От кога с кенгуру?

  • 1 210
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 439
От кога бебчо мага да го слагам в кенгуру  newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Зависи от кенгуруто. Има си кенгуру за от първия ден, аз имам такова и носих сина си още от излизането от болницата. Но има и такива, които са за много по-късна възраст. На мен ми подариха две, които пък изобщо за нищо не ставаха и ги изхвърлих. Така че внимателно в изброа, струва си да дадеш повече пари и после ще си доволна.

# 2
  • Мнения: 5 026
Ние го ползвахме след 4 месец.

# 3
  • Мнения: 1 701
Ние ползвахме такова за след 2-рия мес. /с твърд гръб/  Peace

# 4
  • Мнения: 4 668
Зависи от кенгуруто . Нашето беше от 0 месеца - с твърд гръб и подложка за главичката .
Сложих малкия в него , когато беше на около 1 месец  Grinning

# 5
  • Мнения: 68
аз ли4но го ползвах от 2-я месец,но много рядко.много ми теже6е малката.заболяваха ме ръцете и гърба.една приятелка си поръ4а от американски саит,кенгуро, което е страни4но.каза,4е е много по-удобно от стандартния модел.не бе6е и скъпо-60$.ако те интересува мога да я попитам за саита.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Аз я сложих чак в 4я месец,защото тогава го купих,но може и по-рано.

# 7
  • Мнения: 339
Стига да е с твърдо гръбче и на бебето да му е удобно вътре-още от първите дни. Много му е любимо на Крисчо, но вече доста натежа Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 8 917
След 3-я месец го ползвахме. Peace

# 9
  • Мнения: 359
Зависи от кенгуруто . Нашето беше от 0 месеца - с твърд гръб и подложка за главичката .
Сложих малкия в него , когато беше на около 1 месец  Grinning

и аз! нашето е това

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 18:17 от omnipresent

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 70
ние сме от края на първия месец с кенгуро,особено по магазините е доста удобно ,но все пак зависи и от самото кенгуро ,нашето е на Chipolino и става да носиш детето дори и в легнало положение

# 11
  • София
  • Мнения: 3 064
Зависи от кенгуруто . Нашето беше от 0 месеца - с твърд гръб и подложка за главичката .
Сложих малкия в него , когато беше на около 1 месец  Grinning

и аз! нашето е това

И нашето е такова, сложих го още на две седмици ва първата разходка - много е удобно Peace

# 12
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ако си купиш кенгуру за новородено с твърд гръб и опора за главата можеш съвсем малко да го слагаш. Hug

# 13
  • Мнения: 338
Аз го използвам след като навърши 1 месец-с твърд гръб-няма на кого да го оставям през деня и когато ми трябваше нещо от магазина например ходех с него Simple Smile.

# 14
  • Мнения: 5 362
След 3-я месец я слагах в кенгуру.

Общи условия

Активация на акаунт