Лунна диета - 19 януари - 06:01 ч

  • 8 000
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 063
Абе извинявам се за невежеството ама каква е фазата.. пълнолуние, новолуние...  newsm78
Новолуние

# 31
  • Мнения: 959
Аз ще се пробвам от днес - 3 дневната лунна диета (един дена преди фазата и един ден след нея)  пък да видим какво ще стане и дали изобщо ще издържа ooooh!

# 32
  • Мнения: 635
Записвам се  Peace

# 33
  • Мнения: 3 743
Новолуние
По време на Новолунието (+/- два дни) Луната се намира между Земята и Слънцето, в астрологическата позиция съвпад или в лъчите на Слънцето, което я прави невидима за нас. През този период (0-2 дни след Новолунието) природата и емоциите са притихнали в най-ниската си точка в очакване на раждането на Луната. Енергетиката и активността на човешкия организъм също са около своя минимум, сега той набира сили за предстоящото пробуждане. Работоспособността е намалена. Точният момент на Новолунието и двата дни след това отговарят на периода от зачатието до раждането на човека. Времето е подходящо за обмисляне на нови планове, подготовка за предстояща работа. На третият ден след новолунието Луната може да се види на запад, малко след залеза на Слънцето като тънък сърп. Именно това е и най-подходящото време за начало на нови дейности, засаждане на растения, получаване на пари. Погълнатите по време на хранене вещества, соли и витамини се усвояват пълноценно. Всички процеси и области подвластни на Луната се намират в подем. Този период по качества съответства на пролетта, а в живота на човека - на раждането и детството.

# 34
  • Мнения: 98
Включвам се и аз . За първи път ще ми е .Започва се от 6.01часа на 19.01 и се приключва на 20.01  в 6,01 часа така го разбрах .

# 35
  • Мнения: 3 743
Включвам се и аз . За първи път ще ми е .Започва се от 6.01часа на 19.01 и се приключва на 20.01  в 6,01 часа така го разбрах .
Да, точно така Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 037
И аз смятам да се включа.А някой знае ли от къде мога да видя всички дати до края на годината

# 37
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз в списъка
за мен часа е идеален,така хем мойем от днес да се подготвим хем по дълго от 24часа се пада гладуването.Освен ако някой не стане през нощтта да наваксва:)

# 38
  • Мнения: 780
и аз се записвам момичета на мен така ми е най удобно от сутринта та до другата сутрин и нали си е събота та като стана на обяд и направо почвам да ям Mr. Green
аз от миналата седмица съм стабилно -1 въпреки зверското ядене тая седмица дано и сега има същия ефкет
дано издържа Hug

# 39
  • Мнения: 67
И аз съм с вас Peace....успех на всички

# 40
  • Мнения: 357
И аз ще опитам! Може ли някой да даде и следващите дати!

# 41
  • Мнения: 3 743
И аз ще опитам! Може ли някой да даде и следващите дати!
И аз смятам да се включа.А някой знае ли от къде мога да видя всички дати до края на годината

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151180.0

# 42
  • Мнения: 1 063
А след лунуване, аз продължавам първо с плод, след няколко часа пак плод - най- често ябълка, ако нямам на разположение друг плод пак с ябълка, ако не е много късно - вечерта салата, но без да е овкусена. На другия ден постепенно и по-малко включвам другата храна. И вие ли така?

# 43
  • София
  • Мнения: 743
Съвсем  не така Twisted Evil
Миналата седмица успешно лунувах, но след това бях освирепяла от глад и лакомия не можех да продължа да се контолирам и се поулях с хапването. Следователно няма и помен от килото, което смъкнах тогава. Ей това е голямата воля според мен, захранването, но засега не успявам да се удържа. Тъкмо се чудех всички ли задържате смъкнатите кг?

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 403
и аз се включвам, макар че на последното лунуване не смъкнах нищо,стискам палци на лунатиците  Peace

Общи условия

Активация на акаунт