А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 143
  • 885
  •   1
Отговори
# 405
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Понеже съм супер нетърпелива, ще ви покажа част от недовършената кухня. Снимката не е добра, но все пак... Утре ще я довършват, за днес се наработиха вече. Супер съм щастлива и от цената, за която ми излезе кухнята.  Heart Eyes Laughing newsm44

# 406
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Джемма, честито, хубава става кухнята Hug
Вратичките с алуминиев профил ли са или така ми се струва?
Ще чакам снимки утре и на крайния резултат  Simple Smile

# 407
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря. Цветът не е същия- скапан ми е апарата, а и са нощни снимките. Днес на дневна светлина може да е по-добре като снимам. Не са с кант- нещо от апарата излизат кофти.

# 408
  • Мнения: 1 063
Честито Джемма, много хубава кухня се е получила, пожелавам ти по-големи кулинарни чудеса да сътворяваш в нея  chef Peace

# 409
  • Мнения: 16
Здрасти Very nice, поздравления кухнията ти е много хубава!
Тъй като и на мен ми предстои мивката да бъде сложена по същия начин - под ъгъл -отцедника да е отляво, а коритото вдясно, само че правоъгълно , би ли ми казала удобно ли е разпределението по този начин? newsm78

# 410
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Джемма, честито! Със здраве да си я ползваш!  Peace

# 411
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря, благодаря. Все още не мога да покажа всички снимки- половин ден се мъчат със скапаната батерия- нещо не пасва и сто пъти я монтират и демонтират вече. Та остана водобранната лайсна и мелачката за отпадъци след като довършат водопроводните работи. Като гледам ще се стъмни и няма да станат хубави снимките, а и няма да съм почистила. Май утре ще се хваля с новата кухничка. Rolling Eyes

# 412
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Благодаря, благодаря. Все още не мога да покажа всички снимки- половин ден се мъчат със скапаната батерия- нещо не пасва и сто пъти я монтират и демонтират вече. Та остана водобранната лайсна и мелачката за отпадъци след като довършат водопроводните работи. Като гледам ще се стъмни и няма да станат хубави снимките, а и няма да съм почистила. Май утре ще се хваля с новата кухничка. Rolling Eyes
Нищо де, ние си чакаме!  Wink

# 413
  • Мнения: 4 068
И аз имам един въпрос за тази тема.
Според вас за кръб на кухнята е по-добре да се сложат плочки или някакъв вид плот? Предстои ни да одобряваме проекта и се чудя с плочки или с плот да я искаме.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 1 571
renci, дали ще сложиш плочки или гръб е въпрос на вкус. Като поразгледаш повече снимки на кухни, ще прецениш как ти харесва повече Peace

# 415
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Ето пак нашата кухня. Вече всичко е завъшено. То всъщност е хол и кухня заедно, а и спалнята (дивана) ще е там.
Радваме и се много и искам да я покажа Embarassed....
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=105687

# 416
  • БГ
  • Мнения: 351
barfly страхотна е  Hugда я ползваш със здраве
изглежда много добре осветлена
аз на моята май не сложих достатъчно лампи и все ми е тъмно

# 417
  • Мнения: 6 039
И аз имам един въпрос за тази тема.
Според вас за кръб на кухнята е по-добре да се сложат плочки или някакъв вид плот? Предстои ни да одобряваме проекта и се чудя с плочки или с плот да я искаме.

гърбът е по-практивен /не се цапат фуги, особено около котлоните/ но ако кухнята е рустикална, несъмнено, по-подходящи са плочки

# 418
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ето я най-после кухничката ми. Още не е подредена и е някак си стерилна. няма пердета. В шкафа под мивката монтирахме стойка за закачане на кухненски кърпи,  ще има и кошче за боклук- не е монтирано още. И в средата имам островче, но подът не е почистен още и не сме го сложили. Не е махнат полюлея и не всички контакти са сменени. А и още аксесоари ще има. Като стане всичко готово отново ще пусна снимка на общия вид. Вече пробвах дори фурната- много съм доволна засега.  Laughing

http://show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=163938

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 01:08 от Джемма

# 419
  • Мнения: 1 640
Джемма,иска логване албумчето ти.Като се обознача-излиза,че съм непознат,с др.думи нищо не видях!

Общи условия

Активация на акаунт