Тра-ла-ла!

  • 13 176
  • 303
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 2 584
аз няма как да дойда, малката е по добре но аз и баткото сме зле

# 167
  • София
  • Мнения: 6 743
Руми, оправяйте се бързо - гаден отвратен грип  #Cussing out

Аз също мога в неделя  Hug

# 168
  • София
  • Мнения: 6 743
НЕДЕЛЯ - 18:00 - СЛАВЯНИ  Peace

# 169
  • Мнения: 3 248

Ще се пробвам да съм точна! Flutter

# 170
  • Мнения: 2 353
  Криси, защо "заради Ева в неделя? Аз не мога в неделя, защото съм на бач до 22:00, но духом ще бъда с вас Hug

# 171
  • София
  • Мнения: 6 743
  Криси, защо "заради Ева в неделя? Аз не мога в неделя, защото съм на бач до 22:00, но духом ще бъда с вас Hug
Освен да те изчакаме до 22  cheers

Изписаха ли Мери  newsm78 Как са с малкия?

# 172
  • Мнения: 2 353
  Петима Петко не чакат Simple Smile но после искам снимки  Party

# 173
  • Мнения: 3 248
  Криси, защо "заради Ева в неделя? Аз не мога в неделя, защото съм на бач до 22:00, но духом ще бъда с вас Hug
Освен да те изчакаме до 22  cheers

Изписаха ли Мери  newsm78 Как са с малкия?

Писала е в темата с поздравленията. От 4 дни са си вкъщи. Heart Eyes

# 174
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Здравейте момичета,
Позагубих се малко, тази седмица всеки ден висях до късно в офиса, а и вкъщи нямах нет.. В офиса нямам никаква възможност да ви чета, ама съвсем никаква. И въобще малко позагубих нишката. Е, наваксвам събота и неделя, ама не е същото. Абе никакво време нямам, с две думи и ми е гадно, защото животът не е само работа, ама нали... така исках?! Да бачкам нещо сериозно, на ти сега сериозно... Уф, няма угодия. Да се надяваме, че някой ден ще намеря баланса. На 60 години като стана сигурно. Както и да е, пооплаках се, в неделя ще съм на линия, поне да ви видя.

# 175
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей ме на - многодетна мама Mr. Green Mr. Green

Вече сме си в къщи с малкият Никола,който е едно прекрасно дете/ естествено,никой не се е съмнявал, имайки майка като мен Mr. Green Mr. Green/

Гледам,пак ще се пие без мен #Cussing out Да, обаче, аз като вляза във форма,пак трябва да се заформим,да пием за здравето на Никола Wine Glass cheers Wine Glass

Надявам се да бъде ползотворна срещата ви,а не да се напиете,и после мъжете ви да ни плюят Mr. Green Mr. Green Mr. Green Айде, пийте едно и за мен Crazy Crazy Crazy

# 176
  • Мнения: 3 248
Линде, хайде утре (вече днес - неделя) на среща в Славяни! Hug

# 177
  • Мнения: 1 770
Мери  Hug Heart Eyes
Още утре ще надигаме чаши във ваша чест, а в близко бъдеще ще надигаш и ти с нас. Целувки.

# 178
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Иве,разчитам на теб - една хубава, голяма, чаша червено вино Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ай наздраве Misc Baby Bottle

# 179
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Линде, хайде утре (вече днес - неделя) на среща в Славяни! Hug


Весе, ще ходим до баща ми първо на гости, ще се видим направо там. Wink

Общи условия

Активация на акаунт