А кънкьорки има ли?

  • 4 705
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
След като тази година сняг не пожела да падне и ските си останаха в гардероба да им ръждясват кантовете, аз взех че си извадих кънките Joy Ейййй не се бях качвала от 7-ми клас Laughing Кънките ми станаха и вече за трети път ходя на Славия Mr. Green След 14 годишно некаране (малееееееееееее кога станаха толкова ooooh!) се оказа, че тези неща не се забравят Grinning Не че някога съм била  добра, но очаквах да ми е като за първи път. Вчера даже и назад си припомних как се кара Blush
Сигурна съм, че има и доста по- големи ентусиасти от мен и бързо да си признават, кога и къде ходят, от колко време карат и каквото се сетят още Hug

# 1
  • Мнения: 3 835
Яяяяяя, беличко.... Mr. Green Joy

Аз съм тренирала като малка, фигурно пързаляне. Спомням си, че правех даже и завъртания във въздуха. Mr. Green Crazy Обаче оттогава не съм се качвала Sad, щом казваш, че не се забравя, може и да пробвам пак, още повече, че искам да заведа и щерката.

# 2
  • Мнения: 5 140
Мислихме да ходим аз, Лили и Еми, е естествено ако има и други желаещи, ама нещо не се получи.
Трябва да сме по настоятелни. Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 3 835
Мислихме да ходим аз, Лили и Еми, е естествено ако има и други желаещи, ама нещо не се получи.
Трябва да сме по настоятелни. Crossing Arms

И аз искам с вас. Praynig Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
ето я моята тема!
и аз от ученичка не се бях качвала, ама този сезон реших да заведа момичетата и се влюбихме в кънките (аз за втори път Wink)!
ходим в зимния дворец поне веднъж седмично. ходим на свободни пързалки и на учебни групи.
виктория е много стабилна на леда, а в групата учат разни доста трудни неща.
габа тръгна много уверено, снощи насред леда имахме криза на мотивацията, май просто беше гладна Laughing днес отново е решена да се учи да кара.
аз... справям се. и участвам активно в учебните групи наред с децата  Blush

# 5
  • Мнения: 5 140
Мислихме да ходим аз, Лили и Еми, е естествено ако има и други желаещи, ама нещо не се получи.
Трябва да сме по настоятелни. Crossing Arms

И аз искам с вас. Praynig Grinning

Взимаме те веднага. Hug
И Янита ще вземем със щерките. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
да не стане само ние със щерките да вземем вас... че ние сме там всяка седмица, пък като гледам освен luluto, другите още се каните...

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди години бях най-редовният посетител на пързалката в Зимния. Но има- няма 10 год. не съм ходила.

# 8
  • Мнения: 3 835
да не стане само ние със щерките да вземем вас... че ние сме там всяка седмица, пък като гледам освен luluto, другите още се каните...


Добре де, казвайте, къде и кога, там съм, и аз с щерката.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 866
в събота - в 17:00 на учебна група.
евентуално в неделя по същото време пак на учебна група.
още обмислям свободната пързалка този петък, ама ме е срам от съпруга ми, който покрай новата ни мания все си стои самичък у дома... май ще пропуснем петъка.

# 10
  • Мнения: 328
А на "Славия" ходи ли някой?И знаете ли от колко има в събота и неделя свободна пързалка?

# 11
  • Мнения: 3 835
в събота - в 17:00 на учебна група.

Какво е "учебна група"? newsm78 За коя пързалка става въпрос?

# 12
  • Мнения: 2 575
След като тази година сняг не пожела да падне и ските си останаха в гардероба да им ръждясват кантовете, аз взех че си извадих кънките Joy Ейййй не се бях качвала от 7-ми клас Laughing Кънките ми станаха и вече за трети път ходя на Славия Mr. Green След 14 годишно некаране (малееееееееееее кога станаха толкова ooooh!) се оказа, че тези неща не се забравят Grinning Не че някога съм била  добра, но очаквах да ми е като за първи път. Вчера даже и назад си припомних как се кара Blush
Сигурна съм, че има и доста по- големи ентусиасти от мен и бързо да си признават, кога и къде ходят, от колко време карат и каквото се сетят още Hug

Eй на - и аз така установих - не бях се качвала от 10-ти клас - което прави от 17 години Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Само че аз пробвах на Народния Театър - и аз стигнах до карането назад, а напред скоростта беше повече от задоволителна Mr. Green
Останаха пируетите да си припомня  Joy Joy Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 4 866
Какво е "учебна група"? newsm78 За коя пързалка става въпрос?
учебна група е нещо като тренировка, но не е само за състезатели.
в зимния дворец има поне два клуба, които провеждат тренировки като целева група са децата, но има и родители.
присъстващите се разделят на групи според уменията и всяка група си работи с треньор в някое "ъгълче" на пързалката.

през последната седмица напливът беше огромен, поне при треньорите, при които ние ходим и се обмисляше сериозно реорганизиране на уроците. не знам за тази седмица дали са измислили как да решат проблема.

идеята е, че не си сред потока от въртящи се в кръг и можеш спокойно да упражняваш различни елементи от пързалянето.

# 14
  • Мнения: 3 835
Какво е "учебна група"? newsm78 За коя пързалка става въпрос?
учебна група е нещо като тренировка, но не е само за състезатели.
в зимния дворец има поне два клуба, които провеждат тренировки като целева група са децата, но има и родители.
присъстващите се разделят на групи според уменията и всяка група си работи с треньор в някое "ъгълче" на пързалката.

Значи можем да дойдем и така свободно, да видим как е, що е, дали ще ни хареса.

# 15
  • София
  • Мнения: 4 866
да, можете. тази събота и неделя учебните групи са от 17:00. тогава започват да дават кънките в съблекалнята на клуба (намира се веднага вдясно като влезеш във фоайето на зимния). самият урок започва половин час по-късно.

# 16
  • Мнения: 11 307
Има, има и то луди за 4има Joy
Последно се бях качвала на кънки на 13. След това затвориха ледената пързалка при нас (Ст. Загора) поради нерентабилност.
Качих се за сефте след 16 години пак, при това бременна. И луда за връзване.
Наистина не се забравя. Даже си припомних и пируетчетата и някои фигури, които правех навремето.
Купих си нови кънки, че едно време вземах под наем. Тукашните са с ботуши като на ролерите и пада голям смях с тез закопчалки.
Ходим всяка зима, още повече че и каката се научи, а сега вече и за малкия има номера. Милия преди само седеше отстрани и се облизваше като гладен котарак.

# 17
  • Мнения: 6 472
А на "Славия" ходи ли някой?И знаете ли от колко има в събота и неделя свободна пързалка?

Аз, аз, аз!!!! И да ви кажа под секрет събираме се към 30 човека и наемама цялата пързалка да не ни се мотаят други хора Mr. Green Ходим вторник или сряда от 20-20.30 и ни излиза по 4 лв. Ако има желаещи може да се присъедините към групичката Hug

# 18
  • Мнения: 328
А на "Славия" ходи ли някой?И знаете ли от колко има в събота и неделя свободна пързалка?

Аз, аз, аз!!!! И да ви кажа под секрет събираме се към 30 човека и наемама цялата пързалка да не ни се мотаят други хора Mr. Green Ходим вторник или сряда от 20-20.30 и ни излиза по 4 лв. Ако има желаещи може да се присъедините към групичката Hug
Супер!Аз съм навита!А дават ли кънки под наем по това време,че не всички от сем. ми имат собствени?
А за събота и неделя някакво инфо да дадеш!

# 19
  • Мнения: 6 472
Дават кънки, по 2 лв е наема, имат от 28 до 46 номер. За събота знам че от 9,30 има учебна пързалка за дребосъци. За другите часове може да погледнеш на сайта им. Като се уточним кога ще ходим тази седмица ще ти пусна едно ЛС

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
УРААААААААААААА!!!!
Предлагам- сряда с групата на Румката!
Кой ще дойде?
АЗ+мъж,
.....

# 21
  • Мнения: 11 307
Дават кънки, по 2 лв е наема, имат от 28 до 46 номер. За събота знам че от 9,30 има учебна пързалка за дребосъци. За другите часове може да погледнеш на сайта им. Като се уточним кога ще ходим тази седмица ще ти пусна едно ЛС
При нас има кънки от 26 номер. Ако някой му трябват малки номера, мога да се погрижа - да си имате групата 1-2 чифта от най-малките.

# 22
  • Мнения: 3 835
УРААААААААААААА!!!!
Предлагам- сряда с групата на Румката!
Кой ще дойде?
АЗ+мъж,
.....

От колко часа? Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 4 866
ние днес отиваме в зимния - на учебна група от 17:00ч. желаещи?

# 24
  • Мнения: 3 835
ние днес отиваме в зимния - на учебна група от 17:00ч. желаещи?

Желаеща съм, но чак сега ти прочетох постинга, късно е вече. Confused Нищо другия път.

# 25
  • Мнения: 328
УРААААААААААААА!!!!
Предлагам- сряда с групата на Румката!
Кой ще дойде?
АЗ+мъж,
.....
АЗ,АЗ,АЗ+мъж и дете!!!!!!!!!!!!!!!
Ние,обаче мислим да ходим и утре (неделя)от 17,00 ч.,ако си навита,звънкай!(0889 200 620).

# 26
  • Мнения: 5 255
Почти съм израстнала на кънки  Grinning
Имам много снимки, но трябва да ги сканирам /от лентов са/.
Белите нощи и -40 градусовите температури бяха идеални за целта  Wink
И хокей на лед съм играла - доскоро си пазех стикът и шайбата  Laughing

Преди няколко години се качих пак, в Зимния дворец - голям кеф и смях  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 835
Почти съм израстнала на кънки  Grinning
Имам много снимки, но трябва да ги сканирам /от лентов са/.
Белите нощи и -40 градусовите температури бяха идеални за целта  Wink
И хокей на лед съм играла - доскоро си пазех стикът и шайбата  Laughing

Преди няколко години се качих пак, в Зимния дворец - голям кеф и смях  Mr. Green

 #Crazy #Crazy #Crazy

Малейййййй, чакай да си затварям устата, и да не се обаждам много, много, че тук профита имало!!! Sick ooooh! Outta Joint Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 2 210
Срещата ни на пързалката за тази седмица отпада Sad
Цялата седмица е ангажирана вечер пързалката от някакви хокеисти. (за Славия става дума)
Мръъъън Sad Sad

# 29
  • Мнения: 5 255
Малейййййй, чакай да си затварям устата, и да не се обаждам много, много, че тук профита имало!!! Sick ooooh! Outta Joint Tired

Полудя ей  ooooh! Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 4 866
Срещата ни на пързалката за тази седмица отпада Sad
Цялата седмица е ангажирана вечер пързалката от някакви хокеисти. (за Славия става дума)
Мръъъън Sad Sad
заповядайте в зимния. аз най-вероятно ще съм там в сряда вечер с моите момичета.

# 31
  • Мнения: 6 472
Ази бих дошла, но ми е точно в другия край на София. До като се прибера от работа, до като взема детето и дойда  до зимния ще стане време пак да ходя на работа Tired

# 32
  • Мнения: 328
Срещата ни на пързалката за тази седмица отпада Sad
Цялата седмица е ангажирана вечер пързалката от някакви хокеисти. (за Славия става дума)
Мръъъън Sad Sad
Вторник има мач,да!А за другите дни не знаех!Жалко!Остават тогава събота и неделя.
Срещата ни на пързалката за тази седмица отпада Sad
Цялата седмица е ангажирана вечер пързалката от някакви хокеисти. (за Славия става дума)
Мръъъън Sad Sad
заповядайте в зимния. аз най-вероятно ще съм там в сряда вечер с моите момичета.
В колко часа?

# 33
  • Мнения: 6 472
yanita, сега ти видях подписа и асимилирах изречението
аз най-вероятно ще съм там в сряда вечер с моите момичета.

Колго голяма е била малката, като си я качила на кънки?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 210
Ази бих дошла, но ми е точно в другия край на София. До като се прибера от работа, до като взема детето и дойда  до зимния ще стане време пак да ходя на работа Tired

И аз съм така Sad

# 35
  • София
  • Мнения: 4 866
малката е първа писта на кънките! Joy
за пръв път се качи този сезон - през ноември. забелязвам и по-малки хлапета на леда.
е, последните два пъти преживя криза, че не може да се справи с едно упражнение и що сълзи изтекоха на пързалката... ама се заинати и докато не го научи, не се отказа.

luluto, кой номер кънки ви трябват за дребосъчката?

в сряда има свободна пързалка в 18:30 с опция треньори за децата в средата на леда. ако не изникне нещо непредвидено, ние ще сме там.

# 36
  • Мнения: 2 751
Ама как съм я пропуснала тая тема ... ooooh!
Аз бях преди всяка събота и неделя на Зимния.
Под "преди" имам предвид преди 7-8 години  ooooh! Rolling Eyes
Имам кънки, хокеистки, със щраймери-преди бяха мноооооого модерни  Flutter Crazy
Много ни се ходи на кънки с мъжа, ама можем събота или неделя.
Ако се организирате уикенда-там сме  Mr. Green Heart Eyes Laughing

# 37
  • на път
  • Мнения: 2 804
Много ми е мерак пак да се кача, но като отидох на пързалката пред Народния театър не харесах кънките - сториха ми се като ютии.... или като ски обувки с ножове отдолу. Да знае някой къде в София продават от "старите" кожени кънки (моите съм ги подарила преди години за жалост като си мислех, че няма скоро да се кача).

# 38
  • Мнения: 3 835
Имам кънки, хокеистки, със щраймери-преди бяха мноооооого модерни  Flutter Crazy
Много ни се ходи на кънки с мъжа, ама можем събота или неделя.
Ако се организирате уикенда-там сме  Mr. Green Heart Eyes Laughing

Калли, мани ги тия мъже бе, давай да ходиме по женски с децата, а?

# 39
  • Мнения: 2 751
Калли, мани ги тия мъже бе, давай да ходиме по женски с децата, а?
Ами, няма лошо, в такъв случай мога и през седмицата, ама Калоян на кънки? newsm78 #Crazy
Не е ли много малък, бе...ще вземе да си потроши някой крак  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 4 866
Много ми е мерак пак да се кача, но като отидох на пързалката пред Народния театър не харесах кънките - сториха ми се като ютии.... или като ски обувки с ножове отдолу. Да знае някой къде в София продават от "старите" кожени кънки (моите съм ги подарила преди години за жалост като си мислех, че няма скоро да се кача).

старите кожени кънки съвсем не са толкова добър вариант. аз изхвърлих едни такива - кожата им се беше "пречупила" на глезена и не държаха добре. сега съм с пластмасови и изобщо не може да се сравнява стабилността. кожените са ок, ама да са подсилени на глезените.

# 41
  • Мнения: 6 472
yanita, 31 номер носи щерката.
За кънките - моите са кожени, но пробвах и с пластмасови и определено ми хареса повече. Кожени могат да се намерят на стадион Юнак.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 866
номер 31 при всички положения можеш да наемеш в зимния - просто си влиза в стандарта (а и е добре кънките да са с един номер по-големи от обувките). виж, габа с нейния 25 вижда малко зор, но с допълнителни чорапи кара с 27 (понякога с 28) и няма грижи.

аз купих на виктория подсилени кожени от един магазин на солунска и сега си карам с моите пластмасови.

# 43
  • на път
  • Мнения: 2 804
старите кожени кънки съвсем не са толкова добър вариант. аз изхвърлих едни такива - кожата им се беше "пречупила" на глезена и не държаха добре. сега съм с пластмасови и изобщо не може да се сравнява стабилността. кожените са ок, ама да са подсилени на глезените.

 newsm78 Сигурно сте много прави ... ама някак си не си представям как се правят някои фигури или скокове с пластмасови кънки. Ще трябва да се пробвам ...  Дали са леки? Това с глезените не ме притеснява. Едно време като тренирах нямаше такива. Карала съм даже със смешни "половинки", които някой беше донесъл от Съюза навремето.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 866
е, говорим за любителско каране все пак. професионалните кънки са друга реалност (при цени от 300 лв нагоре само за обувките).
довечера ще загледам треньорите с какви са - едно от момичетата със сигурност беше с пластмасови, но за другите не съм обърнала внимание.
по обяд ще знам дали има кой да докара виктория при мен в офиса и съответно дали ще ходим да караме.
желаещи?

# 45
  • Мнения: 6 472
Ще има кънкиииииииииииииииииииииииииииии Mr. Green
 
СРЯДА 20.30 НА СТАДИОН СЛАВИЯ

Който иска да се включи нека ми пише тук или на лични за да заявя бройката до утре Hug
За сега потвърждение имам от Еми + мъж Grinning

# 46
  • Мнения: 2 751
Ще има кънкиииииииииииииииииииииииииииии Mr. Green
 
СРЯДА 20.30 НА СТАДИОН СЛАВИЯ

Който иска да се включи нека ми пише тук или на лични за да заявя бройката до утре Hug
За сега потвърждение имам от Еми + мъж Grinning

Аз+мъж  Mr. Green

Но ако няма кой да гледа детето впоследвтвие, ще се отказваме  Sad
Но мисля, че ще уредим въпроса дотогава  Hug

# 47
  • Мнения: 328
Ще има кънкиииииииииииииииииииииииииииии Mr. Green
 
СРЯДА 20.30 НА СТАДИОН СЛАВИЯ

Който иска да се включи нека ми пише тук или на лични за да заявя бройката до утре Hug
За сега потвърждение имам от Еми + мъж Grinning
Включи и нас в групата-аз+мъж+дете!
Ако изникне нещо непредвидено,ще ти пиша на лични,или ми прати тел. за връзка!

# 48
  • София
  • Мнения: 4 866
на нас за съжаление славия ни е далеч, а 20:30 ни е много късно през седмицата - габа си ляга в 21:00.
за утре обаче планираме учебна група в 13:00 и ако не ни е достатъчно, ще останем и за свободната пързалка след това.

желаещи за пируети в зимния утре по обяд?

# 49
  • Мнения: 58
Ще се възползвам от темичката за да попитам къде се намира новооткритата пързалка в София?

# 50
  • София
  • Мнения: 4 866
коя е новооткритата пързалка?
има три открити, които са сравнително нови - от началото на зимата и са зад ндк, пред народния театър и на орлов мост. и трите са малки. пробвахме една от тях и решихме, че старият закрит лед е най-добър.

ние днес изкарахме един учебен час и една свободна пързалка в зимния. кеееф! кога ли пак ще правим по три свободни наведнъж?
утре сме на учебна в пет и вероятно на свободна в шест. ако на габа й стигнат силите...

# 51
  • Мнения: 959
Здравейте и от мен, чак сега виждам че има темичка и за любителите на кънки, еми какво да ви кажа - преди време (около 5 год) тренирах шорт-трек на Славия за около една година, но се отказах защото нямах време, но от тогава почети не пропускам свободните пързалки на Славия в събота и неделя, винаги ходя дори и самичка когато няма с кой - така че ако сте навити може да си определим среща на Славия някоя събота или неделя на свободната, часовете са от 12 до 13-30 и от 17 до 18-30 входа е 3 лева има и кънки под наем - 2 лева, но не знам кой номера има защото си имам собствени и не съм се интересувала, но ако някой има нужда ще питам като ходя днес от 17 часа  Peace

# 52
  • Мнения: 5 255
Знаете ли подробности около спектакъла на Албена и Максим + Васко Василев в Зимния дворец  newsm78
Само чух, че е от 19 ч., но кога  ooooh!

# 53
  • Мнения: 3 835
Знаете ли подробности около спектакъла на Албена и Максим + Васко Василев в Зимния дворец  newsm78
Само чух, че е от 19 ч., но кога  ooooh!

Във вестника пише, че ще е на 4-ти февруари. Heart Eyes

# 54
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нова сбирка ще има ли? Че тази съм я пропуснала...  Sad

# 55
  • София
  • Мнения: 2 210
Нова сбирка ще има ли? Че тази съм я пропуснала...  Sad

Не си бе слънце, за тази сряда е!! ХАЙДЕ! Hug  bouquet

# 56
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нова сбирка ще има ли? Че тази съм я пропуснала...  Sad

Не си бе слънце, за тази сряда е!! ХАЙДЕ! Hug  bouquet

Ойееее  Peace Ама що съм такава патица бре...20.30 го прочетох като 20ти януари...
А Славия къде беше? От НДК-то с трамвая, посока Хемус ли? Последната спирка?

# 57
  • Мнения: 2 271
С трамвай 11.Предпоследната спирка в посока Овчакупел.С трамвай 5 също става-една спирка след Красно село пак в посока Овчакупел.
Аз също много обичам да карам кънки,но за съжаление не съм го парвила вече от 12-13г
А ходех и на обедните и вечерните свободни пързалки на Славия.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 210
Ойееее  Peace Ама що съм такава патица бре...20.30 го прочетох като 20ти януари...
А Славия къде беше? От НДК-то с трамвая, посока Хемус ли? Последната спирка?
Zвънни ми, ако искаш на 953 20 40, за да се разберем Hug  bouquet

# 59
  • Мнения: 6 472
Момичета, имам молба към тези, които утре ще идват на кънките - моля ви носете си точно пари Praynig Пързалката вече е платена, така че парите ще се дават на момчето, което организира нещата и няма да има да има възможност да връща ресто на всички Grinning

Предлагам утре в 20.15 да се чакаме вътре на пейките, за да имаме възможност да се обуем и който няма кънки да си вземе.

# 60
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета, имам молба към тези, които утре ще идват на кънките - моля ви носете си точно пари Praynig Пързалката вече е платена, така че парите ще се дават на момчето, което организира нещата и няма да има да има възможност да връща ресто на всички Grinning

Предлагам утре в 20.15 да се чакаме вътре на пейките, за да имаме възможност да се обуем и който няма кънки да си вземе.

ОК Румка, там сме Simple Smile.
(последно по 4 лв ли?)

# 61
  • Мнения: 6 472
Да, по толкова:)

# 62
  • София
  • Мнения: 4 866
а някой дали се сдоби с билети за шоуто на албена и максим? в ндк и в зимния всичко е разпродадено за отрицателно време.

# 63
  • Мнения: 5 255
а някой дали се сдоби с билети за шоуто на албена и максим? в ндк и в зимния всичко е разпродадено за отрицателно време.

Жалко  Sad Много ми се ходеше  Tired

# 64
  • София
  • Мнения: 2 210
Ей несериозници! Simple Smile
Бяхме само аз и Румката, тя с детенце, аз с Иво (големия), на когото като за сефте много му хареса  и иска да си купува негови кънки. Страхотно е. Другата седмица пак Simple Smile

# 65
  • Мнения: 6 472
Eй, ама каква си бързачка  bouquet Беше много хубаво, напързаляхме се на спокойствие без присъствието на много хора Mr. Green Благодаря на Еми, че се оказа най- сериозната от колектива и дойде  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 4 866
вие сами на цялата пързалка? е това вече е за завиждане!

аз снощи не бях във форма - май се разболявам, втресе ме на леда и ми се виеше свят. ама издържах цялата пързалака, няма да се излагаме. пък и виктория се случи да работи сама с треньор и й беше полезно. габа...както винаги подивя от удоволствие (и от глад след пързалката Laughing). паднах гадно и сега ме боли левия лакът, но до съботната пързалка смятам да съм отново на шест.

# 67
  • Мнения: 6 472
Ама не сме били сами, не си рабрала Shocked Mr. Green Като представители на тукашното форумско общество бяхме двете. Иначе имаше още 30 човека, на пак беше страшно спокойно и приятно за каране.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз питах за петък- на Славия има от 18.30ч свободна, ама имало 200-250човека. А събота и неделя стигали до 400. (така каза бай Васо хихи), така, че с 30 души си бяхме като сами Simple Smile Страхотно беше и ще загубите, ако не дойдете другата седмица.
Румкааа, аре поне тия снимки дай-как се учи Ина Simple Smile

# 69
  • Мнения: 5 140
Пак ли ще ходите в сряда от 20:30.

# 70
  • Мнения: 6 472
Не. Тази седмица ще сме във ВТОРНИК ОТ 20.00. Ако има желаещи да ми кажат предварително.

# 71
  • Мнения: 5 140
Руми кога най късно мога да ти кажа?
Там мога да си взема кънки под наем нали?
Неделя смятам вече да съм ти казала. Hug

# 72
  • Мнения: 4 668
Искам и аз при вас  newsm45 Защо не съм видяла темата досега  Rolling Eyes
Умирам за кънки , преди години ходех много често , но сега ... все няма време или си намирам други оправдания ...
А и няма с кого да карам .
Последно - кога са сбирките , за този вторник ли - 04.02 ? И къде - на Славия ли ?

# 73
  • Мнения: 2 751
Не. Тази седмица ще сме във ВТОРНИК ОТ 20.00. Ако има желаещи да ми кажат предварително.
И аз искам, но не знам Калоян дали ще оздравее дотогава  newsm78
Ако до понеделник има резултат, ще ти пиша на лични.
Аз имам кънки.
Мъжът ми ше си вземе под наем.
Нали за стадион Славия? Grinning

# 74
  • Мнения: 634
Ей, начи Laughing
Умирам за кънки.
Миналата година си купих, но тази година още не съм ги обувала.
Моля, понеже нямах търпение да изчета цялата тема Embarassed, да споделите кога ходите, много искам и аз,но като нямам компания и не съм стъпвала отдавна.
Само вторник от 20h ми е неудобно Cry, но моля, кажете в друг ден кога и къде сте. С най-голямо удоволствие ще се присъединя Heart Eyes

# 75
  • София
  • Мнения: 4 866
Цитат
Само вторник от 20h ми е неудобно , но моля, кажете в друг ден кога и къде сте. С най-голямо удоволствие ще се присъединя


утре - сряда - в 18:30 в зимния дворец.
ще ме познаеш по голямото дете, което се опитва да пробие леда с пируети и малкото, което се упражнява в центъра с червена шапка, че да се вижда отдалеч Laughing
сериозно, там ще сме. най-лесно е да питаш треньора на малките (в центъра на пързалката) за янита и той ще ме намери.

# 76
  • Мнения: 5 255
Пуснете си Канал 1 - дават "Ледена симпатия" - спектакъла на Албена и Максим  Peace

Найден Боричев ми напълни душата - много добър  Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 4 866
гледахме го по телевизията, след като не успяхме да намерим билети миналата неделя...

габа, разбира се, се опита да направи почти всичко у дома на ламината Laughing заяви, че тя нямало да танцува в двойка, а в "единица". не знам как след тренировка й стигат силите и за танци в хола - аз след два часа на леда съм готова да си легна Wink

само ние ли продължаваме да караме редовно newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 365
Уау, колко сте изписали. Предварително се извинявам, че нямам време и нерви да прочета всички постове, но да си предложа компанията за някоя от пързалките в центъра:) аз деца нямам да мисля за техните номерца и крачета, така че волна като птичка съм на ваше разположение:)  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 349
Дъщеря ми се качи за пръв път на кънки тази събота и много и хареса Simple Smile)) Аз никога не съм опитвала и не знам как ще се справя, но тя като се понаучи и започна да се чувствам по-спокойна да я оставям с учителката ще си взема и аз кънки. Наистина има много хора на Славия в учебните часове и би било чудесно да се присъединим към вашата групичка. Като се напреднем малко започваме да идваме и ние Simple Smile

# 80
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Привет и от нас!Ние вече три пъти ходихме на Зимния и много ни хареса!В събота пак сме там.Малки сме ,но ентусиазъма ни е голям.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 866
Привет и от нас!Ние вече три пъти ходихме на Зимния и много ни хареса!В събота пак сме там.Малки сме ,но ентусиазъма ни е голям.

в събота по кое врме ще сте там?
и вече сте ходили три пъти? няма начин да не сме се засекли. габа вече кара със синя каска (нищо общо с умиротворителите Laughing) и се забелязва отдалеч.

# 82
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Бяхме сополиви и не ходихме.Хайде тази събота на пързалката от 14.00.Или пък в неделя?

# 83
  • София
  • Мнения: 4 866
и двата дни със сигурност ще сме там. в неделя вероятно ще сме на учебна група от 17:30 заради тренировката на габриела. за събота още умуваме - имаме ангажимент да изпратим приятели на летището и ще се съобразим с техния полет. иначе обикновено сме на свободната пързалка в 14:00.

# 84
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Ние ходихме в събота от 14.00.Сини каски нямаше Laughing.Другият уикенд дано се срещнем.  bouquet
Не съм пробвала да я водя и двата дни.Още е малка и бързо и омръзва .Затова ако времето позволява ходиме на разходка на Витоша в неделя.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 866
там бяхме, ама без каска Laughing

оставих габа на суха тренировка в 12:00, после от 13:00 са били на леда - аз хвърчах към летището. върнах се в зимния малко преди да започне свободната пързалка в 14:00 и габа ме убеди да останем и да караме заедно. беше без каска, защото не й бях разопаковала багажа от ски-училището Embarassed и каската си стоеше в раницата. чакай да помисля...беше с бяла шапка. на два пъти излиза от пързалката да яде солети на пейката, че беше умряла от глад.

помня едно сладко момиченце с много шарени ластичета на косата, ама дали не беше по-малко newsm78

другият уикенд пак сме там - на тренировка и после на свободна пързалка.

# 86
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Е това бяхме ние!Пустата каска ме обърка!Тогава до събота на пързалката!Айде мами който иска да заповяда!

# 87
  • Мнения: 1 455
Обръщам се към мама емили и  yanita .
Много ми е мерак да дойдеме и ние,обаче аз на лед не съм карала никога,а пък сина ми е на 2г. и 8м. и не знам дали щему хареса или е малък.
Иначе зимния ни е на 100 метра и мерака ми е голям.Друго което ме спира е,че съм свободна след 18,00 часа.
И още едно въпросче,на свободна пързалка ли трябва да отидеме или с треньор?

# 88
  • София
  • Мнения: 4 866
веднага отговарям:
по време на свободните пързалки през седмицата - от 18:30 в понеделник, сряда и петък - на леда има и треньори. те знаят как да научат детето да стои на кънки. ще научат и теб Laughing

опитайте и ако ви хареса, продължавайте.

ние така опитахме през ноември и сега не мога да отделя момичетата (а и себе си) от леда.

# 89
  • Мнения: 1 455
yanita благодаря  bouquet
Аз вече се уговорих с една приятелка за събота,но май е по добре да отида ,когато има треньор там. Thinking

# 90
  • София
  • Мнения: 4 866
в събота и неделя има тренировки от 17:30 - приемат и възрастни. трябва само да отидете към 17:00 в гардероба на клуба, за да си вземете кънки.

# 91
  • Мнения: 1 455
Благодаря ти!
Явно през седмицата ще започнеме,докато не придобия някаква увереност,пък по нататъка събота и неделя на свободната пързалка.17,00 часа ми е много рано няма кой да гледа малката.

# 92
  • София
  • Мнения: 4 866
Еми, радвам се, че се видяхме, макар че покрай дребосъците не можахме много да караме заедно. габа възлага големи надежди на ани - каза, че не иска да кара с мен, а с малко момиченце  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 1 349
Да се похваля - и аз се качин на кънки !!! Simple Smile)))))) Надминах всичките си очаквания и започнах да карам веднага без да вися по мантинелата Laughing Не, че имах избор, защото щерката кара вече добре, а аз си умирах от страх да не я блъсне някой прелитащ тийн и се стараех да и пазя гърба. Много хора се съборат в часовете на свободната пързалка и ми се струва, че всички карат прекалено бързо.
Решили сме да купуваме кънки за Креми. Да ви питам в тази връзка какво мислите за ей този Rosec ICE Jr F http://www.imaxsport.com/roces/bg/ice-skates.asp ? Само това намирам като възможност да се купи ново от България.

# 94
  • София
  • Мнения: 4 866
Да се похваля - и аз се качин на кънки !!! Simple Smile)))))) Надминах всичките си очаквания и започнах да карам веднага без да вися по мантинелата Laughing Не, че имах избор, защото щерката кара вече добре, а аз си умирах от страх да не я блъсне някой прелитащ тийн и се стараех да и пазя гърба. Много хора се съборат в часовете на свободната пързалка и ми се струва, че всички карат прекалено бързо.
Решили сме да купуваме кънки за Креми. Да ви питам в тази връзка какво мислите за ей този Rosec ICE Jr F http://www.imaxsport.com/roces/bg/ice-skates.asp ? Само това намирам като възможност да се купи ново от България.

Не съм сигурна, че открих на страницата кънките, които сте избрали.
Важно е кънките да са стабилни около глезените и в тази връзка треньорите не препоръчват стандартните кожени, освен ако не са нови и не се използват сравнително кратко.
Има модели пластмасови, които могат да се разтяга и да "покриват" 3-4 номера. За тях ми казаха в никакъв случай да не ги купувам.

Като гледам възрастта на Креми, дали не е по-удачно да й наемате кънки? Иначе ще трябва да купувате нови за всеки сезон.

# 95
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Разбрах че пързалката ще работи още един месец,така че да не пропускаме възможността да покараме.Yanita поздрав на кънкьорката!В събота ще се видим пак.А вие ходите ли през седмицата?

# 96
  • Мнения: 1 349
Да се похваля - и аз се качин на кънки !!! Simple Smile)))))) Надминах всичките си очаквания и започнах да карам веднага без да вися по мантинелата Laughing Не, че имах избор, защото щерката кара вече добре, а аз си умирах от страх да не я блъсне някой прелитащ тийн и се стараех да и пазя гърба. Много хора се съборат в часовете на свободната пързалка и ми се струва, че всички карат прекалено бързо.
Решили сме да купуваме кънки за Креми. Да ви питам в тази връзка какво мислите за ей този Rosec ICE Jr F http://www.imaxsport.com/roces/bg/ice-skates.asp ? Само това намирам като възможност да се купи ново от България.

Не съм сигурна, че открих на страницата кънките, които сте избрали.
Важно е кънките да са стабилни около глезените и в тази връзка треньорите не препоръчват стандартните кожени, освен ако не са нови и не се използват сравнително кратко.
Има модели пластмасови, които могат да се разтяга и да "покриват" 3-4 номера. За тях ми казаха в никакъв случай да не ги купувам.

Като гледам възрастта на Креми, дали не е по-удачно да й наемате кънки? Иначе ще трябва да купувате нови за всеки сезон.


Моделът е втори подред от долу нагоре. Виждала съм го на едно детенце и изглежда много добре и реално. Но само това са ми впечатленията.
Точно такива са тези кънки - разтягащи се. Тъкмо се зарадвах, че си струват парите, защото би ги ползвала поне 2 сезона, а те ще се изплатят за един. Какви са рисковете при тези модели? На други (без промяна на номера) не съм попадала Sad
Искам да избегна наемането на кънки, защото всеки път и се "падат" различни - някой път е с два номера по-големи, стават и пришки, нестабилна е и и отнема време да свикне. Тревожа се, че заради тези неудобства може да и се пресече ентусиазма и да не иска да тренира. Миналият път беше голяма мъка и треньорката ми намекна, че е добре да кара само с едни кънки. Като направя едно просто изчисление, ако сме редовни на учебните занятия е все едно дали ще купим кънки за 8ч*2лв*8месеца=128 лв или ще плащаме за наем. Разбира се, ако така получаваме поне толкова добри кънки, колкото наемаме.
 newsm78 Какви кънки да търся сега?

# 97
  • София
  • Мнения: 4 866
Когато търсех кънки за Виктория, нейната треньорка ми каза "В никакъв случай кожени .... и все пак, по-добре кожени, отколкото разтегателни".
Защо всеки път е с различни кънки? Откъде ги наемате и къде тренира детето?
Откакто Габриела тренира редовно, всеки път е с едни и същи кънки. Това важи и за другите деца в групата - треньорите си знаят кой с кои кънки кара и следят за това. Дори и понякога да има размяна, номерата винаги са подходящи. Не пускат на леда дете, на което кънките не са му удобни.

# 98
  • Мнения: 1 349
На Славия условията са такива. Наема се каквото има и каквото се падне. Още като се заплаща таксата поглеждат и казват кой номер го има и какво биха могли да предложат. Децата всеки път са различни в групата и рядко ги помнят кой как се казва даже Simple Smile Явно организацията в двата комплекса е съвсем различна Simple Smile
Пуснах едно запитване в кънкьорския форум и ще видим дали ще излезе интересна информация. Ако не бях попитала тук, до вечерта да ги бях купила тези.

# 99
  • София
  • Мнения: 4 866
И аз така много им се зарадвах, още повече, че не съм убедена, че краката на Виктория няма да пораснат до следващия сезон. Имам обаче доверие на треньорите, при които водя децата.
Кънките, които се ползват за тренировки, са различни от онези, които се наемат за свободна пързалка. Друг е въпросът, че треньорът на Габриела е против тя да кара с други кънки и й дава "нейните си" дори и за свободна пързалка.

Общи условия

Активация на акаунт