Айде сега да си поговорим за малките бюстове

  • 6 769
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 725
Хайде и аз да се разпиша в новоочредения клуб.И аз силно се надявах раждането да помогне,ама-не. CryОстанах на същото положение-70B.Абе доволноWink

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 23:39 от poli__5

# 46
  • Мнения: 963
Канех се и аз от известно време да повдигна подобна тема... Simple Smile
Наскоро се рових по разни чужбински сайтове за бельо... според които ми трябва размер АА  Laughing  Та, ако някой е виждал да свирка!  Mr. Green  Все някога ще си купя сутиен... нали?!
Инак сериозно - гърдите ми са много, ама много малки... по-рано си бях съвсем като момченце, после от противозачатъчните се оформиха поне... Ама си ги харесвам, де... Пък и при мен е наследствено, та никога не съм се комплексирала на тая тема.  Crazy 
Но пък най-хубавото е, че размерът им е обратнопропорционален на обожанието им от половинката. Хихик!  Whistling
Поздрави!

# 47
  • Мнения: 119
 Laughing още една в клуба.ако искате да изглеждат големи, търсете си мъж с малки ръце.така каквото и да хване, все голяяяяяяяяямо ще му се струва.  Joy

# 48
  • Мнения: 511
Средна хубост ми са даровете, но ще се пиша тук, че за другата тема съвсем не съм  Laughing

# 49
  • Мнения: 312
Момичета  Laughing - не мога да се въздържа и да не ви покажа това http://veselba.kafence.com/show.pl?id=22163  Joy

# 50
  • Мнения: 332
И аз съм от групата на 75В Laughing Радвам се, че поне нямам нито една стия след раждането и са ми стегнати както преди, но са малки за моя ръст ( 172 см. ) Ще ми се да са по-големки, но бих си ги оголемила след десетина години.  bombs   

# 51
  • Мнения: 92
Имам една идея.Хайде да направите класация за най-малък бюст. Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 1 813
Момичета  Laughing - не мога да се въздържа и да не ви покажа това http://veselba.kafence.com/show.pl?id=22163  Joy
Еееее ама си и ти  Twisted Evil

# 53
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
аз да се запиша 70Б  newsm45

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 70
 Whistlingи аз се присъедихявам към вас и моят е много малък ,мъжът ми вечно се заглежда по по-големи ,ама какво да правим да е гледал,какво е взимал.Аз мисля че по малкият бюст е по добре нито тежи ,лесно си намираш сутиени отиваш в магазина вземаш най-малкия и бягаш.

# 55
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Нямаше да е зле да ми е с една идея по-голям, но по-скоро ме притеснява, че не е с една идея по-стегнат, но след две раждания...Иначе бих написала няколко аргумента в защита на по-малкия бюст.
                   1. Не се налага да го носите под мишници, когато гоните автобуса, затова е по удобен.
                   2. Не се налага да обиколите всички магазини, когато си търсите размер на сутиен, затова е по-практичен.
                   3. Не се налага да обяснявате на мъжа в леглото, че "това не са огромни медузи, а Огромни гърди",затова е по-секси.
                   4. Не се налага Гърдите ви да са център на ФнИмаНие, така забелязват косите, дупенцето, краката,затова сте по-забележителна Mr. Green
                    5. И накрая не се налага, като остареете и увисне Огромния ви Бивш "Сексапилен" бюст, да обяснявате, че това което сте си загащили не ви е кожената престилка, а са ви Огромните, Бивши, Сексапилни гърди... Mr. Green

Това е яко. Но все пак си е кеф да сложиш блуза с голямо деколте (които аз обожавам и нося нон-стоп) и да се появи по-средата една цепка. Няма нищо по секси от това.

# 56
  • Мнения: 1 612
И аз съм с Вас!
Добре, че са измислили сутиени с подплънки, та малко да заформя бюст и аз.  Laughing

# 57
  • Мнения: 7 723
Момичета  Laughing - не мога да се въздържа и да не ви покажа това http://veselba.kafence.com/show.pl?id=22163  Joy

А, такива да ги нямаме  Naughty
ти не си за тук с тия прелести  #Cussing out
отивай в другата тема  Scatter

# 58
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета  Laughing - не мога да се въздържа и да не ви покажа това http://veselba.kafence.com/show.pl?id=22163  Joy

А, такива да ги нямаме  Naughty
ти не си за тук с тия прелести  #Cussing out
отивай в другата тема  Scatter

Ще повърна  Sick Тая гадост я махай! Пусни я при големите гърди.

# 59
  • Мнения: 2 673
Момичета, опитвате ли се да заблудите, ...и как , че са ви по - големи, отколкото са? Освен подплънките има ли и други "хитринки". АЗ лично незнам. Като малка си слагах топчета от два чифта чорапи и си играех на "майки и деца|" Sick

Общи условия

Активация на акаунт