Евровизия - пореден опит:)

  • 2 238
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 992
Балканджи не правят рок от вчера, от когато Лорди са на мода, а от много по-отдавна. 1. Второ - стилът на Лорди и този на Балканджи са коренно различни, дори не знам как ти е хрумнало да ги сравниш  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 491
Гали, тя Радост специално за Балканджи каза - Ана-Мария Тонкова явно има някакви предразсъдъци към тях. А в момента за мен те са една от най-добрите български групи. Или поне със сигурност по-добра от по-популярните като Д2, Те и т.н. , просто свирят неща, които не всеки може да разбере/хареса, за да са толкова популярни.
И то така - един има предразсъдъци към едни, друг към други, трети имат спонсори и ... нареждат списъка.
Жалко, много жалко наистина как се нарежда списъка #Cussing out
Според мен щом са те избрали в журито и са ти гласували доверие да оценяваш труда на хората, трябва да загърбиш всички предразсъдъци и честно и безпристрастно да ги оцениш, но явно това го мислят много малко хора и Ана-Мария Тонкова за съжаление не е от тях-яд ме е за тези несправедливости smile3514

# 32
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Еовин ако настина си си помислила 4е сравнявам някого с нещо си се заблудила .. изобщо нямам намерение да сравнявам някого . просто до скоро ми поподаха пар4ета .. е вси4ки са рокясали ..няма да се у4удя и на орлин горанов ако е вкарал китари Simple Smile . та думата ми бе6е  по принцип .. по принцип .
балканджи ги 4ух днес за първи път  и ми е пределно ясно 4е е много по стоиностно от колкото някакъв рок от 80  (на каквито направих Лорди) . просто  казвам 4е е много погре6но вси4ки да отиват към китари ..рокаджииски изпълнения ..  дори тая Преслава (с  "Лъжа е " ) имаше доста стоиностни китари в песента  ......както се вижда  оба4е и то самата евровизия  не вси4ко е дори от песента .. зависи много и от сцени4ното присъствие .. възможността да направи6 шоу.. то4но в това ме е страх  4е отново няма да се полу4и при нас ...дано да гре6а и дано да има нещо стоиностно между песните 
4ула ли си песента на PANTOMMIND например - много хубаво нещо .. ама хи4 не е за евровизия .. с радост бих си я слу6ала в къщи но се 4удя как биха се "представили" там ?

# 33
  • Мнения: 4 473
Страхотна песничка, rushsf Party
С чисто сърце мога да кажа, че заслужаваше да бъде допусната в конкурса.
Имаш наистина прекрасен глас, според мен трябва да се замислиш да започнеш да се занимаваш професионално с музика.
И между другото, ако завъртят Without Love по радиата, може да стане хит. Аз я чух веднъж, но в момента продължавам да си я тананикам, а това рядко ми се случва с някое ново парче от първото слушане.
Успех Hug

Присъединявам се към това мнение!  bouquet

# 34
  • Мнения: 6 992
ХулигАнче, наистина съм се заблудила, съжалявам. Просто много се афектирах на темата и приемам емоционално всички мнения Peace

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Има ли някъде линк за слушане?
Много ми станаха любопитни песните

# 36
  • Мнения: 2 195
Много моля , Кате на лични да ти дам мейл , за да ми пуснеш песента , защото не ми я отваря.
За мен Евровизия във всяка държава е тъпа.Винаги не избират таланта , а по някакви неведоми пътища - други хора . Пък какво остава за българската класация - направо нямам думи . Еовин е права да се афектира , така се чувствам и аз . И между другото ми харесаха тия Балканджи , не съм ги чувала досега , но имат хубава идея - модерно , рок и българскпо на всичкото отгоре . Браво !

# 37
  • Мнения: 2 550
Кате, страхотен глас  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 631
Междудругото силно се надявам Pantommind да успеят да раздухат пълнежа в Евровизия. Парчето им е страхотно и се говори, че е най - успялата Българска група в чужбина. Странното е, че навън дисковете им се продават много, а тук май доста хора не са чували за тях. Лично аз харесвам стила им progressive rock/metaL, но тук не е много приет.

# 39
  • Мнения: 2 013
От в. Сега
Преди още да е минал българският полуфинал за Евровизия един от обявените участници в него - рапдуетът Пиппо и Сашето, вече се забърка в плагиатски скандал. Двамата бяха одобрени за полуфинала с парчето "Аз мога". На 14 февруари имената им се появиха и в официалния списък на полуфиналистите, публикуван в сайта на БНТ.
Веднага след това в телевизията е бил получен официален протест от няколко фенклуба на фестивала, в който се твърди, че парчето е грубо откраднатата израелска песен "Ani yakhol", изпълнявана от рапдуета Съблиминал и Рон Шовал. Феновете са изпратили в БНТ и запис на самото парче на иврит. Вчера в един от сайтовете, отразяващи Евровизията, бяха пуснати линкове към двете песни. От тях се вижда, че Пиппо и Сашето дори не са си направили труда да презапишат кавър на еврейското парче, а са насложили своите рапречитативи направо върху израелския синбек. Работата на компетентното жури, за която то получава съответния хонорар, е да следи за строгото спазване на регламента на фестивала. А той изисква всеки участник да се състезава с оригинална композиция, като кавърверсии не се допускат.
В случая обаче става въпрос за директна кражба на чужд интелектуален продукт, представян като свой, и БНТ е била длъжна да уведоми за това съответните компетентни органи. Наместо това имената на Пиппо и Сашето тихомълком отпаднаха от списъка на полуфиналистите, а на тяхно място се появи нов участник - Димитър Атанасов с песента "Only way back home". В сайта на БНТ пише само, че Пиппо и Сашето са отпаднали поради "неспазване на регламента на конкурса". Двамата рапъри в момента са в 11-и клас, а миналата година направиха първия си професионален запис - парчето "Изповед", което пак се оказа заемка. Този път от стар хит на Ерика Баду.

# 40
  • Мнения: 6 900
Има ли някъде линк за слушане?
Много ми станаха любопитни песните
И аз искам да ги чуя.

Общи условия

Активация на акаунт