къде колички Джордани?

  • 1 059
  • 8
  •   1
Отговори
Искам да попитак къде на живо могат да се видят количките Джордани?А някои знае ли кои са им вносители-искам директно с тях да разговарям за моделите,защото те ще са най-на ясно.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Незнам откъде си.
В Пловдив се продават в Пинокио.

# 2
  • Мнения: 182
Аз съм ги виждала на две места - в Пинокио в Дружба и в магазин Бебе+ в Дианабад - в един нови жълти блокчета срещу комплекс Дианабад. Но няма всички модели, по 2-3 в най-добрия случай. Иначе вносители са им Адриа - 971 80 41. Ако разберше нещо повече - пиши тука, че и аз към тях съм се ориентирала. 

# 3
  • Мнения: 4 428
Джордани може да видиш в Бебе +, както вече да ти казали. И аз исках да се свържа с вносителите, но те май се занимават само с дистрибуция и не продават. Тел може да го видиш в някое списание с тяхна реклама. Но, ако ходиш до Бебе + не се лъжи от "консултантките". Аз заради една такава се отказах от Джордани, а се оказа, че тя просто не е познавала количката. Ако знаеш каква борба падна с нея, докато я сгъне и разгъне, за смяна на позициите и въобще за всичко. Така, че пробвай и ти всичко преди да прецениш дали ти е удобна  Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
аз мойта я купих от Бебелан

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
В Младост -2 в магазаин РУМ има двата модела единия с коша и столчето, и обикновенния модел само количка  Peace

# 6
  • Мнения: 551
Аз съм ги виждала на две места - в Пинокио в Дружба и в магазин Бебе+ в Дианабад - в един нови жълти блокчета срещу комплекс Дианабад. Но няма всички модели, по 2-3 в най-добрия случай. Иначе вносители са им Адриа - 971 80 41. Ако разберше нещо повече - пиши тука, че и аз към тях съм се ориентирала. 

Явно нещо не си видяла защото в Бебе+ имат всичките модели в наличност които се внасят. А те са 5-6

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Комсед - зад Билла на бул.България. Цената преди 11месеца беше около 350-360лв, не помня точно.

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Виждала съм ги в Пинокио в Дружба.

Общи условия

Активация на акаунт