Отговори
  • Мнения: 448
Ето какво ми разказа моята дъщеря днес като се прибра от училище:
Две деца се скарали на двора,а майките им,коите ги взимали тогава се намесили.Първо започнали и те да се карат,а после започнали да се бият!!!Всички деца се събрали около тях и им гледали сеира.Накрая охраната ги разтървала.Според вас това нормално ли е ,бе хора?Накъде отиваме?Говорим за спиране на насилието и агресията в училище!!! #2gunfire 

# 1
  • Мнения: 936
Жалко , че майките са на такова ниво. Мога да предположа как ще си възпитат децата. Sick

# 2
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами това,е жалко наистина за родителите,те децата не са виновни,така са възпитани.

# 3
  • Мнения: 5 622
Брей, какви бойни майки..Бащи да се млатят съм чувала, ама майки..... А може мъжете им в къщи да ги "тренират", ако ме разбирате  Crazy

# 4
  • Мнения: 817
Може наистина мъжете им да ги тренират и най-вероятно така и става.
Голям сеир е било за децата...

# 5
  • Мнения: 7 186
Бас ловя, че са форумки Simple Smile

# 6
  Много жалко наистина, но за дечицата, защото утре ще решат, че това е правилния изход Sad

# 7
  • Мнения: 6 167
веднага майките да се включат и да дадат обяснение.
пусни темата и в 'наши деца', може някой да се разпознае  Wink

потрес.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 129
Вече не знам. Нали се опитваме да учим децата да уважават възрастните и че не е хубаво да се бият.

# 9
  • Мнения: 560
Като чуя за случай,в който дете е набила майка си в училищния двор,отивам и се заключвам в най-тилийския манастир. newsm09

# 10
  • Мнения: 5 468
Колко жалко, че има такива простакели... Умът ми не побира, какво ще правя, ако някоя такава ми налети в училището/градината/яслата да ме бие Crazy. Много кофти ситуация. Чак пък до там...

# 11
  • Мнения: 2 792
 Дъщеря ти е била афектирана и впечатлена, нали ?
  Това е тема за доста дълъг и интересен разговор между вас двете, в резултат на какво един възрастен може да стигне до такова поведение, имали смисъл от него и как изглежда отстрани. Аз бих използвала случая да разбера, какво точно я е смутило и впечатлило, каква реакция очаква да види в този случай, как е възприела случката като страничен наблюдател и давали си сметка, че и тя би могла да стане такава. Аз така ги възприемам подобни случки.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Колко жалко, че има такива простакели... Умът ми не побира, какво ще правя, ако някоя такава ми налети в училището/градината/яслата да ме бие Crazy. Много кофти ситуация. Чак пък до там...
И аз това съм се чудила. Наскоро ми разправяха подобна случка- дете се люлее на люлка примерно 40 минути. Жена с непроходило бебе го помолила да слезе, да си полюлее бебето за малко. Детето слязло, отишло и казало на баба си, че онази лелка го е свалила от люлката. И бабетката като й налетяла с писъци и крясъци #Crazy......
Наистина незнам какво се прави в такива случаи. А че простакели и простаци има много-спор няма.

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Бас ловя, че са форумки Simple Smile

Е, то на средностатистическата "колежка" и през главата не й минава да направи така  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 647
Майките явно са простакеси
май на  някой хора със закон трябва да им се забранява да имат деца

Общи условия

Активация на акаунт