Удобна лятна количка - има ли такава???

  • 46 420
  • 600
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 309


Онзи ден отидох до Малечко да си я купя, много и се кефя и само чаках да порастне малкия, но той още спи в количката и не я взех.Другото , което ме притесни и на което не бях обърнала внимание, че е гумите са много малки и усещат и най-малката неравност.
Количката е несравнима,изобщо няма нищо общо с Зап Peace
Първо е най-лека от всички в този клас...
Второ,има невероятна возия,дължаща се на големия амортисьор по средата bowuu
Колкото и невероятно да звучи,вози меко и е страшно маневрена!Което и аз не вярвах CrazyСинът ми не спи навън,откакто навърши годинка,та за това не ми е правило впечатлиние коя ляга,коя не Peace
И още нещо,като равнение ЗАП - ВИТ
При ЗАП седалката е по-тясна и облегалката стои по стръмна,отколкото при ВИТ-а(което я прави леко по-удобна)
Това си е мое наблюдение с което не ангажирам никого Peace

# 46
  • до канала
  • Мнения: 518
днес ми писаха от он лайн магаздин където я търсих изчерпана е до 20.02

И после ще получат ли? В Пакостник ли?
да ще получат но магазина е кикиморско царство

# 47
  • Мнения: 2 663


Онзи ден отидох до Малечко да си я купя, много и се кефя и само чаках да порастне малкия, но той още спи в количката и не я взех.Другото , което ме притесни и на което не бях обърнала внимание, че е гумите са много малки и усещат и най-малката неравност.
Количката е несравнима,изобщо няма нищо общо с Зап Peace
Първо е най-лека от всички в този клас...
Второ,има невероятна возия,дължаща се на големия амортисьор по средата bowuu
Колкото и невероятно да звучи,вози меко и е страшно маневрена!Което и аз не вярвах CrazyСинът ми не спи навън,откакто навърши годинка,та за това не ми е правило впечатлиние коя ляга,коя не Peace
И още нещо,като равнение ЗАП - ВИТ
При ЗАП седалката е по-тясна и облегалката стои по стръмна,отколкото при ВИТ-а(което я прави леко по-удобна)
Това си е мое наблюдение с което не ангажирам никого Peace


Като чета какво пишеш още повече ми се иска да си купя.След Stokke-то не съм имала друга такава мания за количка като сега.Исках да я купя заради кг, защото чакам второ дете, а моето още не ходи и тежка количка не мога да вдигам вече.Сина ми може да спи и в такова пложение, но ми се струва мъчение.
Иначе грам не съм фен на ЗАП-а, а и за това не съм се спряла за покупка на друго освен Вит-а.Има много удобни лятни колички, но все ще има по нещо, което да не ми е точно.

# 48
  • София
  • Мнения: 115
Момичета, знаете ли къде може да се види в София новият Cam Portofino? Колко кг е?
 newsm78
А новата Ариа? newsm78

# 49
  • Мнения: 254
Момичета, на АРИАТА  подложката за крачетата регулира ли се?
Цената на БЕБЕ КОНФОРТ- VIT каква е?

грабна ми окото новата червена АРИА newsm03

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 12:26 от desi7674

# 50
  • Мнения: 3 926
Не, не се регулира. Поне не на стария модел. Аз затова се отказах от нея. Все пак, за да спи в количката не ми се ще на детето да му висят крачетата.
Вит-а струва колкото Алегрото - 280 лв.

# 51
  • Мнения: 3 457
Момичета, знаете ли къде може да се види в София новият Cam Portofino? Колко кг е?
 newsm78
А новата Ариа? newsm78
5,8кг е арията,но само в синичко беше останала,аз се точех за оранжева-в Симонови.А Кам я има маи в повечето интернет магазини-Данет,Пакостник,Симонови,Фемили,Туити...

# 52
  • Мнения: 254
Момичета аз си мисля,че не е удобно ако не се регулира подложката(така ли му се казва не знам)за крачетата Thinking.Знаете ли на коя количка се регулира?

май станах досадна вече с въпросите  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 19:44 от desi7674

# 53
  • Мнения: 3 926
http://www.inglesina.com/en/products/details.php?sectionid=17&am … htype=sectiontree

http://www.bebeconfort.com/FR/prom_canne_viva.htm

http://www.jane.es/construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo … 98&categoria=

На тези трите се регулира. Днес видях Вита-та - много ми хареса и има пълно легнало положение. Утре ще видя Трип-а.
МОЛЯ НЯКОЙ ДА КАЖЕ КЪДЕ В БЪЛГАРИЯ СЕ ПРОДАВАТ КОЛИЧКИ ДЖЕЙН (въпреки, че не се чете така Wink ), защото искам да видя и последната на живо. Изглежда страхотно, но в Премама ми твърдят, че не внасят такива, а и сега имали само един-единствен модел на Макларън Sad

# 54
  • Мнения: 1 599
За тази Вита ли става въпрос? http://www.bebeconfort.com/FR/prom_canne_vit.htm
на нея не й се регулира стъпалото нали? иначе изглежда много готина!А къде може да се види на живо?
и още един въпрос  Joy някаква подобна на тази количка, само че с багажник отдолу да знаете Wink

# 55
  • Мнения: 1 599
Assinka, в една тема от форума пише, че ги има тези колички, копирам ти го -
има също и в магазин детски свят на константин величков срещу църквата св. троица, където продават и колички стефи, а също и в премаман.

# 56
  • София
  • Мнения: 11 703
За тази Вита ли става въпрос? http://www.bebeconfort.com/FR/prom_canne_vit.htm
на нея не й се регулира стъпалото нали? иначе изглежда много готина!А къде може да се види на живо?
и още един въпрос  Joy някаква подобна на тази количка, само че с багажник отдолу да знаете Wink
Виждала съм я в Малечко на К.Величков,но стези малки колела просто не е за БГ.Иначе е готина.

# 57
  • Мнения: 2 663
За тази Вита ли става въпрос? http://www.bebeconfort.com/FR/prom_canne_vit.htm
на нея не й се регулира стъпалото нали? иначе изглежда много готина!А къде може да се види на живо?
и още един въпрос  Joy някаква подобна на тази количка, само че с багажник отдолу да знаете Wink
Виждала съм я в Малечко на К.Величков,но стези малки колела просто не е за БГ.Иначе е готина.

Бях в магазина, даже имат две в различни цветове.Собственика на магазина ме посъветва да си купя друга, защото тази за БГ не ставала, хем другата, на която се спрях беше по-евтина

# 58
  • Мнения: 1 599
Аз няма да вя ползвам в БГ, та затова си мисля, че малките гуми не са проблем, ама липсата на кош ме притеснява  newsm78
А Play също ли ги има в Малечко?

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 17:36 от Maris

# 59
  • Мнения: 2 663
Аз няма да вя ползвам в БГ, та затова си мисля, че малките гуми не са проблем, ама липсата на кош ме притеснява  newsm78
А Play също ли ги има в Малечко?

Торбичката на количката може да побере едно шише и едни кърпи, много е малка.
Продават също и  Play , да

Общи условия

Активация на акаунт