А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 115
  • 885
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 011

Извинявам се, че ще използвам темата за кухните, но видях , че тази ф-ма е направила спалните на Биг Брадър. А отдавна търся производителя на леглата им с повдигащ механизъм.. Hug
Имате ли представа за каква цена става дума за спалня с повдигащ механизъм?
Не знам нищо за тази фирма,но знам,че навсякъде могат да ти направят такъв тип легло.Ние вкъщи сме с такива легла в детската стая от съвсем друга фирма.Повдигащият механизъм се казва газов амортисьор и наистина е много удобно-събира се много багаж под тях! newsm10

# 76
  • Мнения: 76
Предстои ми обзавеждане. Принципно сме избрали фирмата, която ще изработва кухнята, но се чудих точно кое къде да сложа и като видях кухнята на Yanita много я харесах, разположението и е същото като моето. Искам да я поздравя за чудесното съчетание на шкафофете и ел. уредите и доброто оползотворяване на пронстранството.

# 77
# 78
  • Мнения: 472
Ето и нашата , изцяло по наша идея , има още за довършване : отгоре на шкафовете  да се сложи едно такова завързващо, нарича се бомбе  Simple Smile . Искам да качим МW малко по високо да може да ползва пространството което ще се получи под нея !

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=18739&AlbumId=8529 … p;PhotoId=3877967

Един въпрос къде държите бутилките с мин вода ,като ви гледам кухните никъде не ги видях

# 79
  • Мнения: 1 102
Петранка много хубава кухня сте направили. Сами ли си я правихте или някоя фирма ви я направи?И ако не е тайна на каква цена ви излезе.

# 80
  • Мнения: 6 167
ето и нашата.
не се вижда цялата, но горе -долу това е.

http://images13.snimka.bg/002063554.jpg

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 19:48 от Lennie

# 81
  • Мнения: 599
Нашата, която стана на 10г Отдавна не ми харесва, но единствено тя оцеля след моите ремонти. Изключително здрава излезе. Смених ...

На мен много ми харесва! Моля, кажи откъде е купувана, даъб ли е? А дръжките откъде са? Нещо такова си търсим  Hug

# 82
  • Мнения: 472
Материала е изцяло масив от фирма "Коркос"която прави паркет , има и линия за плоскости от масив .
Те ни отрязаха вртатичките , а фирма  " Мебели Ивен "която прави  кухнята ги обработи и сглоби за да придобие този вид .
Има още неща да се желаят , ама няма да казвам да не ми търсите кусурите на кухнята !  Blush

# 83
ДесиХ2 кухнята ти е страхотна newsm10,като я гледам моята ми се струва мнодо мъничка, много ми харесаха шишенцата ти за подправки. Отделно ли се продават или така с подправките и от къде мога да си намеря такива.

# 84
  • Мнения: 22 766
ДесиХ2 кухнята ти е страхотна newsm10,като я гледам моята ми се струва мнодо мъничка, много ми харесаха шишенцата ти за подправки. Отделно ли се продават или така с подправките и от къде мога да си намеря такива.
HugПодарък са ми от фирмата,но съм виждала и на други места.Явно ги продават отделно,но не знам къде да те упътя ,за да си купиш.Иначе са много удобно нещо.

# 85
  • Мнения: 13 184
Деси, а удобни ли са металните плотов? Много ми харесват.

# 86
  • Мнения: 22 766
Деси, а удобни ли са металните плотов? Много ми харесват.
Не,в никакъв случай.Драска се,от всчка капка става на петна и по 100 пъти на ден го търкам.Много е трудно за поддръжка и досадно най-вече.Повече не бих си сложила инокс за плот и гръб на кухня.

# 87
  • Мнения: 13 184
Много жалко.  Sad Тъкмо си мислех, че така ще си спестя мокренето и раздуването на шкафовете. Но пък е много красива Вашата кухня.

# 88
  • Мнения: 1 449
Нашата, която стана на 10г Отдавна не ми харесва, но единствено тя оцеля след моите ремонти. Изключително здрава излезе. Смених ...

На мен много ми харесва! Моля, кажи откъде е купувана, даъб ли е? А дръжките откъде са? Нещо такова си търсим  Hug


Кухнята е на италианската фирма LUBE. Поръчвали сме я в Hause systems, но се предлагат и от дреги мебелни къщи като НИДО например. Много добра цена се получава за италианска кухня, а качеството го изпитах - готвя всеки ден. Вратичките са масив кестен. Дръжките ги поръчах преди 2 години, когато правихме цялостен ремонт и като не успях да навия мъжа ми за смяна и на кухнята, се наложи поне да я осъвременя малко. Еднакви са с дръжките на барплота на Doimo от Селаморе, но излизат много скъпо, по-добре да се поръчат направо с кухнята  Grinning

# 89
  • Мнения: 1 041
Извинявам се предварително, че ще питам не по темата! По снимките виждам, че някои от вас имат фурни за вграждане като моята на АЕГ. Ползвате ли функцията "защита от деца" и изключване на дисплея? Няколко пъти съм пробвала да изключвам дисплея и след това не мога да го включа да си свети часовника/после възстановявах настройките след изключване на бушоните Mr. Green/!

Общи условия

Активация на акаунт