Пазите ли кутийките на козметиката си?

  • 3 243
  • 121
  •   1
Отговори

Анкета

Пазите ли кутийките на козметиката си?

Опции:

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Извърлям ги, още като ги отворя, само на парфюмите - не.

# 16
# 17
  • Мнения: 88
Изхвърлям ги!!

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 240
Моят съвет е да не го правите по една проста причина - при по-големия % от козметиката върху именно картонената опаковка се намира съдържанието на продукта и ако по някаква причина се получи кожен проблем или реакция, то само представяйки това на дерматолога може да разберете от къде може да е проблема и как най-лесно да му противодействате.
Peace
Напълно подкрепям! Аз ги оставям известно време да "отлежат", макар и по друга причина - обикновено в/у кутийката или листовката вътре има указания за ползване. Понякога като съм си купила нещо ново в началото се чудя кое кога и как се ползваше?..  newsm78 Голям съм льохман ама кво да прайш.... Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Не, хвърлям ги, само на някои парфюми са с опаковката си.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
 Аз си ги пазя известно време, след като съм си купила нещото, но не си държа продукта в кутийката. Обичам да си чета и препрочитам съдържанието, производителите, вносителите - много съм подробна. Освен това, ако се опъпча или подуя- да знам от какво.

# 21
  • Мнения: 6 608
Не, веднага ги изхвърлям.

# 22
  • Мнения: 1 424
Не,изхвърлям ги  Peace Пазя само на парфюми  Peace

# 23
  • Мнения: 811
Хвърлям. Не виждам смисъл да трупам боклуци  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 165
Веднага като се прибера и ги изхвърлям, включително и на парфюмите.Дори и да е нещо, което няма да ползвам веднага пак го вадя от опаковката и я изхвърлям.

# 25
  • Мнения: 5 228
Всичко хвърлям.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Хвърлям. Не се виждам сутрин, бързайки, да вадя крема или каквото е там от кутийката, че и да го прибирам после Mr. Green
Всичко картонено и пластмасово що е опаковка хвърлям - дори и на парфюмите. Каква светлина те стоят в шкаф, плътно затворен Thinking пък и тестерите по магазините ги грее светлина по 12 юаса поне и пак си миришат Thinking

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не, хвърлям ги (освен, ако не реша, че някоя ми трябва за нещо, но до сега не ми се е случвало).

# 28
  • Мнения: 1 063
Хвърлям, трябва да има удобство. Изобще реша ли да не ползвам един продукт веднага го подарявам - парфюм, сенки, неизползвани червила (че и такива се намират)...

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Хвърлям естествено, то ако ще стои в опаковката по-добре да си е в магазина не у нас.
А по повод това, че на опаковката пише съдържанието на продукта не съм много съгласна, защото обикновено тази информация я има и на самия продукт и там от където си купувам козметика винаги ми дават тестери преди това, за да пробвам ще ми пасне ли или няма.
Някой хора обичат да си събират картонени изделия от всякакъв вид, имам позната примерно която освен всичко останало събира и картоните от яйцата, има милиони от тях  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт