Всичко слага в устата си

  • 2 477
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Моето дете е като прахусмокачка, каквото види по земята и въобще навсякъде всичко влиза в устата.Направо не знам какво да я правя.И тази сутрин като се събуди видях, че езика и е изприщен.Направо е ужасно.Някой имал ли е такъв проблем?Моля ви помагайте! newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 27
Моят син е същията. В момента, в който го пусна да лази е буквално като прахосмукачка. Косъмче да има ще го "пробва" веднага.
Не мисля, че е нещо сериозно. Би могла да се консултираш с JP-то за всеки случай ако сте алергични към нещо.

# 2
  • Мнения: 592
Аз изживях същият този кошмар с лапането на всичко от земята ( капачки от бира-ръздясали , фасове и какви ли не боклуци ).Най големият кошмар беше като на 1-вия си РД глътна металната шнолка от главата си.Толкова сълзи пролях аз,но всичко мина и замина.Водихме я в Пирогов,имаме снимка за спомен с шнола в корема.След 3 дни я изака,но аз получих направо страхова невроза и колкото и да я пазех и дебнех тя пак успяваше да налапа нещо.
Но хубавото е,че с времето всичко отшумява,вече почти на 3 год.нямаме такъв проблем.
така,че търпение

# 3
  • Мнения: 5 026
Така е при нас-всичко в устата. така опознават света, какво да се прави

# 4
  • Мнения: 1 097
ох, аз изтръпвам като си помисля за този период  #Crazy
Кога отшумява, някой ще сподели ли?  Praynig Или поне да почнат да разбират децата като им обясняваш ,че това е мръсно и лошо. Ясно ,че в началото и да обяснявам - пак ще се лапа...

# 5
  • Мнения: 7 723
И мойта дъщеричка- малката все още опитва всичко, което й попадне  Sick
В постоянно напрежение съм  Confused

# 6
  • Мнения: 999
Ние сме по същия начин. Вчера    в градинката за половин час лапна две камачета, една бъркалка  от кафе и една пръчка. А в къщи имаме родопски одеала, отгоре са се получили едни топченца от вълната и тя си ги къса и си ги яде.
Дано мине по скоро този период.

# 7
  • Мнения: 432
Здравейте.Съчувствам ви.За радост този период мина при нас.Значи започна от 8-я месец,когато пълзеше из цялата къща,балкони до към 1,2 мес.Значи вече месец съм многооооо щастлива.Както казва една приятелка-беше като свекърва.Уж на всякъде прибрано,а той все гълташе-дръжки от ябълка,чепка от грозде,листа от цветята ми,хартии,копче от телефон,очите на слончето от ръкавичките #Crazy.И го гледам ,а то за секунда ги лапа и после давене до ....яки фонтани повръщане.Бърках в гърлото и вадех.Треперех всеки път,спираше ми дъха.Така че-здрави нерви и очите на 100 посоки.Ще мине,период е ,но беше кошмар.

# 8
  • Мнения: 942
Така е при нас-всичко в устата. така опознават света, какво да се прави
И при нас CryПри вас поне като гледам е започнал по-ктсно този период, а ние сме така от месец Sadда се надяваме само че ще отмине бързо и безавариино Simple Smile Peace

# 9
  • Мнения: 141
Ами то това е от отдавна, още от както пропълзя в 6-7  месец и като почна да достига до разни неща в къщи.Но сега се притисних заради тази автичка не знам дали така се казва.Казаха ми да я натъркам с хлябна сода.Пробвах дано да мине ама така ми захапа пръста, че чак ми се доплака   smile3514.Ама се успокоих защото си мислех, че е само при нас.Дано да свърши по- бързо този период.Защото за сега не помага нищо.Хващам я в момента в който си е намерила някакво съкровище и се опитва да си го лапне, казвам и НЕ ама тя се прави на разсеяна и си продължава.Иначе много добре зазбира значението на думичката.

# 10
  • Мнения: 1 448
Мда, мъхчетата от одеалото ни са неговата страст, също така не отказва косми и мъхове от земята  Mr. Green От скоро сякаш поспря, но току го гледам, че примлясква нещо  hahaha

# 11
  • Мнения: 338
Това си е в реда на нещата-така те се запознават с всички ново-моят син все още е на етап да си "похапва" ръцете, но отскоро забелязвам, че ако му дам играчка в ръката я поднася към устата си smile3504. Както са казали старите хора всяко нещо с времето си-ще отмине ,за да дойде нещо ново.

# 12
  • Мнения: 3 478
Всички бебоци май са така. И аз в началото се шашкаш, ама вече свикнах. Така се опознава света ми казаха. До афти не сме стигали.

# 13
  • Мнения: 3 447
Нормален етап е, и моето беше като прахосмукачка и съм намирала какво ли не в памперса  Simple Smile Дори сега понякога се случва. Слава богу, не е имал афти или някакви други проблеми, но за сметка на това сигурно е развил як имунитет  Crazy Важно е обаче да огледаш много внимателно къщата за опасни и остри предмети - особено по земята и под мебелите, защото афтите са бял кахър.

# 14
  • Мнения: 2 613
Това е типично бебешко поведение.Нарича се оралност-опозноват всичко чрез устата.
Хм,че голямата дъщеря доскоро ближеше и смучеше всичко #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт