помогнете и на мен-за ЛЯТНА КОЛИЧКА

  • 1 104
  • 15
  •   1
Отговори
  • до канала
  • Мнения: 518
ЗДАВЕЙТЕ ВСИЧКИ!!!!!АЗ се спрях на следните два модела 1 http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=2373 и 2 http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_107&products_id=1654  Какво ще ме посъветвате? за мен  са важни кг т. е. да не е тежка.До колко кг да е бебето?перегото се сгъва като книга за чикото незнам .Ако някой знае къде във варна мога да ги видя да свирка.Ами това е.БЛАГОДАРЯ  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 186
Ето я нашата количка от която съм много доволна

Тя е комбинирана и е страшно лека и практична Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 27
Препоръчвам тази - много е удобна и лека - ползвах я в продължение на една година, много съм доволна http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2374

# 4
  • Мнения: 795
Ако държиш да е възможно най-лека на Перего или Чико, май тази е най-леката от техните модели! Харесват ми и разцветките!

# 5
  • до канала
  • Мнения: 518
galaiva,Diora тези двете са мн. хубави но нямат борд точно заради това се отказах от chico ct 05 а и тя тежи 6.800 по инфо от  данет

# 6
  • Мнения: 466
Тази на Пег Перего също е много хубава, но ако държиш да има преден борд ти препоръчвам Арията. Бях писала в друга тема и за новия модел, който е дори с покривало и дъждобран и тежи 5,800. Аз имам количка на пег перего , но смятам в скоро време да я заменя с тази заради килограмите. Цената и в Пловдив е 333.- лв. Пускам този цвят , но разбира се в официалния сайт има и други разцветки.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 207
ние сме с пег перего ария невероятна количка изключително лека много е маневрена има огромен кош за багаж и най-важното на детето е комфортно и няма счупване сгъва се и се разгъва за секунди и заема много малко място идеална!

# 8
  • Мнения: 4 428
И аз се чудех между тези двете колички, като Пег Перегото ми беше легнало на сърцето. Но за жалост има недостатък, който аз не можах да подмина - има доста малки колела. В момента съм с лятна, която има доста по-голями и широки двойни колела и пак се запецвам по нашите прекрасни улици, пък си представям с по-малки. Иначе е доста широка и ще е комфортна за бебето. Освен това е по-дълга от Чикото и няма да му стърчат крачетата толкова.
Аз бих погледнала новото КАМ, ако ли не - Ариа  Peace

# 9
  • до канала
  • Мнения: 518
032 65 14 78 и 032 62 16 41 това ли са телефонните номера на вносителите на PEG PEREGO.veri наистина новият модел е по-добър

# 10
  • Мнения: 3 457
тя и по он-лайн магазините е на 333лева,новият модел,а старият е 281 лева Peace

# 11
  • Мнения: 466
desi0956 , да това са телефоните.  Знам, че при тях поръчваш на единия ден и на другия я получаваш.

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 23:18 от veri

# 12
  • Мнения: 2 922
Тази на Пег Перего също е много хубава, но ако държиш да има преден борд ти препоръчвам Арията. Бях писала в друга тема и за новия модел, който е дори с покривало и дъждобран и тежи 5,800. Аз имам количка на пег перего , но смятам в скоро време да я заменя с тази заради килограмите. Цената и в Пловдив е 333.- лв. Пускам този цвят , но разбира се в официалния сайт има и други разцветки.

Тази количка кой модел е? Новият модел Ариа ли?

# 13
  • до канала
  • Мнения: 518
Да

# 14

Общи условия

Активация на акаунт