Рийдърс Дайджест za tombolata?

  • 1 170
  • 18
  •   1
Отговори
Imateli info za  "izvestie za prdstoiashto razdavane na nagradi"
V tiahnata stranica  ne namerih  nishto

# 1
  • София
  • Мнения: 903
и аз получих такова известие, но нямам представа за какво става въпрос.

# 2
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Моите известия+разните му там анкетни карти, пликчета и т.н., отидоха директно в печката. Мисля, че това е поредната манипулация, с която няма смисъл да си губиш времето.

# 3
Аз получих миналата година разни бумаги за томбола и ги метнах директно в контейнера. Мотиви:
1. Не можеш да спечелиш лотария, освен ако не си участвал в нея (аз не бях участвала);
2. Световно известно издателство, ама без никакъв адрес, телефон, факс, интернет страница? Само една пощенска кутия, без лице за контакт? Това вече прилича на нещо друго.
3. Уж си спечелил, ама трябва да си купиш и книжка за 30лв за да спечелиш още повече ?!
4. Най лошо ще бъде за теб ако изобщо не им отговорш (така пишеше) !!?
5. Не е персонална печалбата - само до живеещия на адрес ...
6. Абе я в боклука ...

# 4
  • Мнения: 5 622
4. Най лошо ще бъде за теб ако изобщо не им отговорш (така пишеше) !!?


Е, какво чудно има?! Искат да кажат, че ако нямаш тази книга, губиш много знания, които ти биха били от полза  Wink Аз не виждам нищо нелогично или плашещо  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 187
4. Най лошо ще бъде за теб ако изобщо не им отговорш (така пишеше) !!?


Е, какво чудно има?! Искат да кажат, че ако нямаш тази книга, губиш много знания, които ти биха били от полза  Wink Аз не виждам нищо нелогично или плашещо  Crazy

 Peace

# 6
http://www.readersdigest.bg/  Namerih im stranicata i im pisah na tehnia adres ,ako mi otgovoriat shte se pohvalia

# 7
  • Мнения: 3 622
Вчера получих за пети път пликче от Рийдърс Дайджест - естествено отиде в коша. За мене това са поредните зарибявки, но явно че има и такива които им се вързвът.

# 8
Уф, колко пъти вече ще пускате теми по въпроса?
Смеете се на американците, че били тъпи и неинтелигентни, а половината от вас:
1. Не са чували за "Рийдърс дайджест" - това е наистина световно известно издателство. Освен едноименното списание - дълги години зам. главен редактор на което е бил българинът-емигрант Джими Паница и е едно от най-авторитетните издания в света (именно там за първи път е отпечатано журналистическото разследване на Клеър Стърлинг за атентата срещу Папа Йоан Павел ІІ и участието на българските тайни служби в организирането му) - издават самоучители, научно-популярна литература, музика и филми. Книгите, с които стартираха в България, са с много добро качество - и като съдържание, и като полиграфическо изпълнение, и на изключително изгодни цени. Например двете части на самоучителя по английски език са нещо наистина страхотно.
2. Не знаят за системата на директните продажби - в САЩ много големи фирми разпространяват продуктите си именно по този начин, в Европа системата също е популярна - например така работят "Квеле", "Некерман" и "Отто" в Германия.
3. Не четете внимателно изпращаните материали - участието в томболата не е обвързано с покупка на продукта, мой приятел спечели един от часовниците в томболата от миналата година, а прати материалите за участие само веднъж, при това без да поръчва книгата.

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
3. Не четете внимателно изпращаните материали - участието в томболата не е обвързано с покупка на продукта, мой приятел спечели един от часовниците в томболата от миналата година, а прати материалите за участие само веднъж, при това без да поръчва книгата.

А твои неприятели (аз в това число) цялата 2006 година си разменяхме кореспонденция, във всяко второ писмо ме караха да си поръчвам книги, караха ме да върша тъпотии (да трия листчета със СПЕЦИАЛНО изпратено ключе, да си мисля какво ще отговоря като спечеля големите пари и да лепя лепенки тук и там как искам да ми изплатят парите като чековете бяха за по 5000 всеки месец а нямаше чек направо за 60000 като имаше опция да избера накуп да ми дадат парите) и вкрайна сметка ме пратиха с пръст в г.... даже едно благодарствено писмо да ми бяха пратили дето цяла година им купувах книгите и им лепях с език марките по писмата. И първата книга може би струваше 42 лв заради качеството, но тази за природолечението определено не струва 60 лв. Нито заради инфото нито заради качеството. И тази година пак ми пратили писмо за томбола. Пратих ги директно да пасат!

# 10

Е, ти какво искаш, на всеки да дадат по 60 000 лева плюс бонуса ли? То затова е томбола - печелят част от участниците.

# 11
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Никого не карат насила да им купува книгите! Като на АVON продуктите, но ги купувате , нали и то без томболи!! Естествено ,че само един ще спечели, а не всички! И наистина книгите са им със страхотно качество! Взела съм си две от тях и наистина са чудесни!!! Както и самоучителя на английски!!! Офисът им е на "Аспарух". От там можеш да си вземеш каквото искаш, но без тези бонуси!!

# 12
Ние си купихме кулинарната .Рецептите за пица са убиец.Лятото имахме гости от испания -направо  ги разбих .А после цял месец демонстрирах на приатели .Бяха очаровани.
иначе нищо не спечелихме от томболата.А за новата нямаше дата за тегленето,та за това се интересувам,може пък да ме огрее

# 13
  • Мнения: 1 520
Гледам за съседите има, нас още ни са ни богоизбрали. Confused

# 14
  • Мнения: 18
Лъжат хората,глупости са,не им вярвайте Joy Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт