А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 074
  • 885
  •   1
Отговори
# 510
  • Sofia
  • Мнения: 1 520

Диляна, кухнята ти е разкошна както и стила на целия апартамент
Аз съм се сдобила вече с хол "тежка класика за 60 и нагоре  Grinning" и сега работя по въпроса за кухнята и трапезарията.
В тази връзка, би ли споделила за избора на материал, фирма за изработка или магазин. Благодаря.

# 511
  • Мнения: 230
Ето от тук тръгнаха мъките към придобиването на нова кухня собствено производство. Ще я покажа цялата като я завърша ... остава ми най-много седмица.

# 512
  • Мнения: 1 465
Ето от тук тръгнаха мъките към придобиването на нова кухня собствено производство. Ще я покажа цялата като я завърша ... остава ми най-много седмица.
Не изглежда никак зле Peace
Хайде продължавай, пък като стане готова пак я покажи Party
Реничка, наистина е много хубава кухнята ви!!! Изчистена, елегантна и стилна!!! А явно и практична.  Flutter

# 513
  • Мнения: 63
Мами, понеже гледам, че сте напреднали с кухненската терминологията МДФ, ПДЧ и други трибуквени  Grinning ще използвам темата за една питанка. Кухнята, която наследих е със сини, гладки вратички на шкафчетата, които по отношение на цапане са супер ужасни. Не само, че пръсти и пръски вода веднага остават по тях и личат от 100км, ами вече имам чувството, че и само от поглед се цапат. Има ли някой идея от какъв материал ще да са направени?

# 514
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А какви аспиратори (като марка) сте монтирали и колко мощни са те? Питанка за всички, които имат готови кухни.

# 515
  • Мнения: 4 068
Ето от тук тръгнаха мъките към придобиването на нова кухня собствено производство. Ще я покажа цялата като я завърша ... остава ми най-много седмица.

Много ме кефи кухнята ти. Браво на теб!
Само един въпрос имам-купил си модулна кухня и ти си я сглобяваш или наистина съвсем сам си я правиш? Ако е второто имаш огромните ми поздравления и за проекта и за изпълнението.
И ако може да споделиш колко ще ти излезе тази кухня.

# 516
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
А какви аспиратори (като марка) сте монтирали и колко мощни са те? Питанка за всички, които имат готови кухни.

Нашият е Фабер- 800 куб.м

# 517
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ето от тук тръгнаха мъките към придобиването на нова кухня собствено производство. Ще я покажа цялата като я завърша ... остава ми най-много седмица.

Това в дясно от фурната- сушилня ли е ? И ако да, отзад има ли гръб, как си я вградил. Моята е така също, и се опасявам да не би след известно време да направи конденз и да се появи мухъл зад шкафа, въпреки, че отзад е свободно. newsm78

# 518
  • Мнения: 230
Ето от тук тръгнаха мъките към придобиването на нова кухня собствено производство. Ще я покажа цялата като я завърша ... остава ми най-много седмица.
Това в дясно от фурната- сушилня ли е ? И ако да, отзад има ли гръб, как си я вградил. Моята е така също, и се опасявам да не би след известно време да направи конденз и да се появи мухъл зад шкафа, въпреки, че отзад е свободно. newsm78
Това в дясно от вградената фурна е сушилня която дори не е вградена, а е под този шкаф самостоятелна. Отзад зад нея има доста място за да може да диша а кондензатора и е отпред на самата нея


Ето от тук тръгнаха мъките към придобиването на нова кухня собствено производство. Ще я покажа цялата като я завърша ... остава ми най-много седмица.
Много ме кефи кухнята ти. Браво на теб!
Само един въпрос имам-купил си модулна кухня и ти си я сглобяваш или наистина съвсем сам си я правиш? Ако е второто имаш огромните ми поздравления и за проекта и за изпълнението.
И ако може да споделиш колко ще ти излезе тази кухня.
Модулна е с цел винаги да мога да си я разглобя и разместя или преместя. Проекта си е лично мой, 2 седмици се тутках само с проекта програма си намерих с нея го правих. Ето в тази тема съм разказал по-подробно с какво съм се сблъскал до сега и как вървят наченките ми на дърводелец. До момента съм дал от джоба си 2600 лв, мисля да додам още максимум 200-250 лв и да я завърша. Това ми отне 2 седмици пускане на ВиК в новата стая, сглобяване нареждане нивилиране и монтиране. Мисля да ми отнеме още една седмица и да приключа с нея. Ако имате въпроси питайте не се притеснявайте.

# 519
  • Мнения: 11 306
Ето от тук тръгнаха мъките към придобиването на нова кухня собствено производство. Ще я покажа цялата като я завърша ... остава ми най-много седмица.
Чудесен подарък за рожденния си ден си направил! Peace
Значи можеш, щом искаш , да бъдеш независим Laughing

# 520
  • Мнения: 575
кухятата е правена в Русе от фирма МЕБЕЛ Л
цветовете са ванилия и титан
цена 1800 лева без уредите
за канта -ми незнам дали може да е зелен(смятам 4е няма да си утива с другите два цвята
материал МДФ
радвам се 4е ви е харесал .мог да се похваля 4е проекта си е мой

Мисълта ми беше вместо титан да е зелен, но няма значение...Малко некоректен ми беше въпроса. В наши дни предполагавам вече всичко може.

# 521
  • Мнения: 294
Момичета, вижте какво предпазно стъкло за стъклокерамичния плот си взех.Слага се , когато не се ползва плота.



Понеже, много ми хареса този плот се обадих във фирмата и ми казаха, че чакат зареждане. Днес ми се обадиха да ми кажат, че имат една бройка. И понеже и на мен ми трябва само една част - т.е. и мойте котлони са двойка, ако някоя мама иска можем да се комбинираме. Аз съм от София, ако някоя мама иска, нека да ми пише на лични, че вече и без това разводнявам темичката:)

# 522
  • Мнения: 230
Ето от тук тръгнаха мъките към придобиването на нова кухня собствено производство. Ще я покажа цялата като я завърша ... остава ми най-много седмица.
Чудесен подарък за рожденния си ден си направил! Peace
Значи можеш, щом искаш , да бъдеш независим Laughing

KinderSurpise - много шоколад и играчка - ако си нямаш работа сглобявай, така си възприемам кухнята, за която толкова съм мечтал.

# 523
  • Мнения: 199

 До момента съм дал от джоба си 2600 лв, мисля да додам още максимум 200-250 лв и да я завърша. Това ми отне 2 седмици пускане на ВиК в новата стая, сглобяване нареждане нивилиране и монтиране. Мисля да ми отнеме още една седмица и да приключа с нея. Ако имате въпроси питайте не се притеснявайте.
[/quote]

Поздравления, справил си се чудесно....
Аз искам да питам тази цена с уредите ли е?

# 524
  • Мнения: 230
Аз искам да питам тази цена с уредите ли е?

ДА

Общи условия

Активация на акаунт