разделно събиране на отпадъците

  • 1 092
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
И аз го знаех отдавна. Confused
Днес го коментирах със счетоводителя във фирмата, в която работех.
В не-знам-си-кой град /пишело/ дете му шили главата, защо? ... Сцепил му я някъв дебил , дет' си хвърлил боклука през терасата...
Като тука хората не са се научили да си хвърлят боклука в кофата, как да ги научиш да го разделят? newsm78

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Е, щом има и някакъв минимален шанс този боклук да се рециклира, ще продължавам да го разделям  Thinking Аз от как се помня събирам хартиите отделно, като дете ги връщахме, сега ги оставям до кофата и клошарите я връщат.
Като почнах да отделям и другите, останах смаяна като установих колко много пластмаса изхвърляме. И като знам, че това чудо няма разлагане, сърце не ми дава да го хвърлям в другата кофа...  Confused
Ако и бебето се научи на гърне и не изхвърляме памперси, скоро съвсем няма да остане боклук за общия ...

# 17
  • Мнения: 660
Да, taigi, и на мен ми прави впечатление, колко малко боклук остава за общата кофа. Ако преди всеки ден хвърляхме поне по 2 торби, сега на 2-3 дена по една - и то предимно с био-отпадъци! Това изключитлно ме радва! Мисля, че трябва да продължим да работим в тази посока!  smile3521 smile3521 newsm10

# 18
  • Мнения: 22 842
Да, taigi, и на мен ми прави впечатление, колко малко боклук остава за общата кофа. Ако преди всеки ден хвърляхме поне по 2 торби, сега на 2-3 дена по една - и то предимно с био-отпадъци! Това изключитлно ме радва! Мисля, че трябва да продължим да работим в тази посока!  smile3521 smile3521 newsm10
Надявам се повече хора да са като вас.Браво...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт