Phyto или Rene Furterer?

  • 35 281
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • варна
  • Мнения: 564
Да се похваля преди няколко дни ми дадоха няколко мострички на маски и шампоани на
фито и сега като се изкъпах косата ми е мноооого хубава.Много ми хареса маската от карите на Фито и след това Фито 9-направи косата ми много буйна и готина,но според мен и млко хвърчаща.Тя мовта е къдрева и ми отива така разхвърчана,но ако сте се изправяли май не е този ефекта.А от шампоана на РФ Карите съм направо очарована,много добре ми изми сухата коса и същевременно и придаде обем но не така натрапчиво.

Според мени двете фирми са на ниво само трябва да си намерите подходящият продукт,аз на едно измиване ползвам шампоан на Р и маска на Фито,незнам дали е добре,но косата ми се чувства страхотно. Hug Hug Peace

# 46
  • Мнения: 71
njkoi polzval li e suxijt 6ampoan na r.f

# 47
  • София
  • Мнения: 3 880
не съм доволна от Рене...имам една маска тяхна ив момента, която освен че мирише хубаво май нищо не прави...ползвала съм и слънцезащитните им продукти за коса, както и някои шампоани...но за мен Фито са номер 1...имам хубава коса до кръста, Фито ми я правят да изглежда по-обемна и по-лъскава, а повечето други шампоани, които съм пробвала я смачкват и омазняват в корените на втория ден Sick

# 48
# 49
  • Варна
  • Мнения: 672
Phyto  Peace

# 50
  • Мнения: 1 885
За Рене с 2 ръце!!!

# 51
Ползвала съм Фито и съм доволна но ме заинтригувахте с РФ и мисля да пробвам.Моля обаче за отговорите на следните въпроси:
1.Ако използвам шампоана на РФ за косопад а нямам такъв(всъщност не съм сигурна защото аз броя всеки косъм и е възможно да се вманиячавам но може и да не е така) и витамини(ако може цената им) като се има предвид и че пия бирена мая?
2.Какви продукти имат Фито и РФ?Не съм запозната с цялата им серия  Confused
Ако някой се наеме да ми отговори му изпращам целувки и благодарности от сега!

# 52
Ползвала съм Фито и съм доволна но ме заинтригувахте с РФ и мисля да пробвам.Моля обаче за отговорите на следните въпроси:
1.Ако използвам шампоана на РФ за косопад а нямам такъв(всъщност не съм сигурна защото аз броя всеки косъм и е възможно да се вманиячавам но може и да не е така) и витамини(ако може цената им) като се има предвид и че пия бирена мая мога ли да си навредя
2.Какви продукти имат Фито и РФ?Не съм запозната с цялата им серия  Confused
Ако някой се наеме да ми отговори му изпращам целувки и благодарности от сега!
Wink

# 53
# 54
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Фито ,доволна съм дори днес си купих шампоан и балсам.

# 55
  • Мнения: 1 350
Моят глас е в полза на Рене. Друга алтернатива за която се сещам са шампоаните на  Давинес (има ги по аптеките), както и тези разпространявани от RSI. Няма да съжаляваш- изгодни са като цена, количество и качество.

# 56
  • Мнения: 3 372
Ползвала съм и двата, но съм по-доволна от Фито Peace С Рене-то ми се връзваше косата и ставаше някаква твърда Sick

# 57
  • Видин
  • Мнения: 168
Rene Furterer Peace При мен действат страхотно. Преди седмица си купих пак шампоана (Forticea)и ампулите (RF 80).

# 58
  • Мнения: 3 094
аз съм за Рене Фуртере  Peace винаги се чудя дали така се пише!

Изговаря се Рьоне Фюртре (ударенията са на последните срички - все па това е френски език:))........но българският е доста по-твърд тъй, че гласните са много по-леки.но все пак рене фуртере няма нищо общо с действителността

# 59
  • Мнения: 3 094
За мен Рене са по-добри от Фито макар че в момента им изневерих с Дюкре Wink

И как са Дюкре спрямп Рене и Фито

И трите са на една ценово ниво горе-долу и като действие - просто трябва да откриеш своите серии продукти.

Общи условия

Активация на акаунт