когато детето се отбива сам́о - въпроси

  • 1 699
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Щом смякаш, че моментът е дошъл - подкрепям те  Hug За съжаление въобще не мога да помогна - никога не съм имала опит със запушени канали и т.н.
Нямаш ли възможност да се консултираш с хомеопат?

# 16
  • Мнения: 854
Хмм, четем, четем отбилите, ама ето при мен не беше така - Борко се отби самичък преди месец, ама беше дълго време само на 1 кърмене и гърдите ми бяха напрегнати ден-два и с чая от салвия се оправиха нещата. Само преди цикъла щях да пукна от болки в едната гърда /която 2-3 пъти ми правеше запушвания преди Rolling Eyes /. Наистина намали течностите, топли душове и така. За Рицинус-а нищо не мога да кажа, не съм го ползвала. А за предлагането - аз даже не си и помислих да му предлагам, той просто спря да си търси, за какво да се бутам / вече ми беше писнало, затова така говоря Sunglasses /. Та така, дано бързо да премине това напрежение, че е много неприятно наистина Hug

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Съжалявам, че срещаш такива проблеми с гърдите при отбиването Sad От опит не мога да говоря, но може би тук ще намериш още идеи какво да опиташ, за да облекчиш положението:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83674.0
Зелевите листа и студените компреси със сигурност ще намалят болките - а можеш да взимаш и парацетамол или ибупрофен, за да се чувстваш по-комфортно. Лецитинът също ще помогне да не стават запушвания.

# 18
  • Мнения: 2 553
Дъще ря ми се отби сама на 9.5 месеца. Първите 24-36 часа беше някакъв ад - гърдите ми бяха твърди и препълнени.Изцедих се един единствен път и то - както казваш ти - 20-тина мл - не успях повече. Не съм слагала никакви зелеви листа и т.н., не пих никакви хапчета.Оставих нещата да се развият от самосебе си и нямах проблеми.Кърмата намаля драстично и след седмица всичко беше ОК. Но както ми описваш твоята ситуация незнам дали ще успееш да се разминеш без хапчета.За по-сигурно се консултирай с лекар  Peace Успех!

Общи условия

Активация на акаунт