Тра-ла-ла!

  • 13 149
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
ВЕСИ, никаква сватба преди да съм отслабнала,чуваш ли ме #Cussing out #Cussing out Искам да съм хубава и слаба,нали ще съм кумата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кой за какво си мисли...каква сватба, какви 5 евро?! #Crazy
Иначе ... ето, споделям една истина ... Мери и Рикардиньо са ми единия вариант за кумове. Peace



Еми айде де, от кога чакам някой да ме покани за кума Mr. Green Mr. Green Mr. Green Тъкмо,докато отслабна,имаш време за размисъл, и време да намериш жертва/в случай , че Пепино се дърпа #2gunfire

# 271
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ВЕСИ, никаква сватба преди да съм отслабнала,чуваш ли ме #Cussing out #Cussing out Искам да съм хубава и слаба,нали ще съм кумата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кой за какво си мисли...каква сватба, какви 5 евро?! #Crazy
Иначе ... ето, споделям една истина ... Мери и Рикардиньо са ми единия вариант за кумове. Peace



Еми айде де, от кога чакам някой да ме покани за кума Mr. Green Mr. Green Mr. Green Тъкмо,докато отслабна,имаш време за размисъл, и време да намериш жертва/в случай , че Пепино се дърпа #2gunfire

айде,вие отслабвайте и се разкрасявайте,аз отивам да се пощя Twisted Evil

# 272
  • София
  • Мнения: 6 743
айде,вие отслабвайте и се разкрасявайте,аз отивам да се пощя Twisted Evil
Верно ли бе  ooooh!

# 273
  • Мнения: 3 248
Роска, така се получава - рано или късно. Миналият път се хвалеше как преди нам колко си години на един лагер всички били въшлясали, само ти и още една мацка - не. Sunglasses Другият път недей дърпа дявола за опашката. Twisted Evil

П.С. Нещо ме засърбя зад ушето ... дали няма въшконападение?! #Crazy

# 274
  • sofia
  • Мнения: 7 477
айде,вие отслабвайте и се разкрасявайте,аз отивам да се пощя Twisted Evil
Верно ли бе  ooooh!

верно се оказа,фризьорката докато ме боядисваше днес я гепи мамка й  Mr. GreenОба4е не си е свършила работата и съм 4иста ве4е Crazy
Е,Весе,имах си гости за един ден,голяма работа Mr. Green
Ве4е ще се боядисвам по-4есто и ще ходя при Ева да ми хвърля боб Twisted Evil

# 275
  • Мнения: 863
айде,вие отслабвайте и се разкрасявайте,аз отивам да се пощя Twisted Evil
Верно ли бе  ooooh!

верно се оказа,фризьорката докато ме боядисваше днес я гепи мамка й  Mr. GreenОба4е не си е свършила работата и съм 4иста ве4е Crazy
Е,Весе,имах си гости за един ден,голяма работа Mr. Green
Ве4е ще се боядисвам по-4есто и ще ходя при Ева да ми хвърля боб Twisted Evil
Егати, гадните гадинки са тия беее, мутанти...щом и на боя налитат Crazy КазАх ти аз ,да ти дам от моя въшкотрепач  ,ама ти НЕ та НЕ!!! Имам да ти давам 2 въшки...не съм забравила hahaha Joy Оф, аз си говоря, ама в мойта грива влезе ли ,е, нема излизане Close

# 276
  • Мнения: 2 534
Аз се отървах тоз`път , бая ме насърбяваше и вчера накарах майка ми да се дзвери , ама няма ... на нервна почва съм се почесвала значи

# 277
  • Мнения: 6 083
То след вчерашната ми среща с Роси и аз се почесвам на нервна почва Mr. Green.Надявам се! Wink

# 278
  • София
  • Мнения: 6 743
То след вчерашната ми среща с Роси и аз се почесвам на нервна почва Mr. Green.Надявам се! Wink
Joy hahaha Joy Предлагам да си направим обща среща и да ви пощим  Joy Mr. Green

# 279
  • Мнения: 908
Вчера в "Стани богат" участва благотворително една S.O.S. майка, която гледа 7 деца Simple Smile Настойник им бил представителят на Мтел за България Simple Smile Спечелиха 10 000 лв. Много се радвам на такива инициативи Simple Smile Само дето още се ядосвам на Ники Кънчев, че не ми отговори като му писах за ДБМ и дали може да се организират благотворителни игри с майките Sad

# 280
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
    Ние ще взимаме заем, някой взимал ли е скоро да направим лек консулт?
Иде реч за заем-парички от банката нали правилно съм разбрала?
Ако е така,кажи какво те интересува,може и тук може и на лични,консултация,срещу огромно парче торта,само за мен. Embarassed
Голам самогъзник(извинете ме за израза)съм,чак ме е срам. Embarassed
За момента,като най-добри оферти поне за нас, пресяваме между пощенска банка и райфайзен банк(дали изписах името правилно?)

# 281
  • Мнения: 4 195
Райфайзен душа камбана Peace
Ние сме при тях...........абе еди к.р е навсекъде - все имаш да им даваш. Мой съвет - ако не е супер спешно - лихвите падат, на нас от 8.5 ни падна на 7.6 и чакаме още да падне Rolling Eyes

# 282
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Райфайзен душа камбана Peace
Ние сме при тях...........абе еди к.р е навсекъде - все имаш да им даваш. Мой съвет - ако не е супер спешно - лихвите падат, на нас от 8.5 ни падна на 7.6 и чакаме още да падне Rolling Eyes

Евка,Дани е в Райфайзенбанк,кръстницата на Дидо HugДето ще пазарувате с нея   Mr. Green

# 283
  • Мнения: 2 353
  Тенку  bouquet и наздраве!

# 284
  • Мнения: 3 248
ММка, участието ни в "Стани богат" не зависи пряко от Ники Кънчев, а от Сиа Адвъртайзинг. Wink

Общи условия

Активация на акаунт