Удобна лятна количка - има ли такава???

  • 46 418
  • 600
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 255
Също и в "Пинко" особено има една в зелено страхотна е, а нашата е червена също е е много хубава ма зелената ми харесва повече, но тогава я нямаше

# 526
  • софия
  • Мнения: 1 745
Макларън-а ми пристигна на 24.05 и съм мноооого доволна от возията,въпреки,че досега е тестван само в мол-а  Laughing!
Вече и ние сме в отбора на "не чудещите се"  Mr. Green!
Успех в избора на другите мами  Peace!

# 527
  • Мнения: 2 663
Макларън-а ми пристигна на 24.05 и съм мноооого доволна от возията,въпреки,че досега е тестван само в мол-а  Laughing!
Вече и ние сме в отбора на "не чудещите се"  Mr. Green!
Успех в избора на другите мами  Peace!
Е хайде честита ви количка и да си я бутате със здраве

# 528
  • Мнения: X
И моя бъгстър пристигна  след голямо чакане. Не мога да му се нарадвам. Засега добре се представя, нямам никакви забележки. Супер удобна (и за бебо и за бутащия), лека и красива количка. Зимата също ще ми е удобно с нея - зимния чувал е много широк и дълъг, с махаща се подплата , което е удобно за ползване и в по-топли дни. Дъждобрана приляга идеално, има си и прозорче за бърз достъп до бебето и проветрение.
Количката се сгъва супер лесно и бързо, сгъната е малка. Дори големия ми син се чувства удобно и нашироко в нея.
За мен това е идеалната лятна количка.

# 529
  • софия
  • Мнения: 1 745
констанс,мерси  Grinning!
мишенце,честито и на теб  Grinning!

# 530
  • Мнения: 55
Виж в "Соmo". Наскоро си купих страхотна лека лятна количка от там за 39,90 лв. На всичкото отгоре е и немска. Wink

# 531
  • Мнения: 55
Единственият недостатък е, че е до 15 кг и няма кош за багаж!!!

# 532
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Ние взехме neo nato piuma и съм страшно доволна.Много лека,маневрена и удобна.

# 533
  • Мнения: 609
От доста време се двуомя каква лятна количка да си купя!Бях се спряла на зап,но това че няма положения на гръбчето ме спря!

# 534
  • Мнения: 3 457
ами тук има най-различни мнения и колички,ако изчетеш всичко може и да се ориентираш-ако имаш въпроси-питай-все някои ще ти отговори Peace

# 535
  • София
  • Мнения: 897
Момичета, надявам се да получа отговор.... Поставям въпроса си тук, за да не пускам поредната тема за колички. Спряла съм се на ВИТ и ЗАП. Може ли някой, който има лични впечатления да ме запознае с предимствата или недостатъците на двете. Това, че нямат положения на гръбчето не ме притеснява. И двете нямат кош за багаж, така че и това отпада като недостатък. Първоначално се спрях на Бритакс, но тук четох мнения, че се обръща....За това сега се чудя между Бебе Комхорт Вит и Куини Зап. Аз клоня към Зап, любимия към Вит, така че не можем да решим. Моля за помощ.  Rolling Eyes

# 536
  • Мнения: 1 101
Chicco Caddy Ct06 e нашата. Много е лека и удобна:
 http://family-bg.com/popup_image.php?pID=544&osCsid=e13d6795 … d4732422f58e134ef

# 537
  • Мнения: 1 544
Габи аз съм за Вит Peace първо защото като се згъне става по малка от Зап-а , а другото и предиматво е амортисиора -вози много по добре  Hug

# 538
  • Мнения: 4 422
Момичета, надявам се да получа отговор.... Поставям въпроса си тук, за да не пускам поредната тема за колички. Спряла съм се на ВИТ и ЗАП. Може ли някой, който има лични впечатления да ме запознае с предимствата или недостатъците на двете. Това, че нямат положения на гръбчето не ме притеснява. И двете нямат кош за багаж, така че и това отпада като недостатък. Първоначално се спрях на Бритакс, но тук четох мнения, че се обръща....За това сега се чудя между Бебе Комхорт Вит и Куини Зап. Аз клоня към Зап, любимия към Вит, така че не можем да решим. Моля за помощ.  Rolling Eyes

ВИТ е май по-хубава-има амортисьор,голям джоб за вещи,една ,а не 2 дръжки.С 2 дръжки не може да буташ с 1 ръка ,когато се налага... Peace

# 539
  • София
  • Мнения: 897
Благодаря! Ако може да се включи някой и за ЗАП, че като дизайн повече ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт