Зимафлуор

  • 505
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Не помня от кога започнах да давам на Боян Зимафлуор,та се чудя на Дарко кога да започна да давам?

# 1
  • Мнения: 999
Мисля че на тези месеци вече аз давах на Мимката, но си питай педито. Naughty

п.с.Как ги направихте бебоцита с такава малка разлика в дните Wink Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 877
Амииии,късмет!Аз ,дето се вика "още не съм си свалила гащите и вече съм бременна",та просто забременях три години и  четири дена след първия път.А пък и секциото си изигра ролята.То можеше и да са на една дата,но 8 октомври се падаше в неделя и затова има разлика от три дена.
Мисля че на тези месеци вече аз давах на Мимката, но си питай педито. Naughty

п.с.Как ги направихте бебоцита с такава малка разлика в дните Wink Simple Smile

# 3
  • в центъра
  • Мнения: 445
Като бяхме на 4 месеца педито ни каза да го взимаме и околко 10 дни по-късно започнах да му го давам, така че си мисля, че не си закъсняла Grinning

# 4
  • Мнения: 2 197
На мен ми го дадоха още докато бях бременна и после докато кърмих не съм давала, защото то си го взимаше от кърмата. След като спрях - на 4 месеца и половина започнах да и давам, първоначално много редовно , но в по-късните месеци от време на време.  Аз лично съм за приемането на флуор от бебето, но след малко ще се включат цяла плеяда върли противнички. Това си е твой избор, не се влияй от мнения. Иначе на дъщеря ми първото зъбче се появи чак на 8 месеца .

# 5
  • Мнения: 7 723
Аз те съветвам, освен с педито, да се консултираш и със стоматолог, защото напоследък има доста противоречиви мнения, относно флуорната профилактика на зъбките  Peace

# 6
  • Мнения: 5 103
От 5 тия месец ама го забравям.

# 7
  • Мнения: 3 500
Аз давах два месеца и спрях.Стоматологът ми съветва да се дава, но четох, че не е вреден.И аз вече не знам на кого да вярвам.Иначе мненията са горе долу 80% против, 20% за.

# 8
  • Мнения: 1 427
Консултирай се и със стоматолог! Peace Аз съм против даването на флуор, стоматолога ми също беше на това мнение.

# 9
# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 70
аз съм чела че е доста вредно приема на флуор и въобще самото хлориране на водата и има доста противоречиви мнения по въпроса затова се консултирай със стоматолог ,аз лично недавам на моята бебка и на мен като малка не са ми давали ,затова мисля да не рискувам

# 11
  • Мнения: 2 242
Моят стоматолог каза че има значение каква вода пие и каква ни е пастата за зъби - та ако гарантирам, че на ден детето поема толкова флуор, той ще изчисли има ли нужда от допълнителен прием и в какви количества. Не знам дали е от значение, но дълги години е работил в чужбина Wink.

Наскоро го питах и за една процедура по флуриране на зъбите – извършва се профилактично, като се намазват само външно. Също не ми я препоръча, поне докато не навърши възраст в която детето ще може да плюва като му кажат Mr. Green

Не съм давала Зимафлуор, ползваме паста за зъби без флуор, пие Девин розов етикет (предимно) Peace

# 12
  • Мнения: 1 382
Мисля, че към 2-3 месец може. Лично не съм давала, само го закупих Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт