А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 145
  • 885
  •   1
Отговори
# 60
Renci, точно така е както е отговорила Пети.Трябваше само хладилник да вземем. Да от САЩ е и е много удобно-колкото по голяма толкова по-удобно. Особено ми допада да имам кухненски остров и приспособлениа по скафчетата които са тръдно достъпни на ъгъл. И плотовете са практически почти неразрушими от остри предмети и горещи предмети. Беше си ми мечта и още много се радвам на цялата къща де не само на кухнята LaughingА къщата е много близко сигурно до т.нар сглобяеми къщи,но не съвсем

# 61
# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Деси, много е хубава!
Аз съм далеч от правене на кухня, но това не ми пречи да мечтая и да влизам в теми за кухни Simple Smile

А защо вече никой не прави като старите СКШ - до тавана? Мястото ни е малко и съм решила, като дойде време, да сложа три реда шкафове  newsm78
И не се ли прашат приборите, закачени на стойка (лъжици за готвене, бъркалки...)?
Не се ползват всичките редовно...миете ги от време на време ли?  Rolling Eyes

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 571
ДесиХ2, разглеждах снимките от къщата ти и ми направиха впечатление первазите на пода. Би ли ми казала какви са точно! Може да ми отговориш на лични или в темата за первази, за да не разводняваме тази Hug

# 64
  • Мнения: 22 842
KREDORA pak mi izchezna.
Деси, много е хубава!
Аз съм далеч от правене на кухня, но това не ми пречи да мечтая и да влизам в теми за кухни Simple Smile

А защо вече никой не прави като старите СКШ - до тавана? Мястото ни е малко и съм решила, като дойде време, да сложа три реда шкафове  newsm78
И не се ли прашат приборите, закачени на стойка (лъжици за готвене, бъркалки...)?
Не се ползват всичките редовно...миете ги от време на време ли?  Rolling Eyes
Praviat se,zavisi ot modela.Shtom miastoto e malko,izpolzvai vseki santimetar.Moiata kuxnia e do tavana.Vajnoto e da ia napravish s golemi vratichki na shkafovete,za da ne stane prekaleno pretrufeno.A djadjite v kuxniata si gi mia,kogato sa mrasni ot gotvene ili prosto stoene.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Moiata kuxnia e do tavana.Vajnoto e da ia napravish s golemi vratichki na shkafovete,za da ne stane prekaleno pretrufeno.

Точно в твоята кухня най-много се зверих. Simple Smile Хем я виждам, че е до тавана, хем са два реда шкафове и накрая реших, че стаята е ниска ))))
Всъщност ти наистина реши чуденката ми.   bouquet

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Момичета, кухните ви са прекрасни smile3501 Толкова са просторни и стилни. С удоволствие да влезеш и да готвиш Flutter Аз имам още време преди да дойде момента да почваме кухнята,но ще следя тук за идейки.

# 67
  • Мнения: 2 631
Блекута, моята кухничка също е много мъничка.  Confused От едната страна си имам едни стари шкафове до тавана. Сега ни предстои, да си поръчваме и нови от другата страна, сащо до тавана. Така че е въпрос на избор! Peace

# 68
  • Мнения: 22 842
Moiata kuxnia e do tavana.Vajnoto e da ia napravish s golemi vratichki na shkafovete,za da ne stane prekaleno pretrufeno.

Точно в твоята кухня най-много се зверих. Simple Smile Хем я виждам, че е до тавана, хем са два реда шкафове и накрая реших, че стаята е ниска ))))
Всъщност ти наистина реши чуденката ми.   bouquet
Ако забеляза моите шкафове са като вратички на гардероб/там съм скрила комина на отдушника/,отгоре до долу върви една плоскост,разделена от дръжките.Там е вграден и хладилника.Кто отвориш шкафа се отваря цялата плоскост и  вътре всичко е с равтчета.Другите шкафове са плъзгащи.Ето нагледно
http://images13.snimka.bg/002047761.jpg
http://images13.snimka.bg/002047765.jpg
http://images13.snimka.bg/002047767.jpg
A v liavo e xladilnika.

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 16:03 от ДесиХ2

# 69
  • Мнения: 22 842
blekuta,виж тук за модели на високи шкафове.

http://www.record-bg.com/p/kitchen/gilda/MU96.jpg
http://www.record-bg.com/p/kitchen/gilda/RC73.jpg
Ето сайта:
www.record-bg.com

# 70
  • Мнения: 2 885

От тази фирма ли поръча кухнята, модел Vida? Колко горе-долу ти излезе като цена и срок на изпълнение? Без някакви супер екстри...търся изпълнител, та ми стана любопитно.

# 71
  • Мнения: 22 842

От тази фирма ли поръча кухнята, модел Vida? Колко горе-долу ти излезе като цена и срок на изпълнение? Без някакви супер екстри...търся изпълнител, та ми стана любопитно.
Не,моята кухня е на 5г.вече,немска е.Тези са италиански,цените им са по-високи.Започват от 4-5 000 лв.нагоре,но все пак зависи от големината,вида,материала...

# 72
  • Мнения: 934

Извинявам се, че ще използвам темата за кухните, но видях , че тази ф-ма е направила спалните на Биг Брадър. А отдавна търся производителя на леглата им с повдигащ механизъм.. Hug
Имате ли представа за каква цена става дума за спалня с повдигащ механизъм?

# 73
  • Мнения: 1 041
Малена, много ми хареса кухнята ти! Обичам такъв изчистен стил!
Нашата кухня е от 7-8 години. Сменяхме фурната, сложихме съдомиялната на мястото на пералнята и стана смесица мужду бяла техника и иноксови уреди, което не ми допада, но .....
Имах планове за вграден хладилник и микровълнова, защото сега ми изглеждат сложени не на място. Докато го направим обаче, ще се наложи направо нов кухненски ъгъл. Иначе е много практична т.е. много лесно се почиства и шкафовете са почти достатъчни. Цената е почти символична - 1400 лв.

# 74
  • Мнения: 4 970
Мари-ана , не виждам от къде си,но - кажи от къде си поръ4а кухнята?И аз търся по-евтини варианти Peace

Общи условия

Активация на акаунт