Z outlet

  • 9 644
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз нямам нищо против аутлетите. Даже напротив. Още повече ако наистина е на Зара - до сега в БГ нямаше техен магазин. Мила Монда, защо са ни истинските магазини, тук хората не печелят като в Европа. Каквито ни доходите - такива и магазините .... ей гледай собствениците на втората употреба станаха милионери. След секънд хенд-а, аутлета е следващата стъпка на България по пътя на световната мода
Не мога да се съглася с това мнение. Това е снобария- от аутлет да е, ама да е Зара...минали колекции, остаряла мода- преставям си какво ще докарат тук- ще си разчистят боклуците от складовете...неща,които не са могли да разпродадат и на 70 % намаления...А цените им със сигурност ще са по-високи от тези, на които са на  разпродажбите в Европа.
Ами обидно ми е- не отговаряме на условията им да се открие магазин, а за вехтошарник-може. Какво- наистина ли в помийна яма ще се превърнем- кой от каквото иска да се отърве- тук да го докара.
ПС. Естествено- хич не съм  фенка на марката, говоря по принцип.
Монда напълно съм съгласна с теб, само с тази разлика, че много харесвам ЗАРА. Но иначе ние наистина започваме да се превръщаме в кошче за скъпи боклуци.

# 31
  • Мнения: 4 202
hello na vsicki,interesuvasti se kato men ot zara i tem podobni,po gore procetox ce vav varna se bili shieli drexi na zara i maxmara,momiceta tova i francaizing(bg firma si plasta za pravata na prada dolce&gabbana,zara,max mara i nie si shiem tuk v bg)tova niama nisto obsto s zara v usa bila sam tam i moga da vi kaga ce s ocite si sam vidiala edin straxoten magazin v koito imashe skapi nesta i v sastoto vreme neprekasnati namalenia ot sorta na 70% i nagore ne se lageta ne si davite parite za nesta koito vaobste niamat nisto obsto s istinata ako imate vazmognost si poracaite po priatel ili on-line Hug

Трудно прочетох поста ти и то не заради латиницата, но както и да е...
Мисля, че бъркаш някои понятия, като франчайзинг например.

# 32
  • Мнения: X
Добре де. Къде е тоя магазин , на мен и без това над М ми трябват Rolling Eyes
Точно срещу кафе Ягуар - има едно магазинче за дрехи. Попитай ако са останали. Аз последно ходих декември.

# 33
  • Мнения: 4 999
Аутлета ще е на бул. България, след Била, незапомних номера.
Март месец отваря Peace Вчера видях на един билборд.

# 34
  • Мнения: 1 540
hello na vsicki,interesuvasti se kato men ot zara i tem podobni,po gore procetox ce vav varna se bili shieli drexi na zara i maxmara,momiceta tova i francaizing(bg firma si plasta za pravata na prada dolce&gabbana,zara,max mara i nie si shiem tuk v bg)tova niama nisto obsto s zara v usa bila sam tam i moga da vi kaga ce s ocite si sam vidiala edin straxoten magazin v koito imashe skapi nesta i v sastoto vreme neprekasnati namalenia ot sorta na 70% i nagore ne se lageta ne si davite parite za nesta koito vaobste niamat nisto obsto s istinata ako imate vazmognost si poracaite po priatel ili on-line Hug

Много бъркаш, франчайзингът не е това. Това е по-скоро ишлеме, но обяснението което си дала пак не е правилно.  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 171
Купувала съм си блуза на Зара от аутлет за 20 лв. и реших да се похваля на една приятелка за изгодната покупка, а тя ми вика да не съм луда, в Испания тези били по 3 евро. #Cussing out И наистина етикетът беше "Made in Bulgaria"

# 36
  • Мнения: 44
hello na vsicki,interesuvasti se kato men ot zara i tem podobni,po gore procetox ce vav varna se bili shieli drexi na zara i maxmara,momiceta tova i francaizing(bg firma si plasta za pravata na prada dolce&gabbana,zara,max mara i nie si shiem tuk v bg)tova niama nisto obsto s zara v usa bila sam tam i moga da vi kaga ce s ocite si sam vidiala edin straxoten magazin v koito imashe skapi nesta i v sastoto vreme neprekasnati namalenia ot sorta na 70% i nagore ne se lageta ne si davite parite za nesta koito vaobste niamat nisto obsto s istinata ako imate vazmognost si poracaite po priatel ili on-line Hug

Много бъркаш, франчайзингът не е това. Това е по-скоро ишлеме, но обяснението което си   йььдала пак не е правилно.  :peace
xaide da si otvorim ucebniceto po targovsko pravo(prof.zlatarski)ili v toja forum ima samo izkukali lelki

# 37
  • Мнения: 44
hello na vsicki,interesuvasti se kato men ot zara i tem podobni,po gore procetox ce vav varna se bili shieli drexi na zara i maxmara,momiceta tova i francaizing(bg firma si plasta za pravata na prada dolce&gabbana,zara,max mara i nie si shiem tuk v bg)tova niama nisto obsto s zara v usa bila sam tam i moga da vi kaga ce s ocite si sam vidiala edin straxoten magazin v koito imashe skapi nesta i v sastoto vreme neprekasnati namalenia ot sorta na 70% i nagore ne se lageta ne si davite parite za nesta koito vaobste niamat nisto obsto s istinata ako imate vazmognost si poracaite po priatel ili on-line Hug

Трудно прочетох поста ти и то не заради латиницата, но както и да е...
Мисля, че бъркаш някои понятия, като франчайзинг например.
targovskoto pravo go preporacvam goresto i na teb milicka

# 38
  • Мнения: 1 540
hello na vsicki,interesuvasti se kato men ot zara i tem podobni,po gore procetox ce vav varna se bili shieli drexi na zara i maxmara,momiceta tova i francaizing(bg firma si plasta za pravata na prada dolce&gabbana,zara,max mara i nie si shiem tuk v bg)tova niama nisto obsto s zara v usa bila sam tam i moga da vi kaga ce s ocite si sam vidiala edin straxoten magazin v koito imashe skapi nesta i v sastoto vreme neprekasnati namalenia ot sorta na 70% i nagore ne se lageta ne si davite parite za nesta koito vaobste niamat nisto obsto s istinata ako imate vazmognost si poracaite po priatel ili on-line Hug

Много бъркаш, франчайзингът не е това. Това е по-скоро ишлеме, но обяснението което си   йььдала пак не е правилно.  :peace
xaide da si otvorim ucebniceto po targovsko pravo(prof.zlatarski)ili v toja forum ima samo izkukali lelki

Момиче, дипломната ми работа е за франчайзинга, хайде да не спорим за глупости.

# 39
  • Мнения: 1 449
Аутлета ще е на бул. България, след Била, незапомних номера.
Март месец отваря Peace Вчера видях на един билборд.
Да, до аутлета на Nike, срещу комплекс Бокар.

# 40
  • Мнения: 4 916
И аз съм съглсна с Monda - нека първо отворят нормален магазин. А на мен иначе Zara ми харесва.

 Peace


 Shocked
Добре де, ами хората като не са намерили икономическа изгода от това да отворят магазин - правили са проучвания, разчети... и са видели, че в Бг има пазар за аутлет, а не за редовни колекции. Можете ли да им гарантирате достатъчно оборот, за да отворят магазин с актуални модели?

# 41
# 42
  • Мнения: 1 540
Можете ли да им гарантирате достатъчно оборот, за да отворят магазин с актуални модели?

Аз не мога  Sad
Но пък съм сигурна, че има достатъчно хора, които биха могли да им правят такъв оборот, така че съм за идеята да има нормален магазин. А ако може и във Варна да го направят ...  Crazy

# 43

Общи условия

Активация на акаунт