Тра-ла-ла!

  • 13 107
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Joy Joy Joy
стана весело......4акащи да родят,скоро родили,понапили се,недоспали..............Има ли някой редовен Mr. GreenБързо да си казва,да не се скътава Joy

ай,добро ви утро Crazy

# 46
  • Мнения: 2 353
  Добрутро, мутро! Не бях за "Св. Параскева", а за "Св.София" и "Пенчо Славейков", обаче с кой нинам...

# 47
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Добрутро, мутро! Не бях за "Св. Параскева", а за "Св.София" и "Пенчо Славейков", обаче с кой нинам...

мъжа ми ми вика "мутра" Rolling EyesСега и ти #Crazy

ти май не си спала,а си сънувала пак домовете.Аз сънувах,4е разтоварвам картофи с Дун4ев,а Краси ми носи щафети салам Mr. GreenЛуда работа Joy
Което ме подсеща CrazyВесе,кво стана с картофите за Догановооооооооооо hahahaХората питат Twisted Evil

# 48
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей,станахте си мутри и тва е Mr. Green А аз толкова време обяснявах на хората,че не сме жени на мутри Mr. Green А то мутрите сте вие hahaha hahaha hahaha Добре че съм бременна, та съм извън полезрение Joy

Кви картофи бе, кви салами.... Joy Joy Joy Ей, побъркана работа......А аз си имам ли контракции,и контракции..........ами май скоро ще имаме нов член на фондацията - да му оставите формуляр Joy Joy Joy

# 49
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ей,станахте си мутри и тва е Mr. Green А аз толкова време обяснявах на хората,че не сме жени на мутри Mr. Green А то мутрите сте вие hahaha hahaha hahaha Добре че съм бременна, та съм извън полезрение Joy

Кви картофи бе, кви салами.... Joy Joy Joy Ей, побъркана работа......А аз си имам ли контракции,и контракции..........ами май скоро ще имаме нов член на фондацията - да му оставите формуляр Joy Joy Joy

ти си с връзки Twisted Evil,за теб и нероден Петко ще има вси4ко HugКъде хукна,алооооооооооооо.Имаш договори да подписваш Mr. GreenМери,моля те,още един ден hahahaКОнтракции,аа newsm78Абе,кво да ти кажа.........Гери роди един ден(дата) след мен.........Ти май ще родиш ден(дата) след Ева  Crazy......Някаква такава последователност надушвам аз Twisted Evil

Ми кво WinkРазтоварваме с 4овека картофи,няма лошо,децата трябва да ядът.......Странното беше,4е картофите дойдоха от Канада Mr. Green,заедно със салама ,1 парфюм и  newsm78другото не помня Joy

# 50
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Абе,ей го къде е Шейново,ще подписвам квото трябва,нема грижи/стига да мога да пиша де Crazy Crazy Crazy/

Е то тва остана сега - и картофите, и саламите от Канада да ги пращат Crazy Crazy Crazy

Виж,парфюмите може - за разнообразие Mr. Green

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Абе,ей го къде е Шейново,ще подписвам квото трябва,нема грижи/стига да мога да пиша де Crazy Crazy Crazy/

Е то тва остана сега - и картофите, и саламите от Канада да ги пращат Crazy Crazy Crazy

Виж,парфюмите може - за разнообразие Mr. Green

сега ми е смешно Joy,но като се събудих си викам"бе къде е Краси със саламите" Twisted Evil
такива работи........
Излизам сега със Сашо на вън(за първи път от 5 дни насам ще го изведа) и после да 4акам сестри4ка Heart Eyes Heart Eyesна аерогарата.
И внимавайте в кво ще се забъркатееееееееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Весе,да не забравиш картофите Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 3 248
Ще питам за картофите, де да знам какво е станало иначе ... аз картофи не ям. Crazy Ти да не планираш ходене до Доганово?! Blush

# 53
  • София
  • Мнения: 39 675
Рожденничка ли си имаме? Мен ша черпиш ли в понеделник? Simple Smile

# 54
  • Мнения: 863
Лелееее, един ден не съм влизала и немога да смогна да ви изчета Laughing

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА КРАСАВИЦА СИНЕОЧКА КАЛИНА!!!!!
ДА РАСТЕ МНОГО ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА ,ОБИЧАНА И ДА СЛУША МАМА
ХАПКА!!!!!  bouquet Heart Eyes Hug bdbaloni newsm59 Tada

Ние пък с Мишо, движткаме по метрото....гоооолям кеф е да знаете  superuu,има нова мотриса и сме й фенове...малкия много се кефи, а мама пък на други работи Mr. Green ppp

# 55
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лелееее, един ден не съм влизала и немога да смогна да ви изчета Laughing

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА КРАСАВИЦА СИНЕОЧКА КАЛИНА!!!!!
ДА РАСТЕ МНОГО ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА ,ОБИЧАНА И ДА СЛУША МАМА
ХАПКА!!!!!  bouquet Heart Eyes Hug bdbaloni newsm59 Tada

Ние пък с Мишо, движткаме по метрото....гоооолям кеф е да знаете  superuu,има нова мотриса и сме й фенове...малкия много се кефи, а мама пък на други работи Mr. Green ppp

та я кажи на какво се кефи толкоз мама Naughty

# 56
Az vlizam da vi inspektiram  Wink
nai-ve4e Meri da ne e rodila  Joy
Ei, krasta sta, da znaete.Sega otivam po livadite  Mr. Green i posle pek 6te vi nagledam  Twisted Evil
Sori za maimunicata, no ne moga da pi6a na BDS  Embarassed

# 57
  • Мнения: 1 770
А ние цяла седмица се изпонатръшкахме от грип - почти всички у нас, на смени. Сега е мой ред. След няколко дена зверско главоболие, минах на температура и втрисане и т.под. Уцелих най-прекрасното време - имах супер планове за пътуване в провинцията и всичко се разпадна. Сега ще изчакам да дойдат студовете и виелиците, и аз като Мери.
За мутра - да, чувствам се супер мутра след няколко дневно въргаляне по леглото. Елате само да ми видите прическата..... Crazy
Е немам време за сешоар начи  Flutter Не моем да стигнем до огледалото от ангажименти по мачкане на чаршафите. И то не за друго - а поради болки в мускулите, ушите и все такива благинки. Поне чувството ми за хумор не е умрело напълно.

Две неща имам още да споделя с вас. Имам идея да направя подаръчета за двете момиченца Дари и Цвети - разни такива неща да се занимават у дома. Нали си джвъчкам разни украси и съм наясно с материалите, та ще им направя комплекти да се занимават с нещо у дома или по болниците. Ще им направя шаблони за картички, да си лепят разни картинки, глитери и  т.н. Ще купувам разни неща, но тъй като са скъпички, ако някой иска да се включи, да казва.

Също така в близките седмици ще ходя до Рилски манастир и ще мога да мина през старческия дом в Кочериново. Ще е сигурно през уикенда и едва ли ще се видя с директора, но мога да занеса нещо натам. Казвайте.

Отивам да охкам и да боледувам.  Tired

# 58
  • Мнения: 3 248
Ивет, много бих искала да се включва в инициативата ти! Моля те, имай ме предвид. Поне финансово - със сигурност, въпреки че в момента не съм кой знае колко платежоспособна! Hug
С теб ще се видим ли във вторник?! Дано да ... и там да се разберем. Много бих искала да се запозная с тези момиченца. Praynig Подаръчетата биха били страхотна предпоставка. Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 863
Лелееее, един ден не съм влизала и немога да смогна да ви изчета Laughing

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА КРАСАВИЦА СИНЕОЧКА КАЛИНА!!!!!
ДА РАСТЕ МНОГО ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА ,ОБИЧАНА И ДА СЛУША МАМА
ХАПКА!!!!!  bouquet Heart Eyes Hug bdbaloni newsm59 Tada

Ние пък с Мишо, движткаме по метрото....гоооолям кеф е да знаете  superuu,има нова мотриса и сме й фенове...малкия много се кефи, а мама пък на други работи Mr. Green ppp

та я кажи на какво се кефи толкоз мама Naughty



Открих нещо много ценно там, Wink чисто ново...малко употребявано!!! Flutter Ха, сега Букова...ако много държиш да разбереш ,шти кажа на ушенце...то е само за дами над 35.... hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт