мнения за колички MAG ENGLAND

  • 6 378
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 416
   Аз я използвах и като лятна и ми вършеше супер работа. Неудобство според мен е че коланите са само за кръста и нашите отдавна са скъсани, та незнам какво ще правя с втория фъстък като порасне..

Това е стария модел. Модела от 2006 има колани и през раменете  Peace

 Peace   Браво!! 

# 31
  • Мнения: 4 068
Аз съм с Маг Ингланд Принцес. Изключително доволна съм от тази количка. Не е от най-тежките, а е здвара колкото си иска. Широка и комфортна с хубаво зимно покривало. Абе за мен в този ценови клас това е най-добрата количка. За второто дете се надявам да мога да си купя Куини примерно, но ако не мога пак ще си взема Маг.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз ползвам Маг Енгланд Принцес и съм доволна. За зимна количка мисля че е супер. Много разбити улици минавам с нея. Бебчо ми е на 2 месеца и порт бебето ми върши страхотна работа.  ....... Е има и недостатъци, както всяко нещо, като обърнеш дръжката за да гледа бебока напред се бута трудно. И определено мисля за лятото да си купя лятна количка. Мисля че няма лека комбинирана количка. Ако ти трябва зимна количка мисля че това е добър избор и на добра цена.

Така е, за малко бебе е добра - широко е на бебо, проходима е навсякъде ("БТР" я наричаше нашия татко, бутали сме я по планински пътеки във Велинград). Но като започна да сяда детето все се смъкваше надолу и ако го обърнеш с лице напред много трудно се управлява. Миналата пролет си купихме НеоНато -  съвсем друга работа е (и цената и е доста различна, разбира се), идеална за седящо бебе, нашата девойка сядаше на нея като на трон (сега вече не иска количка и обикаля пеша)..

# 33
  • Мнения: 157
Нашата количка е Маг Ингланд Принсес Рол. Ние живеем в Драгалевци - там са само павета, всеки ден се разхождаме поне час и досега не сме имали никакви проблеми с нея. Мноко е удобна, коша е голям и бебка спи спокойно в нея. Малко е тежичка, но аз не я нося, а я бутам по стълбите и вече почти 7 месеца нишо и няма.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 587
А някой може ли да ми каже каква е разликата между моделите Принцес рол и само Принцес? Embarassed

# 35
  • Мнения: 4 428
А някой може ли да ми каже каква е разликата между моделите Принцес рол и само Принцес? Embarassed

При Принцес Рол едната двойка колела са двойни въртящи, а при Принцес всичките са единични и неподвижни  Peace Рола е доста по-маневрена  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 4 587
veselina_s_p , много ти благодаря!  bouquet Явно  Принцес Рола си е по-добрият вариант. Laughing

# 37
  • Мнения: 574
Имам Принцес Рол-супер е, но само за бебето. Мн широка, удобна и возеща приятно за бебо, обааааче на мен ми се разказваше играта! Живеем на 2ет, без асансьор. Сега дали е 9 кила-не съм я теглила...струваше ми се 59 като я мъкнех по стълбите. Със зор се събира в багажника на колата, а поне двама требе да я сгъват ooooh!
Особено след като5-ия месец взехме триколката на чиполино-с нея се родих! Супер лека, маневрена, яка.. Peace
ooooh!И аз съм на втория етаж наистина е истински кошмар мъкненето по стълбите!Проблем със сгъването нямам,но и не съм културистка затова търся нова Peace

# 38
  • Мнения: 1 531
аз само да ти кажа, че съм чела (както и в тази тема  Laughing ) абс противоположни мнения за чупливост, маневреност и т.н., така че си я харесай, вземи си я количката и ти стискам палци всичко да е наред при теб и да имаш късмет  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 4 587
ниночка, благодаря.  bouquetАз още не съм решила дали ще я взема със сигурност, а само проучвам и обмислям. Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 63
Здравей  Hug

Аз си купих Принцесата и никак не съжалявам - много е здрава, широка и удобна за бебчо а и с тези големи гуми е направо супер за нашите разбити тротоари! Peace

# 41
А от къде могат да се купят модели колички на Mag England?
 newsm78
Прочетох по-предно мнение за един модел, купен от магазин "Щъркел"...а други магазини или борси, за които да ми подскажете?
Даника, твоята например, от къде я купи?

Благодаря предварително за отговорите.

# 42
  • Мнения: 4 428
Тези колички се продават само в Щъркел. Те са вносителите

# 43
Ясно.
Благодаря много.  Grinning

# 44
 Определено тази марка колички са едни от най-удобните за бебето, широки и дълги колички и е доста просторна. Дръжката се върти има няколко позиции на гръбчето. Зависи от модела  Принцес или Принцес Рол /с въртящи колела/, аз имах такава са по - леки и са много здрави. Като цяло за тази цена са добри. Единствения недостатък е, че като се сгъне пак заема много място и в мака кола без голям багажник трудно се събира.
Зависи какво търсиш удобна за бебока или за теб. Като стане на 7-8 месеца и започнете да се возите седнали, а и  понатежи бебока предполагам ще си купиш лятна лека количка, затова няма смисъл да даваш пари за много по-скъпа комбинирана.

Общи условия

Активация на акаунт