колко пъти готвите на ДЕН?

  • 2 504
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Их! И аз! Не на твоя, де...  Joy


Муахаха, добре, че се уточни. Че форумът е постен откъм скандали днес, ако ме разбираш newsm53

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Обичам да готвя, ама чак пък 3 пъти на ден... и то различно  ooooh!, айде няма нужда.
На настроения съм - понякога не готвя с дни, караме на полуфабрикати и салати, понякога се случва да сготвя по едно ястие на ден.

Пък ако ми постави такава задача - ще има да яде яйца до второ пришествие  Mr. Green

# 32
Ура вече сам на български техно проблема отстранен
А сега на темата Задачката ия приех като разнообразие ,иначе само тъпи сериали и разговори с бебо
Оказа се че ми харесва да експерементирам с нови рецепти

# 33
  • Мнения: 3 091
Отговарям - зависи! Но мъж ми никога не си е позволил да има подобни претенции. Иначе просто може да си вземе готвачка.
Тази седмица не сме вечеряли нито веднъж в къщи - излизаме доста често. Освен това аз лично готвя за удоволствие - това е единственото ми хоби, но го правя, когато ще има кой да го яде.

Към авторката на темата - щом те влече, готви!
Незнам защо, но от постинга ти ми изникна една асоциация. Имам позната, която възприема готвенето като висша форма на проявление. Според нея жената не трябвало да работи, да чете, да ходи насам натам, да пътува. Мястото й било единствено в кухнята.  Съответно мъж й почти никъде не я води със себе си, защото няма поведение и не може да проведе нормален разговор - извън темите за зарзават, запръжки и т.н. Аз казвам "горката"!
ЛИчно аз не се чувствам пълноценна само ако съм сготвила 6 манджи за деня.

# 34
  • Мнения: 1 895
Имам позната, която възприема готвенето като висша форма на проявление. Според нея жената не трябвало да работи, да чете, да ходи насам натам, да пътува. Мястото й било единствено в кухнята.  Съответно мъж й почти никъде не я води със себе си, защото няма поведение и не може да проведе нормален разговор - извън темите за зарзават, запръжки и т.н.

Боса, бременна и до печката Twisted Evil Идилия Crazy

# 35
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Амииии, незнам дали всичко се брои за готвене...., но всеки ден правя закуска, обяд, следобедна закуска и вечеря....мразя претоплени манджи и гледам всичко да е прясно приготвено.......

# 36
  • Мнения: 2 196
Готвя по един път на ден.
Не ме влече особено висенето в кухнята.

# 37
  • Мнения: 4 546
Готвя 1 път, пък ядем по 4 пъти  newsm78 Обрало си е майката ви казвам Simple Smile Важното е да намериш цаката Simple Smile Нещо не ми ходи да се снишавам над печката Simple Smile Пък съм и на моменти вдъхновение Simple Smile
от къде такава голяма тенджера/тава   Laughing и аз искам  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не ми се изчислява колко излиза дневно Laughing - 2-3 пъти седмично. Омлетите, принцеси и сандвичи го нямам за готвене.
 
 Зависи от много неща - ядем на вън, децата искат пици, на гости сме, никой не иска да яде, ядем "сухоежбинки" и т.н.

 В повечето случаи когато жените са по майчинство готвят по-често и е логично. Мен до ден днешен една приятелка ме разнася как съм готвела докато бях в къщи с децата - едни пълнени кокошки, едни торти, едни работи(аз не си спомням такова нещо, но явно тя се е впечатлила).
 

# 39
  • Мнения: 537
Готвя 2-3 пъти седмично. Не си падаме вкъщи по манджите. Пържени картофи смятат ли се за готвене?  Laughing

# 40
  • Мнения: 936
Не пове4е от 1-2 пъти, и то не всеки ден.
Ковом, я ти му постави подобна задачка и кажи после как се е справил Grinning

# 41
  • Мнения: 419
Всеки ден готвя  smile3514 и ми е писналоооооо. Ако не са децата  smile3515 ще готвя веднъж месечно  newsm12 или пък годишно  Crossing Arms

# 42
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз не харесвам "вчерашна храна" и за това се налага да готвя всеки ден, но 1 път - само за вечеря. Понякога музата ми бяга и мъжът ми преготвя храната. Обикновенно в Неделя пак той прави закуска, обядваме на вън и вечеряме нещо леко.
Приготвянето отделно хрена за бебо, не го броя, но пак имам чувството, че деня ми минава в кухнята  Confused
И ако моя любим ми постави подобна задачка, ще има НИЩО 3 пъти на ден в продължение на месец  Twisted Evil

П.П. Колко ли излиза на домашния бюджет всичкото това готвене от към провизии и ток?  Thinking

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
От 7 до 10 пъти дневно готвя, мъжа ми често огладнява, не обичам да го дразня с бездействието си... smile3557

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Готвя през ден по един път само за вечеря. Събота и неделя правя допълнително закуска сутрин за всички и следобед за Силви. Peace

Общи условия

Активация на акаунт