ето ме и мен, мамата на бебоците , за които стискахте палци.
Искам искрено да ви благодаря за подкрепата и поздравленията.
Ние сме си вече вкъщи, което много ни радва Grinning Grinning Grinning
Опитваме се да си изградим някакъв режим с бебоците и мисля че успяваме...дано
Иначе си имаме страхотен татко , който ни обгрижва и подкрепя докато мама се възстановява от секциото и който много ще ни липсва като тръгне на работа от другата  седмица, но сме сигурни че той винаги ще намира време за нас. Wink
Вече си имаме и хубави снимчици от вкъщи , .....които ви представяме
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=99010&view=1&photo=1

Супер сте. Еднояйчни ли са близнаците или вду?


# 42
  • Мнения: 38
Бебочковците са разнояйчни .... много , много различни. няма опасност мама да ги бърка  Simple Smile
А с кърменето стартирахме веднага щом ми ги донесоха в болницата, т.е. 24 часа след секциото. Хубавото беше , че ми ги носеха , защото не бях в състояние мн мн да ходя.
А преди два дни нашата педиатърка ни предостави електронна везна за бебоците , която мн ми помага , защото за 2дни успях да хвана зависимост за колко време кой колко папка.
В момента сме девети ден и папкаме всеки по около 80мл. на бебе за 25мин,- надявам се да е нормално количество.
засега се хранят поотделно, т.к. са мн различни като поведение по време на папкане.
В болницата се изцеждах за стимулация, но от вчера спрях и мисля че така им стига манджата.......засега поне не се оплакват...... Simple Smile..
а смеят ли   Laughing , иначе по 5 лева и ги пращам на лафката. Grinning
Ох, искрено се надявам и занапред да имам достатъчно кърма.
В тази връзка приемам съвети от мамите с по-голяма практика.
А сега отиваме да си правим баня  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 12 224
  Засега се справяш прекрасно доколкото разбирам така че съвети не ти трябват  Wink Ние бяхме много по-зле в началото с кърменето  Simple Smile Важното е да знаеш само че има т.наречените кризи на растежа когато нуждите от мляко на малките се увеличава и се налага просто да хапват по начесто за да се стимулират гърдите и да се увеличи кърмата. Това е съвсем нормално и преминава за няколко дни, важното е да не се почва с добавка тогава.
  Може да прочетеш тази статия и други ако си харесаш от БИБЛИОТЕКАТА на кърмеческия Лактационни кризи
  80 милилитра е страхотно за тази възраст. Не се притеснявай и мъчи да ги мериш на всяко кърмене. Достатъчно е веднъж седмично за да видиш как наддават. По принцип кърмените бебета наддават скокообразно, така че може понякога да качват много, понякога малко  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт