Зор с оригването

  • 924
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Кръстосайте крака и сложете бебчето по корем върху горното коляно -действа безотказно. Слагайте бебчето да си лежи на коремчето по-дълго много помага за колики, учат се да държат главичка изправена, аи много обичат тази поза.

# 16
  • Мнения: 109
Кръстосайте крака и сложете бебчето по корем върху горното коляно -действа безотказно. Слагайте бебчето да си лежи на коремчето по-дълго много помага за колики, учат се да държат главичка изправена, аи много обичат тази поза.
Напълно съм съгласна с vev.При нас действаше.Помагаше също, ако го сложа на рамо и го понося малко, но така, че коремчето му да е на самото ми рамо, а синът ми леко висеше назд към гърба ми.
Сестра ми има бебе на 3 месеца, тя пък прави следното:както е седнала свива краката си и слага Део да легне по корем върху нейния корем, а крачетата му(и те свити) се подпират в нейните крака.При тях този начин действа.
Опитай и желая успех и много здраве  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 525
Кръстосайте крака и сложете бебчето по корем върху горното коляно -действа безотказно. Слагайте бебчето да си лежи на коремчето по-дълго много помага за колики, учат се да държат главичка изправена, аи много обичат тази поза.
Напълно съм съгласна с vev.При нас действаше.Помагаше също, ако го сложа на рамо и го понося малко, но така, че коремчето му да е на самото ми рамо, а синът ми леко висеше назд към гърба ми.
И аз съм прилагала тези два начина и помагаше. Моите деца нещо не се оригваха много и към третия месец спрях да ги вдигам.
А в каква поза го кърмиш, може би ако му промениш позата по време на кърмене ще поема по-малко въздух и няма да има дискомфорт на коремчето.

# 18
  • Мнения: 2 019
Кръстосайте крака и сложете бебчето по корем върху горното коляно -действа безотказно. Слагайте бебчето да си лежи на коремчето по-дълго много помага за колики, учат се да държат главичка изправена, аи много обичат тази поза.
Peace

# 19
  • Мнения: 565
Не мисля ,че са колики.След като се оригне става напълно спокоен.Каката ми беше с колики от 10тия ден и знам за какво става въпрос.Отделно имаше и тоя проблем с оригването. Най- много се чудя защо през нощта е още по-тежко?През деня след кърмене понякога се случва и да заспи без да се оригне, или да се оригне бързо и да заспи.На нощните кърмения обаче е истинския кошмар.Тази нощ след като яде в 3.30 заспа в 5.10 Tired
Засега се успокоявам с факта ,че поне колики няма....
Мерси за съветите , ще пробвам всички варианти.За лежането по коремче си спомням ,че при каката имаше много добър ефект, но не знаех малкия не е ли много малък да го слагам така...заради вратлето.

# 20
  • Мнения: 2 829
Не е малък. В щатите препоръчват да се слагат бебетата по корем още от раждането! Дори в родилния дом ми показаха как. И много дебело наблягат да се оставя по корем само когато го наблюдавате...
Успех с оригването Grinning

Общи условия

Активация на акаунт