А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 120
  • 885
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 893
very nice, а корпусът от какво е?
ПДЧ-то се раздува, защото за по-евтино го правят с тънък кант с ютия, а там където не се вижда въобще не слагат кант  Close

# 301
  • София
  • Мнения: 18 679
Ние поръчахме пдч с покритие от постформинг, защото от мдф нямаше нашия цвят, а не исках да е боя и лак...Увериха ме, че няма да имам проблеми с това покритие. Ще ми се да вярвам на фирмата - препоръчаха ми я колеги, които имат техни кухни от няколко години и не са мръднали. Но ще мога да кажа със сигурност след 2-3 години Laughing

# 302
  • Мнения: 863
Jeni_Madj,би ли ми казала коя фирма в Бургас ви е правила кухнята?  bouquet

# 303
  • Мнения: 1 063
Здравейте отново,
аз май си избистрих някои идеи.
http://foto.bg/showphoto.php/photo/86427/cat/3271



Знаеш ли този сайт http://www.design.dibla.com/ има много идеи, работят с тези програми и днес четох, че в кухнята трябва да има ред при уредите т.е. по начина на обработка на продуктите-хладилник, мивка и тогава печка.Успех Peace

# 304
  • Мнения: 3 211
very nice, а корпусът от какво е?
ПДЧ-то се раздува, защото за по-евтино го правят с тънък кант с ютия, а там където не се вижда въобще не слагат кант  Close

Страниците и корпусът са от бълг.ПДЧ, то ако всичко е от МДФ ще е много скъпо и майсторът каза, че няма смисъл, защото не влиза в контакт с влага и топлина, както вратичките.

# 305
  • Мнения: 1 893
very nice, а корпусът от какво е?
ПДЧ-то се раздува, защото за по-евтино го правят с тънък кант с ютия, а там където не се вижда въобще не слагат кант  Close

Страниците и корпусът са от бълг.ПДЧ, то ако всичко е от МДФ ще е много скъпо и майсторът каза, че няма смисъл, защото не влиза в контакт с влага и топлина, както вратичките.
Те нека да не са кантирани както трябва, пък ще видиш дали не влиза в контакт.
Ако ПДЧ-то е качествено/ немско напр./ и е кантирано от всички страни с ПВЦ кант, няма да се раздуе, обаче цената ще е като с МДФ вратички.

# 306
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много зависи, колко е голяма, има ли разни механизми..., ама ти знаеш вече де, айде после да се похвалиш и ти в темата Wink

Г-образна е, около 5 л. м. Чакаме утре цена и от "Бурлекс" (имам странното усещане, че там цената ще е двойна, сравнено с останалите  Mr. Green), но пък ги правят от невероятни материали...

Ще се похваля после, нямам търпение вече! Grinning

# 307
  • Мнения: 282
Chokolina, от Бурлекс ни дадоха почти двойна цена за МДФ лак и то в сравнение с Корина!!!! Сега ще поръчваме от Корина

# 308
  • Мнения: 6 039
само да отбележа, че цената не се формира само от материала
лаковите покрития са с различна цена, механизмите - има разлика от земята до небето, изработката, машините

ще си позволя да постна един салон 100% с мебели изработени от бурлекс, ако имате възможност го вижте на място - никъде няма забележка, а изработката особено на ламперията е доста прецизна

тавани, стени, мебели, всичко МДФ и по тавана малко Барисол
със Сигурност във Варна, мога да поспоря и за София, че такова качетво няма никъде






   

http://malena2004.multiply.com/photos/album/254

# 309
  • Мнения: 1 893
Разбира се, че качественото е скъпо. Жалко, че снимките са отдалечени и не се вижда в детайли.
А номерата, които прилагат повечето фирми,за да излезе по-евтино са направо изумителни.
После клиентите се чудят, защо им увисват вратичките, не се движат вагонетките или се раздуват мебелите.

# 310
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Разбира се, че качественото е скъпо. Жалко, че снимките са отдалечени и не се вижда в детайли.
А номерата, които прилагат повечето фирми,за да излезе по-евтино са направо изумителни.
После клиентите се чудят, защо им увисват вратичките, не се движат вагонетките или се раздуват мебелите.
Подкрепям те напълно!  Peace

# 311
  • Мнения: 6 039
и аз съжалавям че не съм снимала детайлите
контейнерите, например са сгобени под 45 градуса

# 312
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Chokolina, от Бурлекс ни дадоха почти двойна цена за МДФ лак и то в сравнение с Корина!!!! Сега ще поръчваме от Корина

Корина точно до тях ли бяха?

Malenna, съгласна съм за качеството. Но все пак трябва да се вместим в наличните средства. Wink

# 313
  • Мнения: 6 039
Разбира се, на никого не се меся в решението му, колко да плати за собствената си кухня  Laughing

просот дискутираме

# 314
  • Мнения: 2 641
здравейте момичета, непрекъснато следя тези теми много са ми интересни... ние на този етап сме в едно двустайно жилище, с малка кухня. исках обстановката да е ведра и направихме това http://pg.photos.yahoo.com/ph/iroussinova/album?.dir=5217re2& … ssinova/my_photos

искам обаче да сменя тази маса, която сме взели временно с по малка, защото кухнята непозволява много място. също така столове ли да вземем или нещо друго за сядане - виждате ъгъла с тръби за парното. също така искам да сложа и декоративни пердета тип рибарска мрежа - да знаете къде се продават и какви цветове да са? ще съм ви благодарна ако споделите идеите си. в тази стая прекарвам бая време и ми се ще да ми е удобно и приятно

Общи условия

Активация на акаунт