Мнения за кашата на "Милупа" с бисквити.

  • 1 538
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Моля за вашите мнения за кашата на "Милупа" с бисквити.
Ние ползваме тези каши без проблем, но сега от кашата с бисквити повръща и затова купих друга.
Искам да ви питам вие имали ли сте такъв проблем.
Мисля, че бисквитките не могат да се разтворят добре и това и дразни гърлото и повръща.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Не е имала проблеми, вземи и на Хумана, ако държиш да е бисквитена кашата на щерката повече и харесва тази на Хумана.

# 2
  • Мнения: 254
Купувам предимно храни на Милупа, в това число и кашите....всъщност само те се разтварят идеално, не съм имала проблем с бисквитената каша.

# 3
  • Мнения: 1 013
Бебка не я хареса, затова се наложи да я смеся с една на Нестле, за да я изяде! feeding

# 4
  • Мнения: 3 042
Никакви проблеми не са имали моите деца от кашите на Милупа. За мен това са най-добрите каши.

# 5
  • Мнения: 27 524
Всички каши на Милупа, включително и тази, са ноемр 1.
Едва ли повръща от това, освен това бисквитите в нея не са на парченца, за да дразнят.
Може би й идва много количеството или я правиш много гъста.

# 6
  • Мнения: 532
Това е любимата ни каша.Много я харесва.Не сме имали подобни проблеми.Наистина може би ако я поразредиш малко може да я приеме.

# 7
  • Мнения: 361
Не, не сме имали такъв проблем. Дори много й хареса feeding

# 8
  • Мнения: 1 951
Никакви проблеми не са имали моите деца от кашите на Милупа. За мен това са най-добрите каши.
Peace

# 9
  • Мнения: 2 197
Според мен не е от кашата. Бисквитте вътре са супер фино смлени, така че не биха могли да предизвикат повръщане. дъщеря ми никога не е имала проблем с тези каши.

# 10
  • Мнения: 344
Елена много обичаше тази каша. Не  е имала никакви проблеми!

# 11
  • Мнения: 5 103
Не я ядеме изобщо Thinking

# 12
  • Мнения: 649
яде с удоволствие бисквитената каша на Хумана, на Милупа не съм му давала....

# 13
  • София
  • Мнения: 5 604
Всички каши на Милупа, включително и тази, са ноемр 1.
Едва ли повръща от това, освен това бисквитите в нея не са на парченца, за да дразнят.
Може би й идва много количеството или я правиш много гъста.
Peace

# 14
  • Мнения: 1 666
Всички каши на Милупа, включително и тази, са ноемр 1.
Едва ли повръща от това, освен това бисквитите в нея не са на парченца, за да дразнят.
Може би й идва много количеството или я правиш много гъста.

 Peace
Или просто не я харесва! Разни деца - разни вкусове! Peace

Общи условия

Активация на акаунт