Тра-ла-ла!

  • 13 174
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 863
Ивет, пожелавам ви бързо оздравяване Praynig Hug При мен има същите симптоми, главата ще ми се пръсне, всичко ме боли, температурата я преборих....абе аз общо взето го карам на крак, но ще видим кога ще ме повали, много е упорит тоз вирус. За сега няма други отпаднали от строя  при нас:peace:

Аз също искам да участвам в подаръчетата за Цвети и Дари с каквото мога. Имай ме и мен предвид
 Hug

# 61
  • Мнения: 3 248
то е само за дами над 35.... hahaha Joy

Надушвам дискриминация. Twisted Evil Crossing Arms

Момичета, одеве пропуснах да ви пожелая скоропостижно оздравяване! Затова го правя сега! Hug

# 62
  • sofia
  • Мнения: 7 477
то е само за дами над 35.... hahaha Joy

Надушвам дискриминация. Twisted Evil Crossing Arms

Момичета, одеве пропуснах да ви пожелая скоропостижно оздравяване! Затова го правя сега! Hug


еееееееееее Весе,това да ти е дискриминацията PartyРадвай се
Миленооооооооооооо,казвай бързоооооооооо #2gunfire #2gunfire
тази ве4ер ще се напияяяяяяяяяя Mr. Green

# 63
  • Мнения: 863
то е само за дами над 35.... hahaha Joy

Надушвам дискриминация. Twisted Evil Crossing Arms

Момичета, одеве пропуснах да ви пожелая скоропостижно оздравяване! Затова го правя сега! Hug


еееееееееее Весе,това да ти е дискриминацията PartyРадвай се
Миленооооооооооооо,казвай бързоооооооооо #2gunfire #2gunfire
тази ве4ер ще се напияяяяяяяяяя Mr. Green
Що мааааа, от мъка ли. Joy...пии и за мен Hug

# 64
  • Мнения: 109
Странното беше,4е картофите дойдоха от Канада Mr. Green,заедно със салама ,1 парфюм и  newsm78другото не помня Joy

Роси, не сме пращали картофи от Канада.  Sad Sad  А трябва ли  ooooh!
Ама, ме е страх ни е, че ще поникнат през океана  Wink[/color]

# 65
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Странното беше,4е картофите дойдоха от Канада Mr. Green,заедно със салама ,1 парфюм и  newsm78другото не помня Joy

Роси, не сме пращали картофи от Канада.  Sad Sad  А трябва ли  ooooh!
Ама, ме е страх ни е, че ще поникнат през океана  Wink[/color]

ужас,представяш ли си Mr. Green..........Не,не пращайте,ще се оправим с българските Twisted Evil

Миленоооооооо,казвай #2gunfire

# 66
  • Мнения: 863
Странното беше,4е картофите дойдоха от Канада Mr. Green,заедно със салама ,1 парфюм и  newsm78другото не помня Joy

Роси, не сме пращали картофи от Канада.  Sad Sad  А трябва ли  ooooh!
Ама, ме е страх ни е, че ще поникнат през океана  Wink[/color]

ужас,представяш ли си Mr. Green..........Не,не пращайте,ще се оправим с българските Twisted Evil

Миленоооооооо,казвай #2gunfire

Момеее, тая нощ май ще сънуваш, че ти се е случила случка в метротоо hahaha Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 67
  • sofia
  • Мнения: 7 477
е,понеже Мери роди ще се напия с повод Party
казах ли ви аз,4е ще е ден след Евааааааааааа HugТрадицията продължава,кой е следващият Mr. Green

махам сееееееееее,пийте по едно Crazy

# 68
  • Мнения: 3 248
Как кой?! #Crazy Много ясно, че аз! Party Ми, айде много ви се моля ... някои хора още нито едно нямат, пък вие за второ и трето говорите. Crossing Arms

Сега ще черпя в нас, а утре всички, които видя ... честна дума, много се радвам! Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 6 743
На болниците - бързо да оздравеят  Hug   bouquet
На Мери, спешъл честитих в другата тема  Heart Eyes
За вас ми беше мъчно, но си починах  Twisted Evil , релаксирахме екстра в Етрополския балкан.Времето беше с нас  Hug 

# 70
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за вторник остава-зала София на Гранд хотел София в 18.00 :hug:4акаме се пред залата Wink
за сега сме 4-5 от нас,но който има желание нека да казва  HugУтре ще им пиша бройката,така ,4е има още време.



# 71
  • Мнения: 3 248
за вторник остава-зала София на Гранд хотел София в 18.00 :hug:4акаме се пред залата Wink
за сега сме 4-5 от нас,но който има желание нека да казва  HugУтре ще им пиша бройката,така ,4е има още време.

Аз продължавам да съм все така сигурна. Twisted Evil

# 72
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря на всички ви за пожеланията и поздравите за Бобо !!!
Извинете ме, че чак сега пиша, но празнувахме като циганите -
3 дни и 3 нощи  Joy
Още съм малко неадекватна, но скоро ще се поправя !!!
Еве, честита ти рожденичка със закъснение  Embarassed
Да ти е жива и здрава и мнооооого да те радва !!!

# 73
  • Мнения: 4 195
ето ме и мен........ние пък бяхме в средна стара планина, в един чифлик и чак съм ухапана от щтраус Crazy
всички болни да оздравяват, на Мери и аз честитих ( аре организация за подарък и изписване да правим)
за вторник - къде се намриа туй чудо, и ако съм без кола някой иска ли да еми е шофер newsm78

# 74
  • Мнения: 3 248
Нали има обявена грипна епидемия?! Това не прави ли достъпа до изписваните родили и техните бебета ограничен?! Thinking
Утрешното мероприятие се намира около Народния театър и Народното събрание. В Гранд Хотел София или нещо от сорта. Crazy
Подкрепям идеята за подарък за Мери, ама да не я обсъждаме тук, м?! Peace

Пожелавам ви спорна, ползотворна и усмихната седмица!!!!!! Hug  bouquet


П.С. Защо все още никой не е оценил по-достойство факта, че пиша в тъмно розово или някакво такова цикламено??? newsm78 Нали предишното бебешко розовко ви бодеше очите?! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт