bebe6ka kozmetika

  • 2 661
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
Бюбхен. Peace

# 16
  • Мнения: 1 382
Между Нивеа и Бюбхен бих избрала второто  Rolling Eyes

# 17
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз ползвам от начало Мустела и съм много доволна,до сега не сме имали никакъв проблем с кожата.

# 18
  • Мнения: 125
аз ползвам Sebamed и съм доволна,макар че след баня го мажа със студено пресован зехтин(от възможно най-скъпите),като предварително го варя на водна баня.

# 19
  • Мнения: 1 370
В началото ползвах Мустела, но шампоана люти на очичките. След това минах на Клоран и надали ще я сменя скоро

# 20
# 21
  • Мнения: 639
Бюбхен,Мустела,Клоран-каквото и да вземеш няма да сгрешиш. PeaceЛеко раждане.
Peace

# 22
  • Мнения: 1 186
От първия ден  ползвам само козметиката на CHICCO и ще продължавам да я ползвам защото е страхотна Peace

# 23
  • Мнения: 743
Аз също след баня мажа бебка със зехтин, иначе всичко друго ни е Чико и съм страшно доволна, невероятен аромат и изключително нежни към кожата на бебчо Peace

# 24
  • Мнения: 128
Бюбхен.

# 25
  • Мнения: 301
От самото начало сме с козметиката на Мустела и сме СУПЕР доволни PeaceПървите няколко месеца ползвахме Шампоан-пяната за новородени,която също предотвратяваше появата на крустички(бебешка кел),ползвали сме също 2 в 1 измиващ гел-шампоан за коса и тяло и дермо-почистващ гел-това сме ползвали по време на къпане,а след банята и до сега си ползваме Хидратиращото мляко за тяло, витаминен крем против подсичане,когато излизаме навън я мажа с колд-крема за лице,лятото ни бяха от голяма полза кърпичките с physiObebe,които ги използвахме когато се нахранеше да й почиствам устичката и изобщо лицето и ръцете(нито една пъпчица не й е излизала около устата,за разлика от кърпичките на Нивеа Toddies,които също ги дават и за лице)а за Лятото използвахме Слънцезащитното мляко с много висока защита SPF 50 за лице и тяло за интензивно излагане на слънце-общо взето сме ползвали почти всички продукти на Мустела и за мен е N 1
http://www.roditeli.info/mustela/  прегледай сайта им за да видиш продуктите а можеш също така да отидеш до някоя аптека и да си вземеш БЕЗПЛАТНО мостри-на каквото си поискаш Hugда ги изпробваш и тогава да прецениш каква козметика ще ползвате Hug

# 26
  • Мнения: 301
иначе и аз като повечето майки съм пробвала и други марки козметика:
Нивеа(крема против подсичане е СУПЕР,шампоан и мляко сме ползвали,купих си една раница на Нивеа и в нея имаше козметика,кърпичките при смяната на памперса са ни Нивеа с крема(рядко ги сменям с Памперс);
Чико(сапун,крем против подсичане,хидратиращ шампоан за вана Мече-бебка го обожава,много си играе с него,а също така и лятото ползвахме серията против комари-успокояващ гел-писалка и машинката за контакта с ултразвук(то това не е козметика,ама карай Mr. Green)за зъбките четката и пастата с банан,и техните кърпички сме пробвали
Авент-шампоан за коса и тяло-Супер ухае Flutterи масажния гел

# 27
  • Мнения: 296
BUBCHEN основно

# 28
  • Мнения: 324
Каквото и да си говорим, по-добро от Мустела на пазара няма, но и цената съответно е най-висока. Затова, ако можеш да си я позволиш, смело с нея и няма да сбъркаш Peace

# 29
  • Мнения: 537
Използвам на Chicco. Каквото и да вземеш, ако не понесе на кожата на бебето, трябва да го смениш.

Общи условия

Активация на акаунт