Първа менструация при кърмещите майки?

  • 2 313
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 75
8 мес. и 25 дни след раждането най-неочаквано установих появата му. Не ми и липсваше smile3503

# 46
  • Мнения: 215
На мен ми дойде 9 месеца след раждането .

# 47
  • София
  • Мнения: 12 220
Още не ми е дошло и никак не се оплаквам. Почти на шест месеца са  Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 127
като по книга ми дойде след 6м кърмене, но тогава бяхме заменили 1кърмене с пюре и аз помислих, че е от смяната в режима на кърмене.

# 49
  • Мнения: 888
При мен с каката се появи след шестия месец, а се кърмихме до осмия!А с Лора ше видим кога ще дойде...

# 50
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
като по книга ми дойде след 6м кърмене, но тогава бяхме заменили 1кърмене с пюре и аз помислих, че е от смяната в режима на кърмене.

И аз мисля, че е от разреждане на кърменето (не винаги, разбира се). При мен се случи в 7-мия месец, малко след като малкото започна да похапва повечко твърда храна..

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Дойде ми на 31.12.2006  #Crazy когато малкият беше на 7.5 месеца. Но аз го отдавам, че и кърменето намаля  до 2-3 на ден  newsm78

# 52
  • Мнения: 157
Аз още кърмя, но ми дойде за първи път след раждането когато бебка беше на почти 6 месеца.

# 53
  • Мнения: 256
все още си кърмя дойде ми предния месец бебко беше на8м не ми е намаляла кърмата за това че ми е дошъл цикъла все си е по старо му  Laughing

# 54
  • Мнения: 8 242
Фуууу дойде ми  #2gunfire
Ама си откарах 9м. кърмене без зацикляне  Joy .. и още 9м. преди това бременността.. Та година и половина си е голям бонус  Mr. Green

# 55
  • Варна
  • Мнения: 389
3 месеца след раждането

# 56
  • Мнения: 2 381
4 месеца след раждането

# 57
  • Мнения: 1 263
na 40 den,vednaga sled lohiite  Sad dosta se uplashih,4e pri tova polovenie bebo nqma da moje da bade samo na karma,no se okaza ,4e ne e taka  Peace

# 58
  • Мнения: 2 123
вече 6 месеца нямам менструация...чудно колко ли време още ще продължа така /много често имам чувството, чесякаш ще ми дойде всеки момент - позабравено отпреди бременността усещане, че имам яйчници, които работят  Laughing/

# 59
  • Мнения: 942
На мен ми дойде точно на четвъртия месец от раждането на Ники Cry

Общи условия

Активация на акаунт