СТОЛЕЧНА ОБЩИНА НИ ПОДАВА РЪКА

  • 1 254
  • 1
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 168
Здравейте мили хора!
Преди около 30 мин. говорих с един от юристите на Столична община, занимаващ се с проблемите по здравеопазване, интеграция на хора с увреждания и соц. дейности.
Човека беше много любезен и готов да се срещне с нас и да помогне с каквото може - казва се Хари Харалампиев.
Тъй като обаче аз не съм много на ясно кои от нещата които ни предоставя(взима) държавата са в правомощията на Столична община ви МОЛЯ всички вас:
1.С две три думи кажете какво прави Общината
2.Дайте да направиме списък с предложения, въпроси и проблеми които ни интересуват и са в техните компетенции
Човека е готов да се срещнеме и да ни разясни всичко което ни интересува!
Предлагат ни помощ, дайте да се възполваме!

# 1
  • Мнения: 2 563
Здравейте мили хора!
Преди около 30 мин. говорих с един от юристите на Столична община, занимаващ се с проблемите по здравеопазване, интеграция на хора с увреждания и соц. дейности.
Човека беше много любезен и готов да се срещне с нас и да помогне с каквото може - казва се Хари Харалампиев.
Тъй като обаче аз не съм много на ясно кои от нещата които ни предоставя(взима) държавата са в правомощията на Столична община ви МОЛЯ всички вас:
1.С две три думи кажете какво прави Общината
2.Дайте да направиме списък с предложения, въпроси и проблеми които ни интересуват и са в техните компетенции
Човека е готов да се срещнеме и да ни разясни всичко което ни интересува!
Предлагат ни помощ, дайте да се възполваме!

Да се погрижи всичката й собственост да е достъпна за хора с увреждания. Не говоря само за инвалидни колички, но и за достъпност за хора с увредено зрение и слух. Самият Хари е сляп, та той си знае какво им е нужно. За хора с увреден слух - да наемат хора, които владеят жестомимика в общините и най-накрая да сложат индукционни вериги в поне едно кино и театър и поне една заседателна зала в София (примерно в тази на х-л Москва, която често се ползва за събирания на хора с увреждания). Всичко това си го пише в плана за достъпност на гр. София.

Общи условия

Активация на акаунт